Máte skúsenosti s liekom na chudnnutie Alli?

babulka
7. máj 2009

Tak uz mame tento udajny zazrak aj v SR. Je to liek, teda nie nejaky vyzivovy doplnok typu Lipoxal, Clarinol a pod. Mate niektora s Alli skusenosti? Chcela by som to vyskusat, aj ked mi je jasne, ze musim sama aj nieco robit - co aj robim, chodim cvicit, drzim delenu stravu (viac-menej)....ale aj tak, ide to pomaly, tak by som potrebovala pomoct a na to je vraj Alli urcene...

helenkasabinka
23. máj 2009

renda ano mam vysoke BMI ☹

aponchie ved ja som napisala ze mierny sport ano 😉 ..............nepisala som ze nemozem vobec sportovat 😅

renda71
23. máj 2009

holky já jsem taky alerbička a sportuju 🙂 hlavně plavčo a kolo,to je moje,teď si ještě cvičím doma nějaké to posilování 😵 hýbat se člověk prostě musí 😉

renda71
23. máj 2009

helen,právě proto,že ho máš dost vysoké si myslím,že by ti mělo alli s tvou pomocí zabrat 🙂

helenkasabinka
23. máj 2009

a ja mam dost dobry pohyb pri rocnej dcerke

aponchie asi sme sa nepochopili

helenkasabinka
23. máj 2009

renda vdaka si zlata 😉

snezienocka
23. máj 2009

ked potrebujes schudnut takych 20-30kg tak to nejde tak lahko ako si aponchie predstavuje. drzim kazdemu palce nech uz chudnu akymkolvek sposobom.

babulka
autor
23. máj 2009

Aponchie, myslala som skor na to, ze "lepsie je sportovat" 😵 Takych rad sa urcite kazda z nas napocuvala...Nezer, sportuj, ale to my predsa vieme, len potrebujeme pomoct 😀

aponchie
23. máj 2009

ale pisala si ze nemuzes pac mas nabeh na astma tak jestli muzes coz asi jo tak bych radsi sportovala jak zobala nejake pochybne prasky..to pokazde neco vyleti vsimni si ,ze jednou za cas nejaka novinka a akorat s eutraci prachy a nikde nic akorat si tim clovek k**vi zdravi anebo je to jen vitaminovej doplnek,me stve jak z lidi delaji blbce pac dieta bude vecne tema kazdej to koupi proste pac doufa..to mas jak ty prasky na vetsi poprsi 😀 proste jak to lidi tenkrat brali jak hlupi,ze se jim zvedne prso a prd prso se nezvedne leda tak maslem buckem a tukem a mozna trosku cvicenim dlanemi jinak prd pac prso nema sval hlavni jen pod nim..manzel cvicil v posilce dlouhe roky tak mi to ukazoval a je to skoda taky bych zobala jak ptacek a kaslala na to 😀 ale prej prd a fakt prd vsecko..no skoda bylo by to krasne ale 😀 😀 😀 treba jednou neco vyvinou,ale zase by prisli o stalej prisun penez za nove a nove leky takze asi nic 😀

helenkasabinka
23. máj 2009

snezienocka vdaka moc za podporu 😉

helenkasabinka
23. máj 2009

babulka vystizne 🙂

babulka
autor
23. máj 2009

Ja mam BMI 24,45, takze vraj to pre mna nie je...ako som pisala, odisla som z dlhym nosom, ale aj tak nechudnem, vsetky moje spolupartacky v "nasej" teme schudli, len ja 4 kg a dost.

helenkasabinka
23. máj 2009

babulka joj tak potom alli nie je pre teba-BMI mas nizsie 🙂

babulka
autor
23. máj 2009

No ale ono sa to len zda, mam 168 cm a bezmala 69 kg, takze nie som stihla. A potrebujem schudnut. Cvicim v ramci moznosti, ak sa neda, aspon chodim s malym na prechadzky, na bicykel, alebo hrat s nim futbal. Snazim sa dodrziavat delenu stravu, aj ked obcas si prehresok dam. Nemozem ist do ziadneho centra na chzdunutie (kompliment, estetika a pod.), lebo oni ordinuju bezsacharidovu dietu a to ja by som nezvladla. Sacharidy potrebujem, inac nefungujem ako clovek, uz som to spominala. Takze sa trapim sama, doslova trapim, lebo to nejde. Tak som myslela, ze Alli pomoze.

helenkasabinka
23. máj 2009

babulka a co teda-kupis si ho? 😕 😉

babulka
autor
23. máj 2009

Asi ano 😀 Ked sa zase nenajde nejaka lekarnicka, ktora bude neoblomna a presvedciva 😀

helenkasabinka
23. máj 2009

babulka drzim palce-tak povedz ze to nie je pre teba 😀

babulka
autor
23. máj 2009

Helenka, ved to, ale ono to celkom dobre znelo z jej ust - "ved vy to vobec nepotrebujete, Alli nie je pre vas, ale pre obeznych ludi, skutocne..." 😀 Som sa citila ako modelka 😀 😀 😀

helenkasabinka
23. máj 2009

babulka tak to ti verim ze ta to aj potesilo 😉

jeriko
24. máj 2009

Ahojte, ja som ALLI skusila. 😨 V piatok som si vzala prvu tabletku a nastartovala "do noveho zivota". Druhu v sobotu pri ranajkach a tretiu tiez v sobotu pri neskorskom obede. Dnes je nedela a ja sa liecim z bolesti, ktore som si doteraz uzila. Od prveho vecera som mala bolesti zaludka roznej intenzity, v noci som bola ako v horucke, potila som sa. ☹ A to som sa snazila jest dietne. Ja som s uzivanim skoncila. 😒

renda71
24. máj 2009

jeriko,tak to tě lituju,je to zvláštní,ale u mě se žádné nežádoucí účinky neobjevili 😉

helenkasabinka
24. máj 2009

jeriko a bolo to z alli? 😕

helenkasabinka
24. máj 2009

takze kocky ja od zajtra zacinam s alli-drzte mi palce 😔 😉

helenkasabinka
25. máj 2009

ahojte tak ja som si uz dala dnes pred ranajkami 1.tabletku alli 😉

renda71
25. máj 2009

helen,tak písni,jaký to má účinek na tebe,já za sebe říkám dobrý 😉

shaden
25. máj 2009

helenkasabinka nemas strach z vedlajsich ucinkov? stoji ti to za to ? pytam sa to len preto, lebo uz viac krat som pocula o liekoch na chudnutie, kt. stiahli z obehu, ked zistili ze maju vedlajsie ucinky, niektore sposobovali aj rakovinu
tiez vela z tychto liekov prichadza z Ameriky. nenapadlo ta , ked su take ucinne preco tam ludia maju starosti s nadvahou ( a nielen takou ako vidno na Slovensku, ale poriadnou napr. 13rocna s 60kilovou nadvahou! ) ?
mas pekne slniecko, co tak zacat postupne menit svoje stravovacie zvyky. postupne budete spolu objavovat nove chute a zdravsimi stravovacimi navykmi pomozes aj jej, nech sa nedostane do problemov , kt . mas teraz ty.
nezufaj tvoj problem sa vyriesi , len si musis verit. a tiez mysli na to , ze kila sa na teba nenalepili zo dna na den, ale postupne a tak isto to bude aj pri znizovani vahy , len vydrz !!!!!! zdrava strava , viac pohybu, a dost casu na vsetky tie zmeny a verim ze uspech budes mat aj bez liekov .drzim prsty

annaannaanna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renda71
25. máj 2009

na každého zabírá něco jiného,každý jsme jiný a tak si také každý musí najít to,co bude vyhovovat právě jemu 😉 já jsem například vyskoušela všechny možné hubnoucí metody přes tablety,náplastě...zatím jsem s Alli spokojená 😵

helenkasabinka
25. máj 2009

renda mas pravdu-vsetko ma svoje klady a aj zapory 😉

a kazdy mame iny nazor na urcite veci 😉

renda71
25. máj 2009

helen,jasně každý obhajuje to s čím byl nebo je spokojen 🙂

helenkasabinka
25. máj 2009

renda tak tak 😉