Cvicenie-online.sk- skúsenosti

anhaja1
4. dec 2020

Ahojte, má z Vás niektorá prosím skúsenosti s touto stránkou ? https://cvicenie-online.sk/ Či nie sú nejakí "podfukári" a vyberú len peniaze a nepošlú link na cviky ani jedálniček. Zdá sa mi tam dosť málo informácií o ich činnosti. Ďakujem 🙂

mogaa
4. dec 2020

@anhaja1 to vyzerá nejaká makotina....ak som to pochopila správne pošlú ti jedálniček + názvy cvikov a počet opakovaní, ale nikde som tam nenašla že ti budú posielať alebo že ti sprístupnia video/videá na cvičenie.....zaplať si overený fitshaker - máš tam rôzne výzvy, vieš si kedykoľvek zmeniť videá na cvičenie alebo nastvený program, cvičíš kedy chceš, koško chceš...mesačne je to 7,90, v januári bude nová novoročná výzva budeš tam mať aj videá ako sa stravovať.....jedna novoročná výzva je tam uplne super myslm že z r.2019, treba to pozrieť - tam boli videá o stravovaní s Ivkou Eľkovou - uplne top vysvetlené ako sa stravovať.....prihlás sa tam a pozri si ukážky ale jednotlivé cvičenia ti pôjdu pozrieť až po zaplatení registrácie,.....zrušiť si to vieš kedykoľvek tých 7,90je na mesiac....

danicaz
4. dec 2020

@anhaja1
Ahoj,tiež cvičím s Fitshaker-om je to super, cvičíš kedy chceš - kedy máš čas, aké cvičenie tu vyhovuje,môžeš si vybrať..dokonca aj cvičiteľku. Aj tipy na recepty 🙂 7,90€ na mesiac naozaj nie je veľa - len sa treba prinútiť cvičiť 😁
Ja osobne som s nimi veľmi spokojná , odporúčam vyskúšať 🙂

bebemonika
4. dec 2020

@anhaja1 Aj ja cvičím s Fithaker-om a môžem len odporučiť. Veľká spokojnosť.

anhaja1
autor
4. dec 2020

Ďakujem 🙂

kellypiu
19. dec 2020

@anhaja1 ja zase cvicim Instagym 🙂 mam jedalnicek, videa na cvicenie, co mi momentalne vyhovuje najviac, viem, co mam do chladnicky nakupovat, nemusim sa do cviceni nutit, bavi ma to a to je podla mna to najlpodstatnejsie 🙂