Eliptický trenažér

zabka1611
9. mar 2012

čo všetko by som mala zvažovať na jeho kupu? je jasne že cenu a kvalitu, ale aj zaruku, typ..alebo? neviem si vybrat......

matulisa
23. apr 2014

@v_alika12 áno. 🙂 5kg už mám dole

ketthy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dska
16. jan 2015

Ahojte, nemáte niekto skúsenosti s trenažérom od Kettlera Skylon 3. Kilečká pribúdajú a chcem s tým niečo robiť. Je dosť drahý, a preto sa snažím zistiť čo najviac informácií. Prípadne, ak máte aj iný typ od Kettlera. A od koho ste ho kúpili a aké máte skúsenosti so servisom. Ja sa rozhodujem medzi týmto a Life fitness X1. Ospevovali nám aj Tunturi, že sa to s Kettlerom nedá porovnať, ale už v tom mám trošku chaos🙂 dik za rady

nelly68
30. apr 2015

Ahoj, ja osobne by som ti poradila stroj od značky insportline. Mám doma od nich eliptikal Atlanta a pravidelne na ňom cvičím. Som maximálne spokojná. Už som schudla 6 kg 🙂 . Dokúpila som si aj ochrannú podložku, aby som si nepoškodila plávajúcu podlahu a tlmí mi aj vibrácie pri cvičení, takže susedia nič nepočujú. Na tento stroj my poskytli rozšírenú 5 ročnú záruku na rám stroja. Dopravu som mala zadarmo, nakoľko nad 80 eur neúčtujú poštovné, čo je úplne super 🙂 . Objednala som si aj montáž, úplne super, servisný technik mi daný tovar zmontoval a vysvetlil správnu starostlivosť. A čo je úplne super na daný tovar mám aj servis u zákazníka. Takže v prípade reklamácii daný tovar nemusím nikde posielať, len im zavolám a servisný technik príde osobne sa na daný stroj pozrieť a vybaviť reklamáciu. Ja by som ti odporúčala tento model. Mne ho poradil ich pracovník na zákazníckej podpore priamo na chate.

lucica
2. máj 2015

Ahojte, chcem si kupit elipticky trenazer ale asi iba na bazare, nechcem aby to dopadlo ako pri niektorych mojich cviceniach ze za to vyhodim peniaze a prestane ma to bavit a budem vesat iba pradlo na to. CHcem preto kupit cez bazar, ale moj stróp je 100€, viéte mi nieco poradit? aky typ... dakujem

luciaone
3. sep 2015

@mauerka ahoj a mohla by si mi poradiť aký si mam kupiť podla tvojich kriterii stroj? poprípade nevieš o niejakom z druhej ruky? dakujem lucia

luciaone
3. sep 2015

@ivv ahoj a nepredáš svoj stroj ? mala by som zaujem 🙂

ivv
3. sep 2015

@luciaone môj muž by ho predal zaraz 😀 ja na ňom aktuálne necvicim , viď môj stav 🙂 ale plánujem ho oprášiť keď sa malý narodí a dá mi na to čas 🙂 ak hľadáš z druhej ruky tak takýto je super, ozaj doporučujem

uglybetty1234
19. sep 2015

Ahojte kočky, predávam elipticky trenažér :D
http://sport.bazos.sk/inzerat/53072922/Eliptick...