Kto robí jedálničky za primeranú cenu?

natalinatali
8. feb 2021

Ahojte baby ,prosím vás nepoznáte niekoho kto robí jedálničky na mieru za prijateľnú cenu,teda viete niekoho odporučiť ? Poprípade ak máte niektorá ,že vám pomohol odkúpim si 😊za všetky tipy a rady ďakujem .

deedol
8. feb 2021

ja som mala od ivky (https://jedalnicky.sk/), fungovalo to, schudla som 5 kg za mesiac. len sa mi to potom uz nechcelo dodrziavat, ale tak to je moj problem. mne napr. viac sedia kaloricke tabulky, lebo mozem jest, co ja chcem, len si sledujem kalorie. ale zas niekomu to nevyhovuje, lebo je to pracne, vsetko si tam nahadzovat.

ivanizna
8. feb 2021

@deedol Môžem sa opýtať, koľko to stálo? Bol to jedálniček na 1 mesiac? Ďakujem 🙂

deedol
8. feb 2021

@ivanizna ano, na jeden mesiac. mala som potom este na dalsi mesiac, ale uz som to menej dodrziavala, tak som to konzultovala aj s ivkou a tak nejak sme dospeli k tym kalorickym tabulkam.
cena - kopirujem z jej webu (predtym to bolo trocha lacnejsie, toto je aktualne): Cena za individuálny stravovací plán na prvý mesiac spolu s neobmedzenými konzultáciami je 67 eur, pokračovacie mesiace 54 eur (+ neobmedzené konzultácie, podpora a coaching)

ivanizna
9. feb 2021

@deedol Joj, nevšimla som si na jej stránke, nejako mi tá informácia unikla 🙂 Ďakujem

dada337
11. feb 2021

@natalinatali odporucam Zuzku 😊

ann222
11. feb 2021

@deedol môžem sa spýtať jedálniček bol taky všestranný? Ako dalo sa z toho najesť a nehladovat?

deedol
11. feb 2021

@ann222 praveze som mala pocit, ze sa furt niecim tlacim (5x denne), takze hladna som nebola. co sa tyka pestrosti, ona ma zverejnene recepty na jedalnicky.sk a z tych vybera, plus tam da vzdy nejake ovocie, proteinovy jogurt, tvaroh a pod., tak pozri, ci by ti vyhovovali. mne niektore jedla chutili (napr. kremove rizoto) a niektore menej.

ann222
12. feb 2021

@deedol praveze nikde to tam nevidím

ann222
12. feb 2021

@dada337 mate skúsenosti dobre?

dada337
12. feb 2021

@ann222 áno, zdalo sa mi že jem veľa ale chudla som....jedálniček super, veľmi chutný, jednoduché jedlá. Ja odporúčam 🙂

ann222
12. feb 2021

@deedol ďakujem