Ako sa dajú neinvazívne riešiť poklesnuté črty tváre a brada?

Zodpovedané
19. máj 2019

Dobrý deň,

mám 36 rokov a badám na sebe poklesnutú brachu a črty tváre pod sánkou a čelusťou.

Je možné tento problém riešiť neinvazívne?

Na fotkách to vyzerá ako dvojitá brada pritom si roky džím váhu.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

neinvazívne znamená bez porušenia kožného krytu, čiže krémy, oleje, svetelná terapia. Efekt je bohužiaľ len v teoretickej rovine. Ale aj Vám krémy pomáhajú, pokojne pri nich ostaňte.

Ďalší medzistupeň pred chirurgickým zákrokom sú miniinvazívne zákroky s aplikáciou výplní a injekčná lipolýza.

Nasleduje liposukcia a posledný krok facelift alebo jeho varianty v danej lokalite.

Vždy postupujeme tak, že volíme ideálny postup, kombináciu postupov podľa stavu, požiadaviek a očakávaní pri vhodnom pomere riziko/benefit konkrétnej metódy.

Najviac informácií získate pri osobnej konzultácii. Preto odporúčam navštíviť estetických dermatológov a plastických chirurgov a to aj pri požiadavke o neinvazívny zákrok.

Poradíme Vám, či vo vašom prípade by bol operačný zákrok vôbec vhodný.