Detox C9 od Forever

nikola262
2. máj 2016

Detox C9 od forever..mate s tym niekto skusenost?

beate1
2. máj 2016

Ano..ja..skoncila som min.tyzden..vaha dole 2 kg..ale cm viac potesili..ale druhy x by som do toho nesla..

nikola262
autor
2. máj 2016

@beate1 preco by si do toho znova neisla? malo to vedlajsie ucinky? cize bolo to vidiet v cm ze si schudla? 🙂

beate1
2. máj 2016

Nesla by som do toho kvoli tomu,lebo si myslim,ze su to vyhodene peniaze..prve dva dni boli najhorsie,ale aj potom to chce sebaovladanie..radsej zdravo jest a cvicit a nehladovat,prip.si dat detox na prirodnej baze,ale nie toto...

beate1
2. máj 2016

Vedlajsie ucinky som si nevsimla..ale cm vidia aj ostatni..😉

nikola262
autor
2. máj 2016

ooo to je super 🙂 v tom pripade idem do toho 🙂

adeli79
3. máj 2016

Clean 9ka je super. Absolvovala som 2x. zakazdym minus 5 kg. moj manzel minus 89 cm v pase a teda on nie je obezny vobec, je praveze akurat. takze za mna ano ano.

nikola262
autor
3. máj 2016

@adeli79 dakujéém za info, super ze ste ma v tom uistili, lebo tiez zatial som samu chvalu na to počula až sa mi tomu verit nechcelo 🙂

lenka_21
3. máj 2016

@nikola262 tak ako ti napisala @beate1 pokial nezmenis stravovanie a nezacnes cvicit nikdy nic neschudnes dlhodobo... Osobne sa cudujem ludom, ktori vyhazduju peniaze za taketo a podobne pripravky, testuju rozne detox diety a pod. Po case su tam kde boli a len si tym nicia organizmus. Prekop cely svoj jedalnicek, vecer pred spanim zarad aspon 30 min prechadzku - popr.3xdo tyzdna cvicenie a zarucene schudnes!

Toto vsetko je len kratkodoba zalezitost...

nikola262
autor
3. máj 2016

@lenka_21 dakujem za radu ale ja nemam extra problem s vahou, vazim 58 kg, pravidelne cvicim a viem co mozem jest a co nie...ide mi najmä o nieco navyse aby som pre telo urobila aj po zdravotnej stranke a to že pojdu este aj nejake centimetre dolu beriem ako bonus 😉

adeli79
3. máj 2016

detox nie je len na chudnutie, to je bonus. detox je na ocistenie tela od toxinov, ktore sa nam v crevach usadzuju. a tie sa tam budu usadzovat stale, kedze zijeme v takej odbe, v akej zijeme. preto detox 1-2x do roka zo zdravotneho hladiksa je v dnesnej dobe uz nutnost nie luxus.

beate1
3. máj 2016

@adeli79 to ano...ale n3musi to byt detox,ktory stoji 127 eur,s kartou na zlavu 107...mozes si spravit detox,ktory ta vyjde lacnejsie a navyse vies,co telu dodas..ovocie a zelenina 1x do tyzdna je super detox a uplne staci na precistenie ..mozes si to dopriat aj 2-3 dni..pi len ovocne stavy a caje a vodu (nie kupovane stavy,ale vytlacene ovocie,prip.zeleninu) a uvidis,ako sa precistia creva...

lenka_21
3. máj 2016

@nikola262 ja by som urcite v ramci detoxu do seba nepchala ziadne zarucene pripravky. Detox sa da urobit aj bez toho...ak uz nieco tak overene vyzivove doplnky - napr.cesnak a pod.

Minuly mesiac bol v Madam Eva navrhnuty rozumny detox - len strava. Ked si robim detox, tak kombinujem smoothies, stavy - vacsinou zelene popr. v lete zvyknem jeden den v tyzdni pit iba caje...

@adeli79 Voci detoxu nemam ziadne vyhrady. Sama ho praktizujem, ale vsetko treba s mierou a viacdenny detox (myslim tyzden a viac) urcite pod dohladom odbornika!!!
Niekedy tu na fore nestiham otvarat oci z toho co vsetko kocky skusaju. Kedze som onkologicky pacient - urologicka diagnoza, minule mi urolog hovoril, ze nestihaju osetrovat ludi co maju problem s oblickami - mladi ludia. Na vine su vsetky bielkovinove a podobneho typu diety... Nikto si neuvedomuje, ze je to extemna zataz na oblicky, hlavne, ze sa vytesuju ako skvelo schudli... ☹ 😒 😖

edita0527
19. máj 2016

ahojte, v marci som absolvovala clean9, odporúčam, + krém Aloe body toner na znižovanie a obmedzovanie ukladanie tukov v problémových partiách tela. Výsledok viditeľný už po prvom použití.

adrika0203
24. sep 2019

Detoxikačný program C9 od firmi Forever je jeden úžasný program , ktorý som si obľúbila a absolvujem ho aj trikrát ročne. Nie je to žiadna diéta, či chudnúci program , ako mnohé ženy si myslia. Je to očista organizmu , hlavne čriev od toxínov, naštartovanie tela pre zmenu životného štýlu a úžasná baterka na dobytie energie pre vyčerpanych ľudí.Úbytok váhy do 5kg ale to záleží od organizmu, pretože každý máme ináč stavané telo. Ja C9 môžem len odporúčať, pretože telo dostáva všetky živiny, nehladuje , detoxikuje zaroven. Nie sú to vôbec zbytočne vyhodené peniaze. Ale to musí vyskúšať každý sám. Rada poradím a odovzdám viac informácií kto chceje😍

micinka123
26. júl 2020

@adrika0203 dobrý deň chcela by som sa opýtať ako ste to užívala