Neera detox a vaše skúsenosti

sestri
8. mar 2012

Ahojte, máte niektorá skúsenosti s týmto detoxom?

cessy
19. apr 2012

a dnes som to trosku prehnala aj s korenim 😠 😠 😠 , mam stiplavy napoj 😝 😝 😝

cessy
19. apr 2012

@merculicek no ako, zvladla si prvy den???? 😒

merculicek
19. apr 2012

Áno 😎

cessy
19. apr 2012

@merculicek a ako si to prezila??

cessy
19. apr 2012

dnes som sa dozvedela ze takto detoxikovala aj moja sestranica a popri tom schudla 8kg 😵

cessy
21. apr 2012

@merculicek pokracujes, alebo si to vzdala 😒

cessy
23. apr 2012

takze dnes idem pomalicky nastupit na beznu stravu.....10 dni detoxikacie za mnou.....teskam sa ze som to vydrzala 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

skoda ze sa ku mne nikto nepridal, vo dvojici by nam to islo este lahsie 😉

sestri
autor
15. máj 2012

Jéééj, ale ste sa rozbehli...ja som to ešte neskúsila, nejak nemám odvahu, ale ste super, ako ste to zvládli...už sa musím odhodlať 🙂

sestri
autor
15. máj 2012

Na koľko vyšlo malé balenie, myslím časovo? Dík.

cessy
16. máj 2012

@sestri male balenie na 3dni. ked chces 10 dnovu kuru, musis mat aj male aj velke balenie.

sestri
autor
16. máj 2012

Tak som si kúpila balenie na 3 dni a zajtra idem na to...ideálny čas, nemám doma manžela ani dcéru, tak nemusím variť.

cessy
16. máj 2012

@sestri to sa nemusis bat...ani chutit ti nebude....teda prvy den bol taky zvlastny aj tažky.....druhy den ma bolela dost hlava a treti den bol uplne uz v pohode. mne sa aj zdalo, ze mam neako otupene čuchove bunky, lebo som neako ani vone necitila ked som varila 😵
drzim ti palceky

sestri
autor
17. máj 2012

Tak som začala...vôbec nie som hladná, lem mám pocit, že pijem nejak viac než som zvyknutá...stále som na wecku 😅

sestri
autor
18. máj 2012

No druhý deň bude za mnou, už ma prestala bolieť hlava, hladná nie som vôbec, len unavená som trochu viac, ale aj to prejde...už len jeden deň.

sestri
autor
20. máj 2012

Mám to za sebou...v pohode sa to dá zvládnuť...3kg sú dole, 2% tuku podľa váhy, energie dosť, vyhladená pokožka...no paráda, neviem ako by to bolo po 10 dňoch, to by sme asi všetky omladli o 10 rokov 😎
merculicek Ty ako? Chcela si ísť do toho so mnou.

cessy
29. máj 2012

@sestri jedaa tak gratulujem, dlhsie som tu nebola, tak preto som nekomentovala 😅

merculicek chcela ist aj somnou, ale asi to nezvladla, neviem, viac sa neozvala 😒

sestri
autor
30. máj 2012

Ja to chcem skúsiť na 10 dní, odporúčali mi po splne, ale tento nestíham, tak v Júli...

merculicek
30. máj 2012

Bože dievčatá ja som hrozná ☹ Ja vydržím do večera a koneeec 😠 Už som tak vyničila celý sirup zbytočne......Ale kúpila som si váhu aj fitloptu a cvičím...ALe zas som tu prišla a som zas odhodlaná od zajtra zacat......Tak teda neviem či to zvládnem ešte mám doma celý sirup.....

merculicek
30. máj 2012

@sestri Kedy je ten spln ? 😀

cessy
30. máj 2012

@merculicek drzim teda palceky, lebo fakt sa to da zvladnut

cessy
30. máj 2012

@sestri neobjednavala som ja od teba raz vyrobky T.......e?? az teraz mi to doslo, lebo ten nick sestri mi bol veelmi znami.

sestri
autor
30. máj 2012

@cessy nooo, je to možné, ale to bolo už dávno...už s tým nerobím, len si sem tam objednám

sestri
autor
30. máj 2012

@merculicek teraz je 4.6. ...pri ubúdajúcom mesiaci sa aj lepšie chudne

sestri
autor
30. máj 2012

@merculicek tri dni sa naozaj dajú zvládnuť...10 bude asi ťažších...ak Ti to nejde, skús jeden do týždňa, aj to tam písali, alebo len na večeru 🙂

cessy
30. máj 2012

@sestri urcite sa to da vydrzat......skusila som a ja moc pevnu volu nemam, ale toto som vydrzala, ten sirup mi uuplne stacil

sestri
autor
31. máj 2012

@cessy v júli sa na to dám...teraz ma čaká školenie a ideme na svadbu, tak by to bolo asi blbé 😅

cessy
31. máj 2012

@sestri mne ten sirup tak chutil, ze by som si detox dala aj hned, ale doporucuje sa ta 10 dnova kura opakovat az za pol roka 😒

merculicek
1. jún 2012

@cessy
@sestri A koľko ste schudli ?

sestri
autor
2. jún 2012

@merculicek ja za 3 dni 3 kg, ale samozrejme sa mi vrátilo kilo a pol späť, lebo to by bolo strašne moc za taký krátky čas....ale vyhladila sa mi celulit...a šla som dole v cm a to je pre mňa viac ako váha 🙂

merculicek
2. jún 2012

@sestri No super.....za začínamteda toho 5.6. 😀