Liposukcia Slim Lipo

emakiki
10. apr 2014

Ahojte, chcela by som vediet/poznat vase skusenosti s tymto druhom liposukcie, kde ste si dali robit, kolko ste platili a ako ste spokojné/í?
Prosím, nepíste mi či mam ist ci nemam, ci si mam vazit svoje telo a mam sa mat rada, na to nie som zvedava, chcem liposukciu a informujem sa...takze prosím, píste len ked mate ozajstnu skusenost, alebo niekto v okolí...koho dobre poznate...dakujem, je tu vela takých diskusii, ale su uz stare a vacsinou sa netýkaju priamo slim lipo...

margia
6. okt 2014

Ja som bola v Košiciach, a som maximálne spokojná, bola som v januáro tohto roku, veľmi dobrý prístup, kvalitný výkon od primára Lengyela, odporúčam.

edinka00
6. okt 2014

@margia ahoj,aj ja som uz nad tzm romyslala,kolko to stalo?ja by som chcela dat upravit brucho a vnutorne stehna.

bibap
26. jan 2015

@emakiki ahoj, chcem sa spytat, ci uz mas po zakroku? aj ja nad tym uvazujem.. dakujem

emakiki
autor
26. jan 2015

@bibap nie nemam... Moc som sa toho nedocitala...tak som to nechala tak... Teraz sa zase snazim chudnut normalne, ja aom ro chcela hlavne na jednu cast tela, kde sa toho nikdy nezbavim ani dietou ani cvicenim... Ale mozno niekedy skusim... Ak sa na to das, prosim napis ake to bolo a ako si spokojna, prip. Cenu atd...

margia
27. jan 2015

ahojte, je to rok čo som bola, som spokojný, ale dávam si pozor na stravu, neprežerevam sa, občas si aj zacvičím a teraz začínam chudnúť, nepribrala som ani nič od vtedy, je to dobre na také radikálne rozhodnutie. Počula som, že aj v KE na kinike to robia, a majú dobré výsledky. Nasab primár.

slniecko682
26. feb 2015

slimlipo je laserova liposukcia? mam v tom trochu zmatok. moja kamaratka bola myslim na nejake podobne (nie som si ista ci to bola laserova alebo ultrazvukova) a s vysledkom bola velmi spokojna. mozem sa jej opytat ...

nikolette75
17. nov 2018

@margia viem ze 4 roky stare ale zaujimalo by ma aku cast tela si si dala co to vtedy stalo a ci sa dalo tak ze urobia a ides domov