Natur House

zuzkaa1985
28. mar 2013

ahojte maminy aj nemaminy, chcela by som sa spýťať, či niektorá z vás nemá skúsenosti z pobočkami Natur House, či to funguje a ako to celé funguje u nich.

silvuska47
28. mar 2013

ja som vyskušala a funguje to 😉 zakupila som si i nejaké ampulky na pitie od nich a to bolo na to aby sa dostali škodliviny s tela...nebolo to moc chutné ale dalo sa to vypiť...

zuzkaa1985
autor
28. mar 2013

ja by som tam chcela zájsť, len neviem čo nasleduje po prvej konzultácii zadarmo a koľko to celé bude stáť.

ercinka
29. mar 2013

Moja kolegyňa tam chodila, aj schudla pekne, len ju to stálo neskutočne veľa peňazí. Len čaj čo dostala stál 15€, čo mi príde strašne veľa... tie ampulky sa mi marí, že okolo 30€... ale zaberať to zaberá

tobycko123
5. okt 2016

Ja mám skúsenosť s Naturhouse-om. Chodím tam už 4. týždeň, zatiaľ ma to nestálo nejak extra veľa peniažkov. Mala som 80 kg, chcem schudnúť 15 kg minimálne. To som si dala ako cieľ. Prvý týždeň som spravila rekord, 4 kg za týždeň, teraz to už išlo pomalšie aj kvôli prehreškom ale 6 kg dole. Zatiaľ som spokojná, nebývam hladná to je asi najdôležitejšie. Dnes idem po 4-krát na konzultáciu a keď som si počítala koľko ma to dokopy vyjde za mesiac, tak 40 € cca.. To nie je až také strašné. Tiež nemám peniažky nazvyš, ale pani dietologička je ústretová a vždy mi nájde niečo cenovo dostupné. Zatiaľ odporúčam, sama by som nezvládla, teraz som pod kontrolou, tak sa ovládam :D Mám pocit, že by to išlo aj bez ich produktov, ale musia aj oni z niečoho žiť 🙂 držím palce babám, ktoré sa na to dajú..

ssllaavvkkaa
5. okt 2016

@tobycko123 ahoj, velmi si ma potesila, lebo ja som zacala bojovat s vahou od juna, teraz v sept. som sa zastavila a vaha nesla dole, teraz v pondelok som bola na druhej konzultacii a tiez som spokojna

ako casto chodis na konzultacie, ja raz za tyzden

tobycko123
7. okt 2016

Aj ja chodím raz za týždeň. Vidím na sebe, že každým dňom ide niečo dole.. zatiaľ, uvidíme kedy sa to mne zastaví. :D Ešte kus pocvičiť do toho, na spevnenie a super 🙂 Do leta máááme čas 🙂 Držím palčeky!

murkaa
8. okt 2016

dievčatá, prosím Vás 🙂,
zaujíma ma či máte stravu normálnu? myslím z potravín v rámci normálnych zásob? alebo špeci potraviny? v rámci prípravy jedla 😕

ssllaavvkkaa
8. okt 2016

oni doporucia jedalnik, ale taky realny

tobycko123
10. okt 2016

normálne potraviny, zväčša zelenina, biele mäsko (kuracinka, rybky), na raňajky môže byť šunka ale musí mať nad 80 % mäsa myslím, tofu, sója, ovocie, biele jogurty, potom sa pridávajú časom prílohy, ako zemiak, ryža (výnimka je, že to nemôže byť obyčajná ale basmati, alebo natur), kuskus (celozrnný) a podobne. Nič extra, dá sa vybrať v pohode..

zdraviekrasapreven
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paulakolla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz