Kde sa dá v Banskej Bystrici cvičiť?

evinkal
12. okt 2010

Milé maminky,chcem sa spýtať,či neviete o nejakom cvičení v B.B.-aerobik,zumba....príp.iné na úpravu postavy (nie moc drahé).Po dcérke som ostala ako veľryba a rada by som niečo zhodila.Tak ak o niečom viete,prosím poradíte mi?

nikusa9
12. okt 2010

ja chodim v sasovej do telocvicni na zumbu a bodyforming...tiež do areny- ale tam je to s cenou vyssie a este aj na zdravotnej skole je zumba.. 🙂 😉

ellin
1. sep 2011

ahojte, kde sa da teraz od sept. v BB cvicit aerobik alebo zumba? viem len o fitarene - da sa aj niekde inde? dik

dijefcatko
2. sep 2011

zumba a aerobik boli aj vo Veke na Sásovej, oproti Bille, chodievala som tam pred tehotenstvom. a nedávno som videla oznam o zumbe aj na Ružovej. pravdepodobne sa cvičí v telocvični Pedagogickej fakulty. inak, aj ja by som rada začala, tak ak niektorá nemáte parťáčku, pridám sa. a ozaj, zumba sa cvičí aj v materskom centre Hviezdička na Uhlisku, ale tam je to skôr v takom rodinnom počte...

dadika9
20. feb 2012

ahoj ak si zo sásovej tak na školách sitnianska aj pieninska sa cvičí zumba aj aerobic

katinka2233
30. sep 2012

dadika9 nevieš náhoou či sa ešte cvičí na tej sitnianskej škole, prípadne kedy v akom čase?

katulienocka69
2. jún 2014

Baby ahojte, otvaram opat tuto temu a kedze nechcem tvorit rovnaku otazku, neviete mi prosim poradit, kde sa da v BB v Sasovej cvicit aerobik a podobne? Dost sa tu toho v Sasovej porusilo, co je dost skoda a neviem tu nic najst. Dakujem za rady a a info 🙂

vanuska11
20. nov 2014

Ahoj....v Sásovej ja chodím už 4 rok na zumbu s našou skvelou Zorkou 🙂 Býva každú nedeľu a v utorok od 18:00 do 19:00....platí sa len 2 eurá a stojí to fakt za to.....potom ešte po zumbe (kto chce) býva polhodinový kondičný tréning - dopláca sa jedno euro....a vo štvrtok býva len čisto kondičný tréning od 18:00 do 19:00...platí sa 2 eurá....mimochodom kondičný je zabiják...takže, ak necvičíš vôbec a nemáš kondičku, tak treba pomaličky začínať 🙂

diana_26
14. feb 2016

Ahojte 🙂 ja som študentka a momentálne bývam na ŠD 3 na Tajovského 40 a v BB sa ešte veľmi dobre nevyznám. Neviete mi prosím poradiť kde by som mohla chodiť na aerobik v tomto okolí? Ďakujem za rady 🙂