Jumping doma

adamkofjo
3. júl 2015

chodim behat ale napadlo ma teraz co budem robit v zime beziaci pas nezmestim doma do fitka to mam daleko tak ma napadol jumping skacete niektora doma a ak hej na ktorej trampoline

bandura
3. júl 2015

@adamkofjo paci sa mi ze rozmyslas dopredu nad zimou super

adamkofjo
autor
3. júl 2015

no len ci mi to nadsenie aj do zimy vydrzi od februara cvicim ale kazda vec mi vydrzi tak dva mesiace od februara som cvicila aerobik a v maju som zacla behat a teraz ma to uz prestava bavit tak hladam nieco nove ale pravdupovediac ten jumping ma moc nebere lebo je to take na mieste ked som behala bolo to o niecom lenze teraz jetake teplo ze sa zas neda a rano nestiham

zamilion
3. júl 2015

@adamkofjo ja skáčem doma a na originál jumping trampolíne

adamkofjo
autor
3. júl 2015

a aky mas priemer a aj madlo mas
ja mam doma 96 ale zda sa mi mala to mali decka masterjump

adamkofjo
autor
3. júl 2015

a este sa spytam ako dlho vydrzis skakat

zamilion
3. júl 2015

@adamkofjo ja som začala pred rokom a pol vo fitku, tak som si kúpila trampolínu domov a skákala som denne 40 minút 4 mesiace a potom som šla na kurz jumping inštruktora 🙂 a začala skákať 2x táždenne vo fotku a 2x týždenne som skákala doma
teraz som tehotná, takže neskáčem, ale po pôrode budem skákať opäť od októbra, aby som sa v januári mohla vrátiť do fitka ako inštruktor.
pointa je v tom, že ťa to musí baviť, inak to nevydržíš robiť.

trampolínu mám originál túto http://www.vigi.sk/jumping-servis-na-slovensku/...

adamkofjo
autor
3. júl 2015

fuha to je dost ved toho sa obavam ze ma to prestane bavit lebo ako pisem moc ma to nechytilo

adkat13
3. júl 2015

čo tak skúsiť jillian michaels, alebo niečo podobné? ak ťa to prestane baviť, nemusíš riešiť, čo s trampolínou 🙂

snopkulka
3. júl 2015

@adamkofjo akurát včera som sa o tomto bavila s jumperkou, ku ktorej chodím na jumping 😀 vravela, že ona sama skúšala doma skákať, ale proste to nešlo - nie je nad kolektívne cvičenie, kde si vypeckujete hudbu, jumperka vás všetkých vedie, hecuje - ja osobne to milujem 🙂 tu je stránka: http://www.jumping-fitness.sk/jumpingshop . Sú tam na predaj trampolíny, na ktorých cvičíme my 🙂

ettel
4. júl 2015

@zamilion skáčeš doma?bývaš v byte?

zamilion
4. júl 2015

@ettel v dome. A neviem odhadnut ci by to v byte rusilo.
Hadam na koberci ani nie

ettel
4. júl 2015

@zamilion práve že v tom byte to pre susedov pod "cvičenkou" nie je ktovie čo - vlastná skúsenosť .ale v dome je to určite OK, a zaberá to cvičenie? - že by som si aj ja zadovážila jednu malú trampošku.

zamilion
4. júl 2015

ja som schudla za pol roka bez úpravy stravy 10 kíl....
ale išla som na to vedecky, začala som si pritom merať srdcovú frekvenciu, aby som bola v rozmedzí 70-80% svojej maximálnej BPM, teda v režime, kedy sa spaľujú tuky a neskutočne mi to vyformovalo zadok, jeho spodnú časť - aj nohy samozrejme, ale tie mi v lete vždy vyformovali aj korčule, no na podvihnutie a spevnenie zadku je trampolína bezkonkurenčná

rokka
4. júl 2015

Skakala som aj ja doma mozno 3 x a milu trampolinu som predala...vobec to nie je ono ako vo fitku...ani nad tym neuvazuj...radsej si daj nejaky aerobik alebo jillien😊

gapre
4. júl 2015

Na doma by som ju urcite nekupovala 🙂 Ja urcite nie 😀 Vsetky stroje na cvicenie fungovali ako tichy sluha.Chodim na jumping,ale doma by som si to nevedela predstavit.Co viem tak naokolo ma vela zien stroj na cvicenie doma,ale ani jedna na nom necvici.Radsej skus aspon pol roka cvicit jumping vo fitku a ked ta to chyti tak chod do toho.Ale, ked hovoris, ze uz teraz ta to nebere,tak do toho nechod.Ja mam jumping rada a nedam na dopustit,ale kazdemu vyhovuje nieco ine.

mirka414
14. máj 2018

Ja som prave mojej skoro 12 ročnej dcérke kúpila minitrampolinku vidím ze sama od seba začala cvičiť na stacionárnom bicykli denne 10 minut a ked v trampolíne zbadala malú trampolínu velmi ju chcela a začala sledovať videá na YouTube uvidíme teda o týžden ked trampolinka príde ako bude cvičiť .