Používame cookies. Viac informácií tu. OK
janulka257
19. sep 2019

@veronika4495 ja som pred 5 rokmi na dukanovi schudla 16 kg, dodnes ich nemám späť... v 1.faze sú dôležité tie otruby, aby ťa nezapieklo. Jedla som aj surimi tyčinky, chudé kuracie mäsko, cottage... pozri na FB stránku Dukanky nový začiatok

elysiacik
19. sep 2019

Ja moc na tieto veci nie som, ale kamoška tá sa na to dala a podarilo sa jej schudnúť 🙂 Hlavne sa neuponáhľaj a najskôr si to dobre naštuduj 🙂

veronika4495
autor
19. sep 2019

@janulka257 a môžem sa spýtať za ako dlho si schudla? koľko by mi asi tých 10kg trvalo lebo mne ked to nejde rýchlo vzdám to :D

kakawah
19. sep 2019

Pred 7r.som DD schudla8kg za 3 m.Ale zas nesla som z veľkej vahy. Ja som si to chcela sama na sebe odskusat ako to zafunguje. Velmi ma to prekvapilo lebo sa mi postava pekne aj vyformovala. Denne som chodila rychlou chôdzou cca 40 min.to bola trasa do skoly po mojho syna. Naspat sme sli koli nemu busom. Ja som potpm nepribrala ale zacala som chodit do fitka. Stravovala som sa zdravsie ale napr.dukanovske pecivo a palacinky som nadalej piekla lebo mi chutilo. Ale neostavala by som na tej diéte dlho. Musíš si kupit aj nejaké vitaminy a minerály. Mne po troch mesiacoch zacali padať vlásy. No len neviem ci z tej diety.

jannali
19. sep 2019

@veronika4495 to nepojde rýchlo, ako si myslíš, všetko chce svoj čas. Týždenne je optimum 0,5-1kg. Môžeš jest veľa, najskôr bielkoviny, 5dni ti stačí, potom striedať bielkovinovy a zelenino-bielkov. deň. Ja som popri diéte necvicila. Dôležité je najskôr si vsetko o tejto diéte naštudovať, nakúpiť vhodne potraviny, hlavne otruby, jogurty nízkotučné, mäso, môžeš i šunku s vys. obsahom masa, vajcia...

neluskas
19. sep 2019

@veronika4495 ahoj, z vlastnych skúsenosti neviem poradit. ale moja mamina robi 2x do roka 9 dnovy detox na prirodnej baze. precisti telo od toxínov a škodlivých látok a vedlajsim ucinkom tohto detoxu je aj ubytok kil.

janulka257
20. sep 2019

@veronika4495 prvé kila šli veľmi rýchlo... ale nepamätám si už presne asi 5 mesiacov

misha666
20. sep 2019

ahoj, pridaj sa sem a kludne sa pytaj https://www.modrykonik.sk/group/1808/

Tu začni písať odpoveď...

Odošli