• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Norbiho diéta. Aký je jej princíp?

30. septembra 2013 
chcela by som sa spýtať či niekto už počul o norbiho diete , ak ano napíšte mi prosím princíp tejte diety, Vaše postrehy a uspechy.díky
9. apr 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, mam tu knihu doma, moj manzel sa na to dal. Je to o tom, ze ma jedla a rozne druhy potravin rozdelene do troch skupin a kazda skupina ma svoje casove pasmo kedy to mozes jest. Uz Ti neviem presne povedat ktora kedy. A pri niektorej mas len polovicne porcie. Ta kniha je dost povzbudzujuca a zabavna. Ja sa chystam precitat si ju, len stale nie j e kedy.
9. apr 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj Petruška dakujem možno budem dosť zvedava dlho to drží Tvoj manžel , ako sa mu darí a kolko cca schudol?
9. apr 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo kedze moj manzel lubi papat klobasky (ktore tam mimochodom mozes jest cely den) a pobodne veci a tazko sa vari, ked sme len dvaja kazdemu zvlast, tak to vydrzal len 2-3 mesiace. Lenze by to chcelo este pohyb a to on nema, sedi v kancelarii a potom aj doma - informatika. Hovoril, ze kniha je vyborna a dost Ta to bude drzat. On bol minuly rok na silvovej metode a mali tam o tom debatu a bol tam aj pan, co sa tak stravuje uz dlho a schudol velmi vela, ale bol aj velmi pri sebe. Nevadi, ze si zvedava, kto sa neopyta, nevie, ze. :slight_smile: Teraz uz je normalne, ale stale sa s tym pohrava, ze sa k tomu vrati, chcela som aj ja tak jest, viac kvoli nemu, ale ja na take veci nie som moc, bez tak moja strava a jej pravidelnost za moc nestoji a tazko sa mi nieco meni. Neviem si predstavit, ze by som mala jest viackrat ako jem teraz, (2 max. 3x za den).
9. apr 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co ma dost prekvapilo, ze aj ked je to zahranicna kniha, najdes tam vela slovenskych jedal, aj bryndzove halusky a nie su tam tie americke hluposti ako v inych knihach.
9. apr 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No je to odveci, ale musím napísať. Ja čítam tému že NORBIHO DIEŤA :grinning:
9. apr 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka to iste som citala aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. apr 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vie niekto o tej diete nieco?
8. júl 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok