Cvičenie a spaľovače tukov

milacica22
9. máj 2016

Ahojte potrebujem poradit,zacala som chudnut co znamena ze cvicim 4 x do tyzdna a upravila som stravu. Nie som tucna len brucho mam este od porodu,cca skoro 3 roky. Uz som schudla ale stale to nie je to co by som chcela preto vas chcem poprosit ci mate niekto skusenost s overenymi spalovacmi tukov ktore sa uzivaju pri cviceni aby mi dopomohli k tvarovaniu bruska. Nie pri lezani na gauci to nikdy nepomoze 🙂 Dakujem

sirinka
9. máj 2016

@milacica22 netreba nič užívať žiadne spaľovacie tukov, po pôrode môže byť problém aj v diastaze brušných svalov a ťažko sa bruško tvaruje. Ale pri dobre zostavenom treningovom pláne a správne vyváženej strave sa iste dopracujes k vysnívanému brusku. Ja jedine čo užívam je kvalitný proteín po silovom treningu, mam aj diastazu a ploché brucho. Nie je dokonca ani nutné robiť veľa cvikov zameraných na bruško, lebo to pracuje automaticky pri takmer každom silovom cviku. Takze správnou stravou zrýchliť metabolizmus a pripadne proteín.

patricia_bohenova
10. máj 2016

@milacica22 Spalovače tuku by som ti neodporúčala, zbytočne vyhodené peniaze. Stačí naďalej len cvičiť a musíš byť trpezlivá, výsledky sa dostavia vždy až neskôr 🙂

kakatulik
10. máj 2016

Na tie vnutornr brusne svaly,ktore to cele drzia je vraj dobra pilates.

lucijana2
10. máj 2016

@kakatulik Aj cvicis pilates? Ci to si len pocula ze je to dobre?

qetinka
10. máj 2016

Ja som nemala ani jeden spalovač,..ani si nehodlám zadovážiť..zatial minus 25kg..chce to len trpezlivost..brucho ide najhoršie a naposledy...a brucho je hlavne o správnom stravovani🙂

kakatulik
10. máj 2016

@lucijana2 hehe...noooo tak chcela by som a aj som uz sto krat zacala,ale pri stoprvom raze snad vytrvam....ked to vyskusas,tak zistis,ze na tom nieco bude.Ja som doposial trenovala brucho ooplne zle.Az teraz kvôli chrbtici potrbujem spevnit a placem pri tom....🙂

kakatulik
10. máj 2016

@qetinka daj tip ,lebo to brucho ide fakt tazko.

qetinka
10. máj 2016

Ja mám kruhové treningy a kardio k tomu 4 x do týždna .na brucho sú výborné aj cviky na balančnej podložke..bosu,fakt zaberacka🙂

mirka193
2. feb 2024

Vytvoriť kalorický deficit, samozrejme cvičenie ako doplnok na spevnenie, vyrysovanie - nie som odborník, píšem len vlastnú skúsenosť 🙂