Cvičenie na brucho a stehná

oanonymnao
15. apr 2019

Zdravíím

Prosím Vás,
nepozná niekto nejaké účinné cviky na brucho + stehná?
Len na spevnenie, ale chudnutie nevadí.

Mám 17 a síce so v páse chudá ale do leta by som chcela mať nejaků tú formu.
A zo stehnami to je tak že keď som v 90* uhle, moje stehná sú v pohode
Ale keď sa vystriem môj zadok akoby stehná vytlačí do strán takže vypadajú dosť zle z predu (zo zadu tiež)
Od malička som robila šport ale pred 4rokmi som prestala takže sa moje nohy dosť zhoršili.
To, že mám začať športovať... Začnem, ale až o dva roky keďže teraz to nieje najľahšie a keďže som typ človeka čo chce mať všetko tip top, nemám čas na nejaké načasované trénovanie ale len na nejaké domáce ktoré si možem urobiť hocikedy.

Takže hľadám nejaké cvičenie na spevnenie stehien, najlepšie do dvoch troch mesiacov a na brucho (najmä spodné) najlepšie do mesiaca- troch
Najlepšie nejaké cviky, ktoré ste už odskúšali a fungovalo.

Stravovanie tiež plánujem zmeniť.

Ďakujem Vám veľmi pekne.

V.

bronkapet
27. apr 2019

@oanonymnao na youtube je dobre video:cviky brucha doma na videu je taka mladšia pani v plavkách...fakt to pomáha

bielavlcica
27. apr 2019

@oanonymnao zaregistruj sa na fitshaker.sk tam su videa na domace cvicenia byvaju aj vyzvi. Ja som vdaka dvom vyzvam sa vratila spat na povodnu vahu zo 75 na 50

aktiz
8. máj 2019

@bielavlcica ahoj, ja akurat zacinam s vyzvou do plaviek 1x. Cvicila si len tie ich videa na kazdy den, ci aj k tomu ešte nieco iné. Stravu si asi tiež zmenila,však ?