Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Očistný deň

actimela
28. dec 2012

Kocky chcem vas poprosit o radu,ci ma niektora skusenost s tym,ci to funguje a pomaha nastartovat metabolizmus.Alebo to nema zmysel???....1DEN pijeme len tekutiny,to znamena nejake bylinkove caje a cistu vodu a par dni konzumujeme len ovocie a zeleninu...budem rada,ak sa podelite :o)

jania023
28. dec 2012

@actimela akurat schudnes nejake to kilko a bude ti hodne mizerne kedze telu nedas stravu..uz ked chces tak tak skus ten prvy vodny den a dalsie namiesto ovocia skusk zeleninove polievky rozmixovane ponornym mixerom..neumres od hladu a exekt ten isty 😝

saska.t
28. dec 2012

Mam vlastnu skusenost a funguje velmi slusne, riadi sa lunarnym kalendarom a robi sa v den splnu, kde pijes len mineralku caje a riedene ovocne a este lepsie zeleninove stavy a 3 x denne si mozes dat po 1 ks ovocie alebo zeleniny. Kavu mozes len kasicku ciernu bez vsetkeho. ! 1x je to naozaj dost tazke, ale kazdym mesiacom sa to zlepsuje az vobec nepocitujes hlad. Kazdopadne, po ociste sa citis lepsie, nejes take velke porcie jedla a urcite to je prospesne. 😉

sympa1
28. dec 2012

@actimela ja som dost dlho takto si robila očistu...jeden den v tyzdni som len pila ziadne jedno...ale ostatne dni normalna strava...plus kazde rano jablčny ocot vo vode na lačno...to je riadny štarter metabolizmu...ja som sa citila velmi dobre vtedy.

actimela
autor
29. dec 2012

dakujem,vam za rady,dnes sa chystam na ocistu.Lebo sa citim straaaaaasne zle po dnoch prezierania 😒 Preco by som mala cakat na Novy rok? 😉

actimela
autor
29. dec 2012

a dufam,ze aj dobre schudnem....Samozrejme pridam k tomu cvicenie a zdravu stravu 🙂

xima
11. jún 2018

Oživujem starú diskusiu.. ešte nejaké tipy na očistný deň?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli