Máte skúsenosti s liekom na chudnnutie Alli?

babulka
7. máj 2009

Tak uz mame tento udajny zazrak aj v SR. Je to liek, teda nie nejaky vyzivovy doplnok typu Lipoxal, Clarinol a pod. Mate niektora s Alli skusenosti? Chcela by som to vyskusat, aj ked mi je jasne, ze musim sama aj nieco robit - co aj robim, chodim cvicit, drzim delenu stravu (viac-menej)....ale aj tak, ide to pomaly, tak by som potrebovala pomoct a na to je vraj Alli urcene...

maja70
25. máj 2009

ahojte baby, tak ja som nejaká nová v klube alli, užívam ho od štvrtka minulého týždňa a mám dojem, že na mňa vôbec nepôsobí, aj ja som už vyskúšala všetko možné, mám 38 rokov, meriam 170cm a vážim 75kg, nič moc,to aby ste mali predstavu ako asi vyzerám, poraďte čo s tým, ak to boli znovu zbytočne vyhodené peniaze.... 😢

renda71
25. máj 2009

maja,vítej 🙂 myslím,že na svou výšku máš podle mě dobrou váhu 😉 jaké máš BMI?

renda71
25. máj 2009

maja,tak už to vím máš 25,95 tak se nemůžeš divit,že na tebe nezabírá když je jasně psáno,že je vhodný pouze pro ty,které mají BMI 28 a výše 😀

helenkasabinka
26. máj 2009

maja tak ked nemam vysoku nadvahu,nemozes sa cudovat lebo alli su pre obeznych ludi,ktori maju BMI vyssie ako 28 😉

renda71
26. máj 2009

ahoj helen,tak jak na tebe alli působí? 😵

helenkasabinka
26. máj 2009

renda zatial normalne a necitim ziadne vedlajsie ucinky..... 😵
a ty ako? schudla si uz nieco? 😕 😉

renda71
26. máj 2009

helen,já držím měsíc tu dietu a teď jsem si na pomoc vzala ještě alli,tak nevím zatím jestli mi alli pomůže to urychlit,ale můžu říct,že už mám dole 6,5kg 😵 myslím,že je moc krátká doba na to abych poznala,jak alli působí 😉

helenkasabinka
26. máj 2009

renda a aku dietu to drzis?

maja70
26. máj 2009

baby tak počúvajte, teda čítajte, cením si vaše slová o tom, že mám len miernu nadváhu, ale u pána doktora, ktorý ma premerral na takom nejakom prístroji, mi vyšli nie také lichotivé slová, ale že mám obezitu II stupňa, pri mojej výške a váhe 😕 , tak čo vy na to, to ma dobre zdeptalo, ja som si tiež myslela, že je to ok,takže preto alli, aby sa odbúrali tuky, ale nefunguje to

renda71
26. máj 2009

maja,co to bylo za doktora?? 😠 tak hoď do alba fotku,ať to posoudíme my 😉

helen,držím 90 denní dietu 🙂 už mám za sebou první měsíc a výsledky slušné 😵

duja
26. máj 2009

Ahojky baby.Ja som dnes na 8 dni 90 dnovej diety a na podporu som si vzala aj Alli..Zatial necitim ziadne vedlajsie ucinky Alli ho..Pozivam ho samozrejme len vtedy ak idem konzumovat tuky..Ako je predpisane..Tak po prvom vodovom dni sa ozvem aky je ubytok.
Prajem vela zdaru a trpezlivosti 🙂

monca4ever
26. máj 2009

ja som pred 5timi mesiacmi
mala 86,5 kila.
Teraz mám 68 kíl pri výške 170 cm
ale stále si pripadám tučná...
myslíte že je to aj pre mna to alli?
Prosím píšte mi len na IP 😀
a ak sa nájde niekto z NITRY
kto chce so mnou chudnúť
OHLAAAAAASTE SA 😎

helenkasabinka
26. máj 2009

monca ja som z nitry a rada by som s tebou chudla 😉

jujina
27. máj 2009

ja uzivam alli uz 15 dni.kedze neviete ako tento pripravok funguje tak vam to v kratkosti popisem. 42 tabliet stoji cca30 eur, vacsie tusim nieco do 50 eur. alli sa uziva maximalne 3 krat denne v tom prípade, že jete tukové jedlo. to znamena, že ked si daš na ranajky sunkový chlieb so zeleninou, pred jedlom uzijes taletu, na obed si das kuraci rezen zo zeleninou - takisto pred tym si das tabletu ale ked na veceru si das jedlo bez tuku - jablko, hrozno...nemusis brat alli. pretoze alli pomaha vylucovat tuk a ked ziaden neobsahuje je to zbytocné.K tomu názoru ze dam si alli a slaninu....asi nie, pretoze stravovanie funguje na zaklade ratania kalorii- co nie je nic strasné lebo clovek si uvedomí koľko tukových vecí pred tým bežne jedol a taktiež si ráta tuk za deň,takže žiadna slanina...lebo budu neziaduce ucinky, co niekedy znamená pri stolici že z vas tecie kvazi olej.Ja som za 2 tyzdne schudla 5 kil a stratila som 7 cm v pase. v tomto pripravku ide podla mna o to nastavit si aj stravovanie na nejaku periodicitu a trochu sa hybat a kila idu dolu

renda71
27. máj 2009

jijina,přesně tak jak píšeš 😀

monca4ever
27. máj 2009

ale taká slaninka neni zlá vec 😝
a čipsi vôbec nie mnaaam 😢

babulka
autor
27. máj 2009

Monca, ja mam 168 a 69 kg, a bolo mi povedane, ze Alli pre mna nie je.

helenkasabinka
27. máj 2009

jujina presne si to opisala 🙂

renda dnes sa vazis kolko si schudla??????????? 😉

renda71
27. máj 2009

helenminulou středu jsem měla 76,7kg a dnes mám 75,2 😉

labut260
27. máj 2009

poradte ako mam schudnut aspon 5kil

helenkasabinka
27. máj 2009

renda to vazne???? vaaaau super aj ja chceeeeem 🙂

renda71
27. máj 2009

helen a ty držíš nějako dietu,nebo se spoléháš pouze na alli?

helenkasabinka
27. máj 2009

renda zacala som sa zdravo stravovat-vsetko light papam,len celozrnne pecivo a tmave jem,dietne hydinove sunky papam,maslo len fit a aj syry len fit a hlavne vela zeleniny som zacala jest a masko len biele chude 😉

adetka
27. máj 2009

monca... aj ja som z nitry a chcem chudnuuuut... mam 168 centimetrov a 75 kil 😢 ... nemam s kym chodit do posilky...

monca4ever
27. máj 2009

adetka budeme chodiť spolu? 🙂
dvom to lepšie ide 🙂
bola by som rada

monca4ever
27. máj 2009

helenkasabinka adetka a ja budeme chodiť do posilky spolu 🙂
To by bolo fajin 🙂

helenkasabinka
27. máj 2009

monca a kolko krat do tyzdna chces chodit? 😉

helenkasabinka
27. máj 2009

adetka ahoj ale ved ty nie si zasa az tak moc pevna-podla mna mas celkom fajn postavu-uz som ta videla aj na zivo 😉

adetka
27. máj 2009

helenka... dakujem... akurat som odvtedy nabrala dalsie tri kila... a citim to uz aj pri chodzi... ale samozrejme sa to neda porovnavat s vacsou nadvahou...

nicole127
27. máj 2009

Ahojte, môžem sa spýtať.. viem že Alli ževraj funguje len ked má niekto BMI nad 28 ale prečo je to tak? prečo ked mám síce BMI nižšie a chcem schudnúť, by mi už Alli nepomohol? chcela by som také 4kila zhodiť, stravujem sa dobre, chodím do fitka..cítim sa už lepšie, cítim že so sebou niečo robím, ale nevidno zatial nič.. preto chcem Alli...