Je tu mamička, ktorá by chcela cvičiť v Považskej Bystrici?

extrapm
19. jan 2015

Ahojte, je tu nejaka maminka na MD ktora by chcela zacat chodit cvicit?

zabina27
19. jan 2015

ja by som chcela, ale strasne sa mi nechce 😀 ked mam nahodou volnu chvilku, rada si lahnem a napriklad si citam... ale teoreticky by som chcela aj cvicit 😀
kam by si chcela? ja som rozmyslala nad zumbou, pred tehu som chodila...

extrapm
autor
19. jan 2015

@zabina27 ja tiez radsej lezim... Ale uz sa neda na mna pozerat.. Praveze neviem kde by som zacala.. Kam si chodila na zumbu??

zabina27
19. jan 2015

chodila som na gympel, 2x do tyzdna - toto http://zumbafitnes.webnode.sk/ , ja som teda nechudla, ale rada som sa "dorazila" 🙂 citim, ze aj teraz by mi to prospelo, proste sa uplne spotit a unavit, ale strasne som leniva 😀

extrapm
autor
19. jan 2015

@zabina27 ja prave potrebuje schudnut, hybat sa, nabrat kondicku a obcas vypadnut z domu...

zabina27
19. jan 2015

@extrapm tiez by mi nezaskodilo schudnut, ale musela by som aj stravu upravit, potom by to mozno slo, len som chcela povedat, ze stravu som vtedy neriesila, takze som ani nechudla, len som sa vyblaznila
ty by si co vlastne chcela robit?

extrapm
autor
19. jan 2015

@zabina27 uvazujem nad Tabatou.. Hlavne preto ze sa cvici az o 19:15...

zabina27
19. jan 2015

@extrapm fuu, tak to je neskoro, u nas sa kupe a uklada spat, mna by asi ani parnym valcom uz nevydurili z domu 😀 ake velke mas babo?

extrapm
autor
19. jan 2015

@zabina27 mala ma 1,5 roka.. Vycsinou uz okolo 19:15 chodi spinkat.. Mne sa skor neda, leno muz chodi domov okolo pol siedmej..