Fitshaker chudnutie

5. jan 2023

Schudli ste pomocou fitshaker? Za aký čas a koľko?

zuzkaa1991
5. jan 2023

Nie presla som do inej vyzvy inej spoločnosti a schudla som 14kg

autor
5. jan 2023

@zuzkaa1991 mozem sa spytat aká to bola?

zuzkaa1991
5. jan 2023

Napiste správu nech nespamujem ;)

bekova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajanka31
5. jan 2023

@zuzkaa1991 napíšete prosím aj mne. Dakujem

t1nusa
6. jan 2023

ja Fitshaker odporúčam jednoznačne, na ich blogu nájdeš množstvo recenzií od kočiek, ktoré vďaka ich vyzve schudli a nie je to málo kg 😉 ja sama som ich súčasťou už niekoľko rokov a hoci nikdy nebolo mojím primárnym cieľom schudnúť, ale vyrysovať telo, nemôžem sa sťažovať - tréningy perfektné od trénerov po záťaž, ktorú si vieš kedykoľvek podľa seba prispôsobiť, ale samozrejme je dôležité technicky dané cviky dodržiavať, množstvo receptov na blogu či v ich knihách, info o stravovaní v rámci výzvy aj mimo nej, Fitness diár čo je pre mňa obrovský pomocník na každý rok a xy ďalších pozitív 😊 avšak ty si tá, ktorá musí mať vôľu a výdrž dokázať hlavne sebe, že na to máš a nevzdáš to 😉 treba pekne dodržiavať napr. celú výzvu a bez podvádzania a výsledky sa dostavia

rude_baby
6. jan 2023

Ja som bola v plavkovej výzve cez pandémiu 😆akože neschudla som na váhe, ale telo spevnelo. Potom som sa prihlásila do ďalších výziev, ale tam som bola skôr sponzorom 🙈platila som, ale necvičila som... Rozmýšľam, ci sa teraz prihlásiť, lebo vždy sú tam cvičenia kt ma nebavia, alebo mi vadia precvicujuci, potom sa mi nechce hľadať iné cvicko atď. Ale je to o vnútornej motivácii a nastavení, ta polhodina denne je ok.

simamima25
6. jan 2023

Ja som cez leto v plavkovej výzve schudla 9kg ale posledné dva týždne som nato kaslala

lenkakamen
6. jan 2023

@zuzkaa1991 aj ja vas poprosim o info❤

janci27
10. jan 2023

@zuzkaa1991 ahoj, mozem aj ja poprosit info? vdaka

simona_gu
17. jan 2023

@zuzkaa1991 môžem aj ja poprosiť, aká to bola výzva? 🙂

elenova
3. sep 2023

@zuzkaa1991 Mozem aj ja poprosit aka to bola vyzva? 🙂