Kalorické tabuľky

8. aug 2023

Ahojte baby, prosím Vás tie co si zapisujete do kalorickych tabuliek, aj vy stále prekročite cukry? Snažím sa si nastaviť jedalnicek podľa kalorickych tabuliek ale nejako tie cukry neviem dat na poriadok. Ako to vlastne je? Keď cukry alebo tuky, sacharidy prekrocim ale celkový denný príjem dodrzim tak chudnem aj tak?

tosomja
8. aug 2023

Sacharidy a tuky by mali byť spolu 200%

mondolina
8. aug 2023

radšej viac tukov ako sacharidov.

autor
8. aug 2023

A cukry? Je veľmi zle keď ich prekrocim? Mam ich prekrocene skoro stále.

tosomja
8. aug 2023

Ale záleží či z čokolády,alebo jablka

lydka84
8. aug 2023

Teoreticky ano doležite je aby si bola v kalorickom deficite.
Neexistuje spravne nastavenie makier. Kazdemu vyhovuje nieco ine. Dolezite je extremne neznizovat tuky kvoli hormonom ,aby to neurobilo šarapatu s cyklom.
Ako pisali kocky kolecka tuky a sacharidy nech ti davaju dokopy 200% , dodrzuj bielkoviny a pojde to

janai1
8. aug 2023

tabulky nastavujú nízko cukor. Ak nie si diabetička tak si to nastav na 50g

autor
8. aug 2023

@tosomja dnes som si urobila ovocný šalát a bum cukry prekrocene, hlavne kvôli melonu. Ovocie mi kazí cukry ale ja bez ovocia nevydržím. 😥

autor
8. aug 2023

@janai1 super, ďakujem. Mne to nastavilo len na 23.

mondolina
8. aug 2023

no neviem ako to máš nastavené, ale je mám sacharidy 154g.
a cukry ani nemám. len ten základ.

autor
8. aug 2023

@mondolina ja myslím cukry, tie mi nastavilo len na 23g

missviolet
8. aug 2023

ja si cykry proste nevsimam lebo akoze nejest vobec ziadne ovocie? schudla som 40kg s prekrocenym cukrom kazdy den. staci dodrzat kaloricky deficit. a samozrejme aby si nechudla svaly isto dodrzat protein

autor
8. aug 2023

@janai1 ďakujem 🙏🙏🙏🙏

mondolina
8. aug 2023

vôbec sa s tým nestresuj. z melóna nepriberieš🙈

autor
8. aug 2023

Ďakujem vam všetkým 🙂

weggie
19. aug 2023

@mondolina z ničoho sa nepriberá, ani z melóna, ale je to len a len a len za podmienky správneho množstva.