Dukanova diéta. Pridáte sa ku mne?

blazena2
10. jún 2011

Ahojte mamicky,objavila som tuto dietu,kto ide do toho so mnou??
www.ducanovadieta.com 😉

erikasadek
19. okt 2011

ahojte baby ja sa nepridam ale chcem vam len povedat vlastnu skusenost kezde doktor dukan je francuz a jeho dieta tu bola hitom posledne roky ma ju za sebou prva bopla pred 6 rokmi vysledok schudla som ano lespie kao proteinove sacky ale ku koncu som nemohla nai maso ani kurcata citit co je horsie ze som otehotnela apocas celeho tehotenstva som nemohla skoro nic jest skor vsetko maso mi smrdelo azdvihalo mi zaludok!!!!!

doktor dukan je tu v fr napadnuty aj na sude inymi lekarmi za skodlivu dietu pretoze ano schudnete ale pokial neurobote stabilizaciu tak rychlo naberiete vsetky kila malokto vydrzi stabilizaciu trva dvakrta dlhsie kao samotna dieta!!!!!! a kialm ide sialene rychlo hore a dokonca mate o par naviac ako ked ste zacali zacne sa vam zacarovany kruh; ako u mnohych ludi tu v fr je doslova uz za zlocinca dieta co sa jeho tyka zarobil strasn epeniaze ale narobil neskutocne problemy mnohym ludom .. a lekari biju na popalch!! preto ho aj zazalovali pred 2 mesiacmi!!!!!

moj osbny biln je taky ze za malda som boal baculka chuda hore dolu vaha ,; pred svadbou 55 kil.. prve tehoptesntvo nabrala som neskutocnych 35 kil!!! ktore som zhodila vdaka proteinovej ale prisli znova hore kila druhe tehotenstvo a vaha mi ostala cez 100 kil kedze diety hore dolu a hlavne dukanova asi 6 krat telo uz nereaguje!!! vysledok ze telo uz nepustilo ani skoro gram aj pri najvatscej snahe!!!! myslim vazne aj pod lekarskou kontrolov tak ostalo tele uplne znicena vdaka dukanovy!!!!
vysledok mojho nestastia v marci tohto roku som postupila operaciu zaludka... aby som schudla!!! konecne som schudla ale nemusela som zajst az tak daleko keby som ako mnohi nenaletela jeho blbje diete ktora dokatoval moj organizmus!!!!

zelam vam vela odvahy vsetkym ale prosim davajte si pozor tato dieta je fakt super spohladu co sa stratenych kil tyka; ale vratia sa ako bumerang ba este aj naviac!!! drzte s avsetky!!!

mima1983
19. okt 2011

@erikasadek Nikde ale neni napisane ze ju musime dodrziavat tak strikne... ja to napriklad beriem ako zmenu na lepsie zdravsi zivotny styl, a nie ako nejaku triznivu dietu..... a neverim tomu ze sa kila vratia spat ako bumerang, to by sa potom po kazdej diete mohlo stat a nestáva..... ak clovek zmeni zivotny styl, urcite sa mu kila nevratia naspat este vo vacsom..... ja to robim aj preto ze ma boli chrbtica.... a to je myslim ze dost dobry dovod.... a chcem sa jednoducho citit lepsie, to ale neznamema ze sa necham nejakou dietou utirat na smrt..... paneboze!

mima1983
19. okt 2011

@erikasadek apropo, poznam vela zien ktore si ju pochvaluju a vahu si udrzuju aj po rokoch, takze myslim ze je to uplne individualne.... mozno je to skor tym, ako ktora tomu prepadne.....ja to urcite neberiem ako triznenie organizmu, ide mi len o lepsi a hlavne zdravsi zivotny styl..... a tesim sa na to 🙂

erikasadek
19. okt 2011

@mima1983 problem je ten ze pre teba j eto novinka !! tu je to uz roky: a kritika skoro kazdy den!!! len mi vysvetli jedno co je zdravy styl u dukanovej diete!! vymenuj mi len par veci pretoze nikto normalny casom nemoze povedat ze tato dieta je zdravy zivotny styl!!!! spatne nikto!!

jasne ze si nadsena 4 kila za tyzden je super!!! hlavne ked mas dat aspon 10 kil ver mi tisice ludi sa popalilo , na slovensku sa o tom nedozvies!!!! kedze dukan je tu uz roky znamy a viem co tato dietat obnasa uz mnoho relacii na jeho temu bolo a svedectva ludi ktori naleteli tejto diete nie je nic horsie ak si chces dodrbat organizmus!!!!!!!! ale jasne volba je na tebe len nechapem tvoj hned atakovy utok..
kazd dieta je bumerang jojo to ti povie kazdy normalny lekar!!!!! novy trend znamena jest skoro vsetko ale malo a hlavne roznorodo a ziadne obmezdovanie uvidis ked po 2 mesiacoch budes do seba davt ryby a vajcia kurcata ine mesove bilekoviny ako ti pojdu krkom ved co je na tom zdrave nic kazda dieta ktora je striktna aobmedzujuca je zla dieta§§ ale samozrejme chapem tvoje nadsenie tiez sm eho mali mnohe tu a vysledok je uplne niekde inde v prdeli sprepacenim;; pisem svoju skusenost a varovanie a nie aby som vas kritizovala!! mimochodom pod tlakom teraz zmenil dukan svju dietu kedze je aj sudne napadnuty lekarmi a pacientami za skody na zdravy!!!!!! viac zeleniny a nie az tak sialene prehnana na maso stale to vsak nestaci!!! pre ludi co maju zhodit viac kao 10 kil je to pasca neskutocna!!!!! ale to mozno mnohe pochopite neskor casom<;;; zbytocne tu budem vypisovat , vlastna skusenst a inych je lepsi priatel a dokaz....

erikasadek
19. okt 2011

@mima1983 mnoho myslis asi na palcoch ruky ze??? tu na forach francuzskych mas tisice zien a muzov lekarov ktore dokazuju opak... v mojom okoli poznam vela ludi ktori pred rokmi tomu podlahli ako ja vysledok kazdy nadav po rokoch nikto ale nikto nepovie ze to bol dobry napad./ a teda tych ludi teda je dost len v mojom okoli ... prikald moj muz chcel schudnut len 5 kil vysledok za 2 roky nabral 15 a teraz idu ovela tahsie dolu , pritom nic nezmenil na jedalnom listku my jeme na slovensk epomery velmi zdravo salaty nad parou aine veci takze klasicka slovenska strava mastna nehrozi a po prvy krat moj muz konstatuje ze nieco take s amu este nikdy nestalo a takych je vela!!! staci ked idem ku svojej dietologicke a ked s apovie dieta dukan tak hned no ano najhorise co mozu ludia spravit ten lekar sa tak nabazil finan cne ze teraz mu je jedno ze kazdy ho kritizuje nemusi pracovat cely zivot a aj po zaplaten sudnych trov este moze psokojne zit ved sa aj tak vyjadruje!!!! vie ze je to zle ale zaraba sam to priznal nedavno tu v tv...

mima1983
19. okt 2011

@erikasadek kazdopadne dakujeme za tvoj nazor 🙂

mima1983
19. okt 2011

@dulajka2
@katushka16
@jazminn
@siusinocka Takze babulky, ako ste na tom? ja zajtra začínam 🙂 dnes som zohnala ovsene otruby, som ani nevedela doteraz ze take nieco existuje a ake je to zdrave pre telo 🙂 jooj, normalne sa tesim 🙂

cencula
19. okt 2011

mima1983 nech sa ti darí

mima1983
19. okt 2011

@cencula dakujem, kazdopadne budem informovat..... a ak z toho nebudu neviem ake krkolomne kila dole, aspon si precistim organizmus 🙂 taky detox nikdy nie je na škodu 🙂 aj ty dietujes? ci si z tych štastnejsich ktori to nepotrebuju? 🙂

cencula
19. okt 2011

jááj moja zlatá, já som z tej kategorie, ktorá sa trápi diétami celý život a najkrajšie obdobie bolo ked som tehotná, a konečne som sa riadne najedla, ja ju držím asi 4-5 týždnov a mám dole 4,5kg, ale som spokokjná, pomaly, ale isto

mima1983
20. okt 2011

@cencula touto dietkou? tak super 🙂 ja dnes zacinam... na ranajky mam vanilkove acidko max.1%tuku a lyzicu ovsenych otrub - a teda mnaaaam, tie otruby tam ani citit neni.... na obed si planujem spravit nejake tie placičky z otrub a tvarohu 🙂 tesim sa.... a myslim ze ten ubytok 1kg za tyzden je uplne ale uplne ok, a vobec nie je skodlivy, nahodou je to ten zdravy sposob chudnutia! tak drzkam palce 🙂

siusinocka
20. okt 2011

@mima1983 ja som na tom nulovo... schudla som pol kila - bola som darovať krv 🙂 a teraz sa snažím hlavne jesť menej a viac pijem acidofilného mlieka... uvidíme či to zaberie... kamoškina kolegyna schudla ked si zlomila ruku. bola donútená jesť pravou a schudla 15 kg... aj ked mala dosť nadváhu, ale 15 kg je dosť... tak uvidíme ako to pojde mne. a kde si zohnala tie otruby? lebo ja som ich nikde nenašla. z

mima1983
20. okt 2011

@siusinocka daju sa aj na nete, ale to by dlhsie trvalo kym by prisli. Mne ich sesternica kupila v Trnave v Bio obchode....

cencula
20. okt 2011

mima1983 mne toto vyhovuje, ked mám čisto bielkovinové dni tak si miešam tvaroh - laktos -0,1% tuku s rajo vaniklovým jogurtom - 0,1 % tuku, a pijem acidko a dá sa. Nech si každý vraví o tomto stravovaní čo chce, ale mne napr. nechty spevneli, ja som mala vždy lámavé. Mohla som mať viac kíl dole,keby som nehrešila, ale už nebudem 🙂 🙂 tak sa držkaj aj ty

mima1983
20. okt 2011

@cencula no tak supeeer, ako ja sa tiez nebojim tej prvej fazy, hovoria ze je drasticka, ale podla mna sa to dá..... da sa nakombinovat vselico, nemusis jest stale to iste, lebo inak sa toho prejes a nevydzis to... 🙂

siusinocka
20. okt 2011

@mima1983 lebo mi povedali že aj v kauflande, ale ani tam ani v tescu ani v iných hypermarketoch ich nemali

mima1983
21. okt 2011

@siusinocka moze byt... ono treba hladat len v BIO Obchodoch alebo na nete sa tiez dá objednat, alebo na stranke Broni, je to strasne zlata babulka, pisem si s nou, vytvorila prvu stranku ohladne tejto diety na slovensku, vo vsetkom mi poradila - takze kukni http://www.dukanovadieta.com/ 🙂

mima1983
21. okt 2011

Ja sa dnes vytesujeeeeem 🙂 kazde rano sa vazim (samozrejme nahá) a 1,4kg DOLE!!! 🙂 juuuch.... a to som začala s Dukankou včera 🙂 je sice pravda ze od pondelka som sa striedmejsie stravovala - pondelok som mala len zeleninovy den a v utorok zeleninu s masom, v stredu len jogurtove veci - lebo som este nemala ovsenne otruby, ale od vcera idem presne podla planu - zacala som 1. fázu a bola som len 10 min. na stepperi, inak ziadne cvicenie 🙂 a ze 1,4 kg dole! a hned sa citim lepsie, mam obrovsku motivaciu, mam chut ist behat, cvicit, tancovat 😀 no super 🙂 dufam ze sa to jak na potvoru nezastaví 😀

mima1983
21. okt 2011

Dnešný obed: pečene kuracie stehná s chrenom - poukladala som ich na plech, podliala troškou vody (žiaden olej), osolila, pokorenila, najma oreganom (je velmi zdrave), zakryla alobalom a dala do rury 🙂 po upecene som sice kožku musela dat prec, ale aj tak masko vyyybornee 🙂 juch 🙂

cencula
21. okt 2011

mima1983 ono to ide, ja som s týmto stravovaním spokojná keby nebolo tej chuti na sladké, ale začínam ju zaháňať mliekom so škoricou a dá sa. Je lepší steper ako bycikel?

mima1983
21. okt 2011

@cencula neviem, mam doma len stepper 🙂 mne vzdy z bicykla bolí riťka 😀

mima1983
21. okt 2011

normalne som sa tym kuracim maskom zasytila 🙂 len dala som si k tomu chren, a na facebooku mi odpisali ze sa moze az v tej druhej faze, no co uz :-/ aaaale tak dve lyzicky ma nemozu zabit, prave naopak, je to dobre na chorobu! 😀 takze dnes nebude uz ziaden olovrant, len si dam ale o 18tej jogurtik 🙂

erikasadek
21. okt 2011

ovsene vlocky das do mixera a mas s toho soin avoine.. ako dukan pise v receptoch.. nemusite zhanat v obchodoch.. 🙂 uz kled tak trvate na tejto diete....

mima1983
21. okt 2011

@erikasadek uz mam zohnane 🙂

mima1983
22. okt 2011

Dnesne ranajky (opat) Vanilkove acidko (max.1%tuku) s otrubami - mnaaaaam, ked ja to tak luuuubim 🙂
Dnes ráno: -0,5kg 😀 tesiiiiiim, dnes chcem zvysit cas na stepperi, dnes si dam 15min. 🙂 vcera som inak po tych 10min. mala dost, kolena sa mi triasli jak malej 😀 a to som mala prestavky 😀

cencula
22. okt 2011

MIMA1683 SUPER, ja som dnes na ranajky mala jogurt s otrubami a na obed cottage so salámou a potom si dám asi acidko alebo praženicu a v pondelok konečne ajzelenina. zajtra ráno sa odvážim, tak som zvedavá, či sa mi váhla pohne dalej

mima1983
22. okt 2011

@cencula salam????? ked tak hydinova alebo kuracia šunka, nie? aj to len jeden platok za den... zevraj teda.... Noooo, to mas super ze uz pojdes na zeleninku, ja až budúci piatok..... dala som si na tu prvú fázu 9dní 🙂 dnes mám tretí a je to pohodka 🙂

cencula
22. okt 2011

mima1983 jasné ja mám hydinovú - len tú teraz kupujem, ale o jednom plátku by som neprežila to mi ver, ved tej salámy som tam nedala vela, ale už mi to ani nebere, ale mám fest chuť na cukríky - tie želatinové mnam

mima1983
22. okt 2011

@cencula ufff, ja som akurat zliezla zo steppera.... 15min. uff.... zajtra budem mat pauzu, lebo ideme na cely den svokrovcom, ale dam si dlhu prechadzku so psom 🙂
Tak potom hydinová je ok, a jasne, aj viac ako jeden platok, nic sa nestane 🙂 ja neviem co si zajtra nabalim svokrovcom, kedze ich jedno nemozem, no neviem..... ziadne masko nemam navarene, tak pojdem asi len s jogurtami a acidkom 😀

cencula
22. okt 2011

inak mne v bielkovinové dni fest pomáha tvaroh miešaný s jogurtom rajo vanilka to si zmiešam celý tvaroh s jedným malým jogurtom a tá škorica s mliekom