Mám tučnú tvár

1. apr 2024

Už nejaký čas ma trápi, že mám tučnú tvár. Také bucľaté líca najmä okolo úst. A aj dvojitú bradu trochu. Mám 25 rokov. Je pravda že necvičím, no nemám nadváhu. Mám 163cm a 55kg. Som, ako sa po anglicky povie "skinny fat". Viem, že z niektorých častí musím zhodiť, no chcela by som mať aj menej bucľatú tvár a zbaviť sa tej dvojitej brady. Je to možné, ak upravím stravu a začnem cvičiť? Vždy som ľuďom závidela chudú tvár, že im pekne vidno sánku.

michaela789
1. apr 2024

Face yoga

doris11
1. apr 2024

Ja keď som zmenila stravu, schudla som celkovo, aj v tvári 🙂 a ešte viem že je face jóga to by tiež mohlo niečo pomôcť, ale neskúšala som 🙂

guudy
1. apr 2024

Autorka, casom to vyriesi za teba priroda. Mozes skusit face yoga, ale uplne zazraky od toho necakaj. Zameraj sa na spravnu farbu a strih vlasov, to vie spravit velky rozdiel. Plus aspon jemne konturovanie tvare 🙂
Raz budes este rada za svoju tvar, budes mat menej vrasok ;)

basulaak
1. apr 2024

Pozri si na youtube masaze s guasha kamenom. Vie to odstranit nahromadenu tekutinu a lymfu z tvarovej oblasti. Moze pomoct v spojeni s cviceniami

pralinka25
1. apr 2024

ja viem ze ti moj komentar nepomoze ale co by som ja za licka dala. ziadne nemam a vyzeram ako keby mi nedavali jest. ae ako pisu baby skus tu face gymnastiku a masaze

janka1011
1. apr 2024

Mám presne opačný problém - chudú tvár. Ver, že ani to nie je žiadna výhra. Ľudí, čo majú ideálne proporcie v každej časti tela je veľmi málo.

zuzanka.zuzu
1. apr 2024

ja som mala takú kolegyňu, štíhla, vyšportovaná a tvar ako buclaty novorodenec 😀 podľa mňa to nijako nevycvicis, proste len o 20 rokov odrezať (zatiaľ si ešte moc mladučká)

rozculena
1. apr 2024

ja mám druhú bradu odjakživa,už ako malé decko.Druhá brada sa vytvára nesprávnym držaním tela.

daniela2202
1. apr 2024

Genetika a stavba tela nepustí... kašli na to

sasesoe
1. apr 2024

Ahoj, skôr by som začala riešiť sebaprijatie a sebavedomie... Zdravá strava a cvičenie je samozrejme fajn, ale byť spokojná sama so sebou je o inom a kým nie je psychická ok, tak vždy sa dá nájsť niečo na vylepšovanie, potom to už je otázka peňaženky do akých extrémov sa kto pusti...