Dukanova diéta a vaše skúsenosti

baby124
9. aug 2012

ahojte kocky pomohla vam dukanova dieta??

miriamm2
1. okt 2013

,@h0sher jaj a nerozumie 2-3 predtým zamakať...2-3 čo a pred čím?

h0sher
1. okt 2013

existuje vela masa, prerasteny bok,debrecinka apod..... a preco by si nemala prezit? :P

h0sher
1. okt 2013

@miriamm2 2-3 dni,kedze ludia maju glykogenove zasoby cukru v peceni,cim je clovek lepsi sportovec,tym ho ma viacej,resp. telo si vie lepsie rozlozit energiu z cukrov,tukov,vie ju efektivnejsie vyuzit....a tym padom,ked ten glykogen vycerpas z peceni,tak mu neostava nic ine ako prejst na ketony...niekomu to trva 2 inemu 3 dni,kym prejde na ketony,ti ktori uz vedia ako na to,staci 1 den a rano je v ketonke.....preto odporucam zacat v nedelu turistikou riadnou,plavanim,posilka,beh,bicykel apod,aby si v utorok rano uz bola v nej...cize vycerpat vsetku energiu,cize makat v anaerobnom pasme,kde telo cerpa energiu nie z tukov ale cukrov
preto aj cyklisti pocas celeho preteku jedia vysokonutricne tycinky

sofi1245
14. okt 2013

Ahojte baby.Moja mama drzala dukanovu dietu a schudla 12,5kg.potom sa to nejako zastavilo a uz to nechce ist dalej dole poradte mi prosim co ma robit?

h0sher
14. okt 2013

@sofi1245 zeby zacat sportovat?

postava
3. mar 2014

Dietu som drzala 2mesiace. Sladila som s agave sirup kupeny v DM.Schudla som 5kg.po mesiaci ani dkg,ale postava-uzas!Zuzovala som sa.Potom som zacala normalne jest a pribrala som 2kg.Tak som si dala na vecer 3platky syra,alebo sunky,a uz to mam dolu.Mam 59rokov,a nemohla som schudnut nijakym sposobom.Odporucam kazdemu dietu vyskusat,mne osobne sa nastartovala latkova vymena.Viac zjem a nepriberam,aj sladke jem,no len do 15hodiny a vecera stale len bielkoviny.Ranajkujem kopec ovocia s jogurtom.Kazdy clovek je iny,ale treba vyskusat,drzim vam vsetkym palce,aby ste zotrvali!!!

postava
3. mar 2014

@sofi1245 Najlepsie je pokracovat a vsimat si postavu a skusat oblecenie,ktore ti bolo male.Len zotrvaj,aj ja som si nevsimla ze sa zuzujem,az kym som nestretla znamu ktora hikala od uzasu...Drzim palce!

postava
3. mar 2014

@miriamm2 Ved mlieko,jogurty,tvaroh mozes!

postava
3. mar 2014

@miriamm2 mlieko mozes!

jfk79
7. apr 2014

Zdravím všetkých.Mám otázku,ako je to s ACIDKOm?nikde som sa nedočítal či sa može piť...pravdaže nízkotučné RAJO...Ďakujem za odpoveď.

ragulca
7. apr 2014

@baby124 ja som na nej dva týždne, mám -6 kg

lulatko11
11. apr 2014

mam 175cm a mala som 74kg, dukanku som drzala 3tyzdne a schudla som 8kg,urcite odporucam

daduska132
11. apr 2014

ahojte, z vlastnej skúsenosti vám neviem povedať veľmi nie som na diéty ktoré mi predpisujú čo mám kedy jesť.. skôr na zdravú a vyváženú stravu s občasným prehreškom =D ale jeden známy ju drží kadžý rok po vianociach .. vždy schudne 10 - 15 kg a počas roka rto priberie s5 a potom zasa drží schudne a zasa priberie .. takže záver si z toho urobte sami 😉

evia88
30. júl 2014

Ahojte baby, ja som držala dukanku minulý rok a schudla som z 70,5kg na 62 kg asi za 3 mesiace. Potom som pridala tvrdé kondičné tréningy 2x do týždňa a to čo sa dá s telom spraviť bol fakt úžas ;) Telo sa spevnilo a vyrysovalo. Momentálne však necvičím stravujem sa bárz ako a hneď to vidno. Telo mľandravie a priberá....No pamätám si ako skvele som sa cítila minulý rok s novým telom. Takže na režim dukanka + cvičenie nabieham práve dnes opäť.

cicus33
5. aug 2014

ja som ju drzala - iba 1 a 2 fazu, schudla som 17 kil za cca 2,5 mesiaca. samozrejme som aj denne cvicila, mala som omnoho viac energie, zdrave vlasy a nechty! nedrzim uz skoro rok a jojo efekt ziadny! takze vrelo odporucam!!!

oolennyoo
2. sep 2014

ja som začala 16 júla a držím ju do dnes zatial som schudla s 92kg na 76kg ja som veľmi spokojná že sa mi to konečne darí samozrejme každý deň cvičenie vo fitness 🙂

ada111111111
26. mar 2015

Ahojte ....baby chcem vas len upozornit...prvu fazu som podvoch dnoch musela zrusit ..sice som za tie dva dni schudla tri kila ale ked som sa na treti den zobudila ,bolo mi tak strasne zle,ze som dva x odpadla a klepala som sa ako nejaky zavislak ... nebolelo ma nic ale bola som strasne slaba a to som fakt dodrziavala vsetko ..ani hladna som nebola ....ale fakt,som myslela ze umriem,tak zle mi bolo ...

michaelakarasy
15. máj 2015

michaelakarasy Do TV relacie hladame damy s hmotnostou cca 100 kg, ktore maju seriozny zaujem schudnut pod dohladom timu odbornikov. Viac info do spravy.

miriamka001
6. aug 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

a nieje lepsie prisposobit svojmu telu nejaku dietu. ja som ich skusila vela vylucila som chleba. sladkosti vsetko. aj cvicim aj jedalnicky podla roznych diet a nic. preto by som mozno poprosila nieakeho odbornika nech mi presne vytvori dietu. mate stym skusenosti. pretoze uz potom budem zufala

oskvarka
25. sep 2015

baby dukanky ... ostalo mi doma vela psenicnych otrub uz to nejeme tak ak by niekto chcel za polovicnu cenu a postovne posuniem...

matkakovacova
27. okt 2015
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

Ahojte kočky, čo poviete na tento vzorový jedálniček: http://www.mojavyziva.sk/dukanova-dieta-jedalnicek-a-jej-fazy/ (takmer úplne dole)... ďakujem

meluela
27. okt 2015

@matkakovacova

"Dvaatřicetiletá Švédka téměř zemřela na následky ketoacidózy, kterou si způsobila v době kojení přísnou nízkosacharidovou dietou. Mladou maminku přivezli do nemocnice s těžkým selháním srdce a křečemi na pokraji smrti."

Zdroj: http://ona.idnes.cz/nizkosacharidova-dieta-0vo-...
http://ona.idnes.cz/nizkosacharidova-dieta-0vo-...

matkakovacova
28. okt 2015
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

Je to smutné, ale myslím si, že je to bola jej chyba/blbosť - pre boha počas kojenia držať diéty??? Šialené.

mariska_maris
26. dec 2015
Používateľ mariska_maris je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mariska_maris.

ak nepasuje dukan s tymi pravidlami skus ketonovu dietu ta je celkom v pohode a nie neni od veci...

dorka_shop
2. feb 2016

MycoVeggie - jedlo, ktoré ukončí všetky diéty . ( Špeciálne vyvinutý ZMES s vysokým obsahom vlákniny ) Úbytok váhy týždenne 1až 3 kg - bez hladovania . Bez cholesterolu . Bez chemických dochucovadiel. Doplní vám neuveriteľné množstvo dôležitých vitamínov a minerálov .MycoVeggie je jedinečný doplnok stravy , starostlivo pripravený z najlepších, čisto prírodných produktov. viac info: jjakabova80@gmail.com

kylie777
3. feb 2016

Ahojte, môžem sa spýtať či ste jedli aj po šiestej večer ? 🙂 a ak áno išli kilá aj tak dole ? 🙂

martina_djordjevic
5. feb 2016

🙂

tarja677
7. mar 2017

Ahojte baby drzite niekto dukanovu dietu?

denny_0019
15. mar 2017

Ahojte drzim dietu tri tyzdne mozno aj viac..len som sa chcela opytat ci je normalne ze som schudla za ten cas len dva kila? Ci to je normalne alebo prehnane? Citala som ze niektorim babam tvrvalo aj mesiac aby schudli to jedno kilo ..dakujem ...