Jillien Michaels - výsledky pri cvičení doma

bobana297
10. apr 2017

Ahojte kočky
chcem sa spýtať na Vás názor na túto pani 🙂 Jillien Michaels. Ktorá z Vás cvičila s ňou domka? po ako čase ste zbadali nejaký výsledok? podarilo sa schudnúť aj nejakej kočke čo bola naozaj baculka a mala problémové partie ruky a brucho? Začala som život s Herbalife ale som až moc lemravá na cvičenie. Ale musím sa nejako prinútiť a potrebujem motiváciu 🙂 Ďakujem Vám za odpovede 🙂

sibalka21
10. apr 2017

Je tu aj skupina Cvicime s Jillian Michaels ... Ja osobne som s nou cvicila a urcite aj kopa inych dievcat tu 🙂 Teraz som sa k nej vratila a cvicim poslednych 5 dni z 3. levelu ..... Ja osobne neviem kedy boli prve vysledky vidno... Odvazila som sa a pomerala na zaciatku a potom na konci 30DS ... Ja som s nou zacala az po nejakom case, ked som schudla asi na 84, s nou za mesiac som dala dole asi 4kg.... Teraz som na 72 a ide to pomalsie, ale ide 🙂

anabeth
11. apr 2017

herabalife myslíš ten kokteil ráno a večer a na obed normále jedlo?
ak áno, začni cvičiť už aj, hocičo, lebo ten program HL ti znížil denný prijem kaôlorií a ak sa nezačneš hýbať, spomalíš si metabolizmus ( telo bude čerpať zo zásob, a áno- schudneš, lenže ked sa vrátiš k normal strave, jojo efekt bude nevyhnutný)
JM je cvičenie vlastnou váhou, je účinné, cvič 3x týždenne 30 min.