Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Najnáročnejšie cvičenie od Jillian Michaels

le4
29. máj 2014

Ahojte, chcela by som sa vas opytat, ktore cvicenie JM je najnarocnejsie. Respektive ktore by mohlo byt pre mna najviac efektivne: Kondiciu mam dobru, postavu stihlu AZ NA brucho, mam 55kg, ale potrebujem spevnit to brucho, je tam tuk a som po porode 6 mesiacov. Zeby Ripped In 30 alebo Boost Metabolism...? Nepotrebujem zacinat s nicim lahkym, lebo by to bola strata casu a toho moc nemam :(. Vopred vdaka!

darina1952
30. máj 2014

@le4 ahoj, opýtaj sa kočiek v skupine Cvičíme s Jillian m... https://www.modrykonik.sk/group/2077/
😉

denice
30. máj 2014

Podla mna celkom narocne kardio pri ktorom sa zapotis je Kickbox a je cviceny celkom rychlym tempom. Som dost pokrocila v sporte ale pri tomto mi vzdy stekaju kvapky potu po tvari a hlavne je to podla mna aj zabavne, nic narocne. A ked brucho tak odporucam urcite Killer ABS. Tiez super cviky.

fra
30. máj 2014

keby to nemuselo byť od JM tak ti odporučím Insanity, original zostavy sa daju pozerať na vimeo, prvy mesiac cca 35 minutove cvičenia, druhý mesiac 50 minutové, všetko je výborne na ABS ale aj na celkovu kondíciu

le4
autor
25. jún 2014

@darina1952
@denice
@fra
Baby, dakujem vam velmi pekne za odpovede. Cvicim teda JM a uz rozmyslam aj nad tym peogramom, aky navrhla 'fra', aby to bolo ucinnejsie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli