• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s liekom na chudnnutie Alli?

16. apríla 2016 
ahojte dievčatá - som tu nová, ale skúsenosti s chudnutím - no neúrekom a práve preto by som dala jednu radu - pokiaľ budete držať nejakú tú diétu, hýbať sa - myslím že kilá pôjdu dole tak či tak a tabletky budú asi zbytočné. Už skoro mesiac užívam alli a myslím, že nepomohli vôbec nič, držím diétu, mám dostatok pohybu a mám pocit, že som na jednej váhe. Teraz si tu potichúčky nadávam, že tie peniaze som mohla vyhodiť na lepšie a krajšie veci...ale to je môj názor...
13. jan 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “predaj nepatrí do fóra”
29. jan 2012 o 17:52 • starsixty9
Pouzivala som alli mesiac ked som zacala chudnut. Vazila som 84 kilo a schudla som za mesiac 6 kil. Tazke mi alli pomohlo ale samozrejme som sa nespoliehala , ze budem jest alli a sediet pri telke. 3 krat do tyzdna som si zacvicila na 30 minut trochu pozmenila stravu a kila isli a stale idu dole. Alli my len pomohlo rychlejsie dat dole kila... bez jojo efektu. Neuzivam alli uz 2 mesiace a schudla som aj tak este 8 kilo. teraz mam 69 kil. A to vsetko za 4 mesiace bez ziadnych drastickych diet a cviceni. Trochu pohybu menej mastneho viac zeleniny a ide to :slight_smile: prajem uspechy v chudnuti
30. jan 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte baby ja mam bmi 27,6 takze nemam daleko od 28.Alli som zacala brat dnes.Zatial mi v bruchu len tak buchoce :grinning:.Uvidime co to bude neskor a ci vobec pomoze,ale ak pomoze budem stastna lebo co som vsetko pojedla a nacvicila som uz mala byt ako modelka :frowning2:
16. máj 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predá niekto alli?za dobru cenu?rada by som schudla,ozaj to potrebujem.ozaj neviete či sa to nepobije s antikoncepciou?
22. máj 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oliinka v lekarni ho dostanes za 20€ a s antikoncepciou sa nebije :slight_smile:
12. jún 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som tu nová. Vyška 165 a 57kg. Mám 27rokov a dve deti :slight_smile:. Ja som schudla vlani za 6 mesiacov 8kg pomocou Alli, a všetko som pritom jedla. Naozaj všetko. Nemohla som ich už dalej užívat, lebo iba 6 mesiacou sa Alli može užívat. Teraz s tym zas začnem, ale žuvacie, lebo potrebujem zhodit ešte 5-6 kíl :frowning2: Ale teraz to bude lepšie, lebo už chodím do aj fitka, a pomocou Alli možem jest čo sa mi zachce :slight_smile: . Podla mna je blbost vedla Alli držat dietu, lebo tak Alli nereaguje, a vy nechudnete pomocou Alli ale diety. Kto by mal otázku, rada odpoviem.
10. dec 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “predaj nepatrí do fóra”
21. aug 2015 o 04:22 • youlers
Alli nie je bezpecný dlhodobý.
16. apr 2016 o 22:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok