Kavitačný prístroj na doma

kviettocek2
12. nov 2012

Ma niekto skusenosti s kavitacnym pristrojom na doma ???dufam ze sa niekto najde lebo chcem to kupit ako darcek ale ak to nema ziaden ucinok tak aby som to vedela dakujem

heli78
23. nov 2012

ahoj,,, ja som chodila do salónu na kavitáciu a tých zopár sedení skutočne pomohlo,, jasné, že to nebolo nič horibilné, že by mi padali nohavice,,, ale cítila som to na páse a rovnako sa nádherne vyhladila pokožka, bola pevná a napriek nejakým tým tukovým vankúšikom telo vyzeralo úžasne, pevne. Nie som moletka, chcela som len vytvarovať "kritické" partie. Od tejto doby sa pohrávam s myšlienkou kupiť si tento prístroj na doma. Je pravda, že v salóne mi zároveň robili bankovanie a lymfodrenáž. Ťažko povedať, či aj toto zohralo rolu ...

shelilah
3. aug 2013

Ahoj, Heli, ja by som ti vedela relatívne dostupne predať kavitačný prístroj GB 3 v 1🙂

Je naozaj účinný, neminieš veľa elektrickej energie, je úplne nový a ponúkam ho spolu s návodom na použitie a dvoma výrobkami na odstránenie podkožného tuku🙂

V prípade záujmu ma prosím kontaktuj na: 0917 394 314🙂

ann971
5. jan 2014

Ponúkam 1x použitý kavitačný prístroj na domáce použitie 30 EUR aj s poštovným.
Používaním prístroja sa tvarujú problémové partie, koža sa vypína, telo sa stáva atraktívnejším a naštartujeme anti-aging mechanizmus. Prístroj v mieste aplikácie omladzuje, regeneruje Vašu pokožku a dochádza k formovaniu postavy.

Zrýchľuje metabolizmus a krvný obeh v mieste aplikácie, kde prebieha bezbolestná liposukcia napr. boky, stehná, lýtka a brucho. Prednosťou tohto prístroja je možnosť použitia v súkromí kdekoľvek a kedykoľvek.

remr
12. júl 2014

@ann971 ahoj mala by som zaujem ak ho este mas🙂

daduska132
16. júl 2014

ak sa môžem spýtať @shelilah prečo ho predávaš?

dyka
23. nov 2014

asi taký super nebude, ked sa ho každý len zbavuje.. a je jasné že ked ho niekto predáva, tak negativnu recenziu nan nepíše.. bohužial... tiež som on mala zaujem.

daduska132
4. dec 2014

ahoj, nemôžeš od toho čakať zázrak... nemá to také účinky ako v salóne.. je dobré ak cvičíš a popritom ho používaš. A musíš si nájsť pravidelne čas na to... Kavitačné prístroje doma ti pomôžu odstrániť tuk ale hlavne spevniť pokožku. Je to dobré ak chceš schudnúť viac kilogramov a nechceš mať ovisnutú kožu čo sa dosť často stáva najmú ak chudnuš len diétou =) ...

iva2510
22. mar 2017

@ann971 dobry den mohla by som piprosit foto dakujem

lolda
24. dec 2023

@heli78 ahoj kde si prosim chodila do salonu na tu kavitaciu? Su nejake rozdiely v tych kavitacnych pristrojoch v salonoch?

heli78
24. dec 2023

V BA, bolo to na Riačianskom Mýte, len netuším, či to tam ešte je, to sú roky dozadu..., a potom ešte v TT niekde v centre, no bavíme sa cca 12 rokov dozadu.