Detoxikácia po šestonedelí

veron900
22. mar 2015

Ahojte, som po sestonedeli a chcela by som vyskusat detoxikaciu,poradi mi niekto ucinnu detoxikaciu.

kengurica
22. mar 2015

Ak kojis, tak ani nerozmyslaj nad tym. Jedz zdravo, vela pi a nemusis riesit "detoxikaciu", a uz toboz nie nejake "zarucene detox. pripravky"

denisads
22. mar 2015

tiez si nemyslim, ze to je rozumne obdobie na detoxikaciu. ak potrebujes schudnut tehotenske kg, to ma cas, ja sa stale riadim tym kolko mesiacov som priberala, tolko by som mala chudnut

veron900
autor
22. mar 2015

Uz nekojim lebo som mala malo mlieka.

horana
22. mar 2015

Nic rychle, telo 9 mes slo nejakym smerom, minimalne tolko isto by malo ist do stavu naspat. Sokove a skokove terapie su kontraproduktivne. Aj ked sa nekoji, netreba sa splasit a chciet byt ako celebritky uz par tydnov ako keby nerodila. Pomaly prejist na novy energeticky system s dietatkom, je jar, normalnu zdravu stravu nahodit, cerstve veci, stavy, zzit si rytmus s babom mysliet pekne, mat sa rada...

bandura
26. mar 2015

vela pit vodu s citrónom, jest len ovocie a zeleninu, ja to robim tak ze si robim smoothie napoje počasdna doobedu ovocne poobede zeleninove vydrzat aspon mesiac , a potom este 37 dni pit len ovocne a zeleninove sťavy to je moja osvedcena detoxikacia

bandura
8. apr 2015

@veron900 tak ako? si isla do toho ci nie? podel sa s nami o tovje skusenosti prosim dakujem

lienocka292
8. apr 2015

Ahoj Veron ja mam prave program detoxikacny od pani Antonie Macingovej. Poznas ju? Jej recepty v knizke mi velmi sedia. 🙂 pridas sa? Ja nam 1den za sebou a nie som vobec hladna . tvoje telo netrpi nie je to dieta

zamilion
8. apr 2015

@veron900 pokiaľ dojčíš, žiadna detoxikácia, uvoľňujú sa pri nej do krvi ketóny, ktoré prestupujú aj do mlieka. sú toxické. moja osobná skúsenosť - plne dojčená dcéra mala z toho atopický ekzém, ktorý sme liečili tri mesiace.....

zamilion
8. apr 2015

@veron900 už som dočítala, že nedojčíš

bandura
8. apr 2015

@zamilion ako ste vyliecili ekzem my sa trapime uz vyse dvoch rokou

zamilion
8. apr 2015

@bandura príšli sme na príčinu, odstránili ju..... trvalo to vyše mesiaca....a použili sme aj kortikoidovú masť
pokiaľ sa trápite 2 roky, asi neviete, z čoho to je, že?

bandura
8. apr 2015

@zamilion dverku nam operovali na hemangiom na hlavicke...nezhubny nador a hned po operacii sme dostali silny ekzem...myslime si že je to po tzch sedatívach a umelom uspati čo pri operacii dostala...ekzem troska ustupil ale stale ho ma, hlavne ked je chora