Cvičenie po cisárskom

18. sep 2023

Ahojte, chcela by som sa opýtať či ste niekto cvičili po cisarskom reze? Chcela by som sa dať trochu dokopy zatiaľ chodím len na prechádzky a chcela by som začať aj s drepmi keďže som na nohach/zadku najviac pribrala.. su podľa vás aspoň tie drepy v poriadku? (Som 2 mesiace po cisárskom,nekojím)

zoe_2
18. sep 2023

Ja cvicim, zacala som cca 3 mesiace po sekcii, s trenerom 2x tyzdene vo fitku panvove dno, diastaza

ropucha6
18. sep 2023

Necvicila, lebo sa mi nechcelo 🙂 ale ak ti lekar povedal, ze mozes, nevidim problem. Mne cvicenie povolil hned po siedmich tyzdnoch po kontrole.

lenuska9999
18. sep 2023

Môj gynekológ povedal, že prvé 3 mesiace je prísny zákaz cvičiť . Potom začať postupne

kati301
18. sep 2023

Ja cvicim, začala som 6mes po pôrode, tak som to cítila 🙂 cvicim to iste čo pred pôrodom, len forma je ina zatiaľ 😅 ale aj to bude časom 🙂

pandeia
18. sep 2023

Odporucam najskor fyzioterapeutku, ktora ti skontroluje stav, pripadnu diastazu atd. Ak to bude ok, tak mozes cvicit. Po porode je dolezite vediet ako cvicit a prisposobit to stavu - diastaza, panvove dno.

siska53
19. sep 2023

Mne dr.vravel, ze najskor 6mesiacov po cisarskom. Je to velka brusna operacia, aj ked to zvonka nevidno.