Liek Adipex Retard

paulaa748
10. okt 2012

Ahojte, Ak mate skusenosti s tymto liekom na vlastnej kozi, poradte. Citala som vela vela diskusi ale stale neviem preco niektori nadavaju a iny ho chvalia,, A keby bol taky nebezpecny snad by sa nepredpisoval...

lhorn86
8. jan 2014

@luccyx prosím ťa a odkial si ho zohnala? mas ho z lekarne alebo z internetu? a preco si ho prestala uzívat? nerobil ti dobre?

schudnirazdvatri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccyx
11. jan 2014

Adipex retard 80ks na predaj.... 😉

nikol___
21. jan 2014

Ahojte, chcela by som sa opytat, moze sposobit uzitie 6 tabletiek Adipexu tiez nejake ucinky? Je jedno ci zle, dobre, ci to ma vobec zmysel tak malo si zobrat. Mate niektora skusenosti s tak malo uzitim? Dakujem 🙂

erektslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccyx
22. jan 2014

@nikol___ podla mna zbytocne je to brat....ak si ho nemala este,vyskusaj ako ti bude robit,pripadne si obj,potom na mesiac...)

bibenko
6. feb 2014

mám lieky na chudnutie z lekárne v čechách, ale mám 100 ks balenie a mne stačí 30 ks. ak máte niektorá záujem, kludne sa ozvite. ja liekom z netu absolútne neverím, môžu viac uškodiť ako pomôcť.nehovorím, že tie z lekárne nemajú nežiaduce účtinky, ale aspon je istota, že sú pravé./adipex/

3144
8. feb 2014

Ahojte.Adipex som uzivala asi pred 13 rokmi.Uzivala som ho poctivo 3 mesiace.Schudla som 22 kil.Vobec som nepocitovala hlad, citila som sa OK.Bola som spokojna,stastna a stuplo mi sebavedomie.Asi po 2 mesiacoch sa mi rapidne. zhorsil zrak./ Dovtedy som videla ako orol/ A pridruzila sa mi porucha pecene,ktoru si liecim doposial.Zrak sa mi neupravil.Po konzultaciach s odbornikmi to mam na svedomi sama s pomocou ADIPEXU.Zaplatila som velku cenu za 22 kil menej.

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
inani3
21. feb 2014

@bibenko Ahoj,a aka by bola cena?

inani3
21. feb 2014

@miskaie Ahoj,a cena?

rheia27
21. feb 2014

Zasnem, tento liek je zakazany v celej unii. Viete vobec ake ma vedlajsie ucinky ?

Toto je hazard nielen so zdravim ale aj so zivotom.
@inani3

inani3
21. feb 2014

A co ked je zakazany?

miskaie
21. feb 2014

@inani3 90ks za 75 s postovnym.

miskaie
21. feb 2014

Kazdy ma svoj rozum!! Aj ja napriek vsetkym vedlajsim ucinkom o ktorych som samozrejme vedela som si adipex kupila. Moja tuzba schudnut bola vecsia ako rozum a dufala som ze mi z nich nic nebude a 6dni mi nebolo nic az na siesty den mi bolo zle tak radsej neriskujem. Ale mam kamosku ktora ich berie teraz 3 mesiac a uz 24kg schudla!!!a jej vobec nic neni...tak neviem...moj nazor

nugat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz