Lymfodrenáž - skúsenosti

actimela
23. júl 2014

😉 Ahojte maminky....prosim mate s tym skusenosti,pomohla vam zmensit obvod stehien alebo aspon zmiernit celulitidu? alebo to je len dalsie reklama?dakujem

serpentino
23. júl 2014

@actimela ..Ahoj,ja som to absolvovala,ale v kombinacii s razovou vlnou,ta je najlepsia na celulitidu,ale drzala som aj dietu..vyskusaj a uvidis,co zaberie na jedneho,nemusi na druheho...ale urcite si to daj do medicinskeho centra urobit,nie do kosmetickeho salonu,nakolko tie stroje co pouzivaju sa nedaju vobec porovnat

ericka155
24. júl 2014

Mne lymfodrenáž nepomohla, mala som z nej jedine modriny. Vyskúšala som Medical MKP v Nitre http://bit.ly/1pfd9ii Terapiu AWT vlnami a to mi pomohlo. O dosť sa mi zmenšila celulitída a aj na obdvode zo stehnien - 5 cm.

sintra
25. júl 2014

lymfodrenaz je fajn ako doplnkova terapia pre ludi, ktori maju napr. sedave zamestnanie alebo z inych dovodov tendencie k stagnovaniu lymfy v tele. Treba mysliet aj na to, ze ma vela kontraindikacii.
Co sa tyka zmiernenia celulitidy, najucinnejsi z procedur je podla mna pravidelny rollen a samozrejme, pohyb, pohyb, pohyb. Vyborne su obycajne drepy napriklad.