Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kto mi pomôže s vypracovaním jedálnička?

nikushka2521
13. jún 2014

kto mi vypracuje jedlnicek ? surne hladam niekoho ip dohoda 🙂

ellca123
13. jún 2014

pozor na podvody skor si prestudujte stranky
napr. chudnutie ako

lucinkab
13. jún 2014

kludne sa ozvi IP 🙂 ja ti napsiem to co poradil mne fit trener ako sa vytvara jedalnik, aby som schudla. a teraz mam novy on mi ho len oddobril, kedze kojim a mam dole 16Kg 🙂 za 2 mesiace a už "len" 10 🙂 Nič za to nechcem 🙂 aspon sa mozeme drzat pri chudnuti 🙂 a porovnavat

andredzdz
19. nov 2015

Ahoj lucinkab mozes aj mne napisat ako sa vytvara jedalnicek dakujem

rudkocam
19. nov 2015

@lucinkab mozem poprosit aj ja? aj ked s cvicenim to bude tazsie a ano, zaklad - NEZER CICA 🙂)

taty
20. nov 2015

ja stale nechapem ako sa zeny tocia stale v tom istom kruhu a stoji ich to neskutocne vela penazi,energie a vysledok je ze ked mi nejaka preda alebo aj napise jedalnicek tak ked to prestanem tak znova priberem alebo cvicia do umoru hoci im to nepomaha-teda ano telo spevnie a trosku sa to pohne smerom dole ale ako pisem prestane a uz je to zas tam; Ak teda ta trapi preco priberas a fakt chces pre seba to prave tak preco si nedas vypracovat naozaj len pre seba jedalnicek a vhodny pohyb? Vsak ja chapem ze take testovanie DNA je trosku drahsie ale napriklad ked si spocitas kolko zaplatis za rozne blbosti ktore ti nepomozu alebo pomozu na chvilku a potom smola. Alebo si to daj tak ako Zlatos ,napisal aj v celku fajn clanocek http://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-zdravi... Ja ti napisem napriklad o sebe ,som chuda moja bezna velkost je S ,mam dve dospele deti a jedno v puberte, obvod pasu je 57cm a boky 81 cize by si povedala ze som chuda starsia mamicka 😀 co moze konzumovat co len chce a pohyb no problem vsak aj ti co ma pozaju vedia ze sportujem od mala,ALE mam vysoky cholesterol a to fakt ja co praktizujem skor hladovkovy trening mam dannu vysku cholesterolu v tele naozaj brutal,takze keby mna niekto poslal do fikta tahat cinky a k tomu pridal jedalnicek ktory ma aj zivocisne tuky tak ma zabije. Chapes?? Takze ja stale ficim na karidio a mam skor vegetariansku stravu ,cize aj to zle ovocie si kludne dam aj o polnoci a nepriberiem lebo toto moje telo dokaze spalovat bez problemu. Takze ak chces naozaj nieco co ti pomoze tak si zaplat za laboratorne testy a mas vystarano do konca zivota,kedze nebudes priberat a chudnut do kolecka do kola.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli