Coca Cola Zero - naozaj sa z nej nepriberá?

ssandyy
17. júl 2021

Ahojte
Ma napadlo že sa vás opýtam na názor.
Viem že zero ma hodnotu nulu skoro všade čo sa týka cukru tuku a okrem toho že je to nezdrave. Ale myslíte si že fakt sa z toho nepriberie?
Teraz je leto a za obedom mi chutí dať si pohár zero s ľadom. No som v diete... schudla som už 12kg po pôrode za 5 mesiacov a treba mi ešte 6kg tak nechcem že by sa mi to spomalilo kvôli tej cole. Čo si myslíte?

ckocka
17. júl 2021

@ssandyy Nie.

ab727
17. júl 2021

@ssandyy ja osobne také somariny nepijem u mňa je top čistá voda,ale myslím že jeden pohár denne zasa až takú škodu nespraví

limetka69
17. júl 2021

@ssandyy z tej coly nepriberies, ale vyvolava v tele reakciu ako cukor, moze sa ti ziadat sladke, lebo cez chutove pohariky telo dostalo signal, ze pride cukor, rychla energia a ta sa nedostavi a moze si ho vypytat, potom ked zlyhas, priberies, ak to vies ovladnut, tak nepriberies.

h2
17. júl 2021

@ssandyy Veď sama píšeš, že vieš, že má nulovú hodnotu cukru a tuku. Ak má niečo nulovú hodnotu sacharidov a tukov, jediné, čo ešte môže mať kalorickú hodnotu, sú bielkoviny. A tie tá Cola tiež neobsahuje. Takže, nemáš z čoho pribrať.

ssandyy
autor
17. júl 2021

@ab727 ja som tiež za čistu vodu. No len teraz leto teplo. A raz alebo 2 krát do týždňa mám chuť si dať za obedom pohár, ale mám z toho zlý pocit... nechcem stáť kvôli tomu na váhe...

ssandyy
autor
17. júl 2021

@limetka69 práveže chuť po sladkom vôbec len za tým obedom mám niekedy si dať chuť tej coly s ľadom 😀😀😀
Okrem toho vôbec nič. Zvykla som si už na svoj jedálniček.

ssandyy
autor
17. júl 2021

@h2 áno viem len je to také sladké a príde mi to nelogické. 🤷‍♀️

h2
17. júl 2021

@ssandyy Vieš, prečo máš po jedle chuť na Colu? Lebo uľahčuje trávenie. Viem, že tie umelé sladidlá nie sú nič moc, ale mne Cola veľmi pomáha, keď mi je zle. Tiež pijem Zero, len nie Coca cola, ale Freeway. A tiež chudnem. 😉

ab727
17. júl 2021

@ssandyy myslím že môzeš byť bez obáv,tiež som dnes siahla v chladničke po pepsi a nebola zero,ale nemala som vychladenú čistú

ab727
17. júl 2021

@ssandyy inak som po pôrode 2 mesiace a kilá navyše boli 20,ani neviem ako dole je 17,ale veľa chodím a straaaaaašne sa potím😏

ssandyy
autor
17. júl 2021

@ab727 tak to máš kilá dole ako pani. Ja si to musím doslova odmakat. Tiež veľa chodím kocikujem do kopca plus cvičím a upravená strava... A vidíš
Ale ja som spokojná. Veď každá máme iný metabolizmus... nespravím s tým nič.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ab727
17. júl 2021

@ssandyy pozri ja mám uz po 41 rokov a bola som dlhé roky zvyknutá na max 43kg

ab727
17. júl 2021

@ssandyy ale zasa vieš dostala som sa do kľudu a zrazu som mala 50 a tehotenstvo 70 pri prvej som mala 53 a išla rodiť😃 čiže tiež niesom celkom ok s tou váhou ale zasa neriešim až tak mám milujúceho manžela 2 zdravé detičky a to je najviac pre mňa

syslik81
17. júl 2021

@ssandyy cola zero ma umele sladila... z nich sa tolko nepribera ako z cukru klasickeho .. co sa tykaich vplyvu a zdrave tam sa to dei na dva tabory ... ja osobne by som to nepila radsej mineralka s citronom a matou napriklad ... ale ak nic ine nemas a mas naozaj chut dala by som max 2 za tyzden ...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shinon258
17. júl 2021

@ssandyy coca cola zero sa volá zero, lebo má 0 kalórií, alebo <1. Nie nepriberá sa z toho, priberá sa, keď máš menší výdaj ako si prijala kalórií. Čiže si môžeš dať aj pizzu, hamburger a neviem čo ešte, ale ak máš väčší výdaj, tak nepriberieš. Čiže si kľudne daj poobede colu zero

tncka
17. júl 2021

@ssandyy to mas ako s cokoladou. Tiez ju nejem pravidelne,ale dam si,co by nie. Ale zas,ja som neni v diete. A pokial to nejak vycvicis,daj si aj dva🤷‍♀️

marsmykkok
17. júl 2021

@h2 Ja tiež chudnem veľmi pomaličky, ale skôr tak že sa snažím viac hýbať a jem všetko, ale len toľko čo ma zasýti a pijem občas aj sladené nápoje, vrátane pepsi, cola, kofola atd, ale normálnu zero mi nechutia. Ale máš presne pravdu, riadím sa tým že jem a pijem čo si telo žiada a presne cola sa mi žiada potom čo mám nejaké žaludočné potiaže, aj teraz som mala nedávno a pijem aj skoro každý deň 2 poháre. Ale potom nastane zase obdobie ked je žalúdok ok a mne vôbec nechutí a nepijem ju aj mesiac-dva.

euka210
17. júl 2021

@ssandyy ja radsej s cukrom ako s tymi umelymi rakovynotvornymi sladidlami...aspartam,... mne to vobec ani nechutilo

janka1011
17. júl 2021

@ssandyy zero je chemický koktejl, fakt skodlivé prísady, raz som kupila ale ani som nevypila keď som prečítala to zloženie...radšej si dám s cukrom, urcite je to zdravsie a pohár za obedom ti neuškodí... aj keď ja teda uprednostňujem kofolu, lebo neobsahuje kyselinu fosforečnú

lavender273
18. júl 2021

To by bolo posledne co by ma trapilo ci priberiem. Ak chces chudnut este urcite by som to vyradila uplne, hoci aj 2x tyzdenne len. Tie ingrediencie to je katasfrofa a urcite ku zdravemu metabolizmu neprispieva. Synteticke hovadiny.
Dovolim si prilozit 3 fotky 😁🤭

ssandyy
autor
18. júl 2021

@lavender273 hej no... Viem že je to fest nezdravé... nepijem to celý rok... A teraz to leto horúčavy fest mi to dobre padne. Ale asi kašlem na to. Aj 2 krát za týždeň... No myslím že človeka už aj vzduch zabíja, tak preto to už neberiem všetko až tak tragicky.... Veď ked si len pozrieš ako pichaju zeleninu ovocie, ktorá je dovazana z iných krajín... A o chove zvierat pre potrebu ľudí ani radšej nezačínam písať....

lavender273
18. júl 2021

@ssandyy uplne suhlasim.