Hľadám parťáčku na chudnutie

fiafia
11. jan 2019

Ahojte. Nachadza sa tu niekto kto sa chysta do boja so samym sebou, dietou a cvicenim a ma silnu tuzbu schudnut? Niekto na rady, podporu, vymenu skusenosti? Dakujem

lucka_lucia
11. jan 2019

@fiafia ahoj, ja už som začala pred 4 dnami

olino17
11. jan 2019

My s muzom dnes 😁

fiafia
autor
11. jan 2019

@lucka_lucia obdivujem ta. V mojom pripade je najtazsie zacat. Ale od Pondelka idem do toho. Kolko chces schudnut?

fiafia
autor
11. jan 2019

@olino17 nooo to si mozeme vselijako vysvetlit 😂

lucka_lucia
11. jan 2019

@fiafia 10 kg chcem schudnúť.na váhu pred tehotenstvom.nemas čo obdivovať už to skúšam asi 5 x :D

fiafia
autor
11. jan 2019

@lucka_lucia 10kg nieje tak vela. Ja mam +25kg a nechcu ma opustit. Tiez mam za sebou par pokusov ale vzdy to vzdam ked mam pocit ze sa mi nedari ako by som chcela.

lucka_lucia
11. jan 2019

@fiafia presne pre to isté to vždy vzdám.par dni všetko prísne dodržujem cvicim a potom zistím že stále nič tak si poviem že aj tak to nemá zmysel.alr ja ešte kojim tak si hovorím že je to tým.25 a 10 je tak isto ľahké len to dlhšie trva

fiafia
autor
11. jan 2019

@lucka_lucia ja som pri kojeni praveze chudla. No bohuzial len par mesiacov a potom Um. Chodis do fitka ci doma? Aky mas plan?

sandrasandrasandra
11. jan 2019

@fiafia aj ja som sa do toho pustila od 3.1., môžme sa poradiť a td..

lucka_lucia
11. jan 2019

@fiafia iba doma cvicim a základ je strava .dala som si napísať jedálniček aby som schudla bez cvičenia ale cvicim .ja kojim už rok čiže si myslím že to nie je sebecké.a ja som pred tehotenstvom vždy schudla rýchlo teraz nie takže cim iným to môže byt

fiafia
autor
11. jan 2019

@sandrasandrasandra ahoj ty mas aky ciel?

fiafia
autor
11. jan 2019

@lucka_lucia kazde telo je ine. Urcite som za kojenie kym sa da u mna sa zial nedalo. Jedalnicek je niecim specialny? Mne sa davno pred tehu pidarilo takmer 20 kil . Stacionarny bicykel nejake tie cviky obmedzenie stravy ale vtedy som mala samozrejme viac casu takze to slo rychlo.

januska20
11. jan 2019

@lucka_lucia prosím Ťa aký je ten jedálníček ? Vedela by si mi ho preposlať?

lucka_lucia
11. jan 2019

@fiafia jedálniček mám urobený tak že tri dni žiadne sacharidy ale hlavne bielkoviny a tuky a štvrtý deň do 14 obmedzené množstvo sacharidov.a všetko musím vážiť lebo je to vyrátané na mňa.ja mám orbitrek ten slúži na kardio ako aj bicykel

lucka_lucia
11. jan 2019

@januska20 môžem ho přeposlat aj keď sa zato plati,rada pomôžem .lenže je to urobené presne na môj typ postavy váhu vek cieľ .čiže pre niekoho môže byť dosť nevhodný lebo to môže byť málo jedla

fiafia
autor
11. jan 2019

@lucka_lucia ja by som potrebovala taky jedalnicek na bezne fungovanie, nieco co by zvladol aj partner a co by zvladla moja penazka. Nejake tipy? Rychle, chutne, zdrave? Ci to by som uz asi vela chcela 😁

lucka_lucia
11. jan 2019

@fiafia partner pokiaľ nie je odhodlaný to určite nezvládne 😃 je to 5 x jedlo ktoré pozostáva z mäsa/rybu a zeleniny v podstate .akurát to mäso mám 75 g Max .čo je porcia ako pre moju dcéru.ptrdvspsnim polovicu tvarohu

fiafia
autor
11. jan 2019

@lucka_lucia chcela som sa vyhnut vareniu na dva pripadne 3 razy. Hocico dam len ryby nie 😁 ja viem kde mam asi problem. Nie pravidelna strava ale 2x denne a potom by som zjedla celu chladnicku.

kristina206
11. jan 2019

@fiafia ahoj. Ja som začala v pondelok s detoxom podľa Mačingovej. Pred pol rokom som schudla 5 kíl ale prišli sviatky a tak... :D takže to skúšam znova s rovnakým cieľom.

januska20
11. jan 2019

@lucka_lucia a kde si si to dala vypracovať?

fiafia
autor
11. jan 2019

@kristina206 drzim palce. O tom som uz pocula ale osobnu skusenost s tym nemam

lucka_lucia
11. jan 2019

@fiafia no to je určite problém 2x jesť . A varím aj viac x denne .je to strašné ale aspoň 2-3 týždne musím vydržať .ešte vajcia mám na raňajky.mnr sa hnusi aj chuť mäsa aj vajec bez prílohy ale povedala som si že musím.tiez som si kúpila všeličo ako proteín a tak čiže dalsi dôvod vydrzat

lucka_lucia
11. jan 2019

@januska20 u jednej fitnessky

kristina206
11. jan 2019

@fiafia ďakujem, je to fajn, dosť sa zlepší aj trávenie

januska20
11. jan 2019

@lucka_lucia aha? tak ďakujem ..

fiafia
autor
11. jan 2019

@lucka_lucia tiez si neviem predstavit jedlo bez priloh
A pecivo? Co vecera?

lucka_lucia
11. jan 2019

@fiafia je to strašné no.ziadne pečivo zemiaky ryža nič.vecera to isté mäso/ryba zelenina

fiafia
autor
11. jan 2019

@lucka_lucia dakujem za tipy urcire nieco vyskusam

petrastrbanikova
14. jan 2019

Delena strava podľa mňa je úplná blbosť síce schudnete ale keď začnete neskôr jesť zase všetko tak sa to vrati🙄osobne som chudla aj som schudla 20kg a stačil len pohyb jest menšie porcie aj sladké kľudne len hlavne nie večer 😉

lucka_lucia
15. jan 2019

@petrastrbanikova neviem či to bol názor na moje príspevky .ale ja nedržím selenu stravu.to co píšem môže byť buď nizkosacharidova dieťa alebo bielkovinova