• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oplatí sa kúpiť mame Orbitrek?

19. septembra 2015 
ahojte ,chcela by som mame na narodeniny kúpiť orbitrek,ale mám kopu otázok,či sa to oplatí,,aká značka,,cena atd....Prosím o vaše rady ,dakujem
16. jún 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Tak ja mam jeden doma a neviem sa nijako donutit cvicit na nom.
Ale kamaratka nasadila dvojfazovy trening. Cvicila 2*1 hodinu denne a za mesiac schudla 4 kila. Si myslim, ze celkom pekne. Hlavne si nekupuj ten najlacnejsi, lebo casom bude hrozne hlucny a nebude ta to bavit uz vobec :wink:
16. jún 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam Rotoped a cvicila som sem tam.Ked ma to chytilo tak som to neflakala :grinning: .A teraz sluzi ako vesiak.Preto ho aj predavam :slight_smile:
16. jún 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mama olpran a vŕzga strašne
16. jún 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ten najlacnejsi zo svajciarska a je super,necvicim pravidelne,ale aspon 3x do tyzdna asi tak 30minut.vzdy lpsie ako nic...
16. jún 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam energetics, bol dost drahy a zatial sluzi ako vesiak :grinning: Stale mam nejaku vyhovorku: tehotenstvo, kojenie, vyvrtnuty clenok atd.
16. jún 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja mám tiež olpram a nevŕzga mi...len sa mi nechce cvičiť,tak tam len stojí.rozmýšlala som,že ho predám.
16. jún 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestri aj ja sa ho asi zbavím...
17. jún 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme ho tiez mali doma ako vesiak :grinning: , tak som ho pozicala svagrinej, ktora sa dusovala ako bude cvicit, no a co sa s nim stalo? Vesaju na neho saty :grinning:
17. jún 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mam nejaky z carrefouru, stal 4 tisicky ale som aj olutovala, zo zacaitku bol tichucky super a teraz, ved hroooozne vrzga, takze tu len ´tak stoji a prasi sa nanho :grinning: Takze kazdopadne radsej drahsi :wink:
17. jún 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a nepredávate ale nevrzgajúci..... :grinning:
30. mar 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám taký už fakt dobrý..Manžel mi ho kúpil na meniny a stál 15 tis..Len keby bol naň čas..Vždy, keď z neho utieram prach, tak sa cítim trápne :grinning: :grinning: :grinning: Ale som si povedala, že už si musím nájsť čas aspoň 30 min denne. Keď som po pôrode na ňom začala denne cvičiť tých 30 min-nie najťažší stupeň, len taký light, tak som pekne schudla zo 75 na 59-ale to som upravila aj jedálniček-veľa zeleniny, veľa celozrnných vecí a neprejedať sa..Vo februári som začala-15.2 a do júna som mala kilá dole a ešte som si pekne upravila postavu- a potom som znova otehotnela :grinning: :grinning: :grinning: Takže som tam, kde som aj bola... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Chce to len sa odhodlať a nevyhovárať sa na nedostatok času..Takže idem na to odznova.. :wink: :wink: :wink:
30. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo tak Leg Magic - je uvažujem na kúpou tohto prístroja, vie mi niekto poradiť, aké s ním máte skúsenosti
30. mar 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
felixko, ja teda neviem,ale keď si ideš už niečo kupovať, tak si kúp na viacero svalových partií, nie len na zadok a stehná..vyzerá síce dobre,ale neviem,neviem...Napríklad, ten môj eliptical je na nohy,zadok,ramená,hrudník,chrbát-podľa nadstavenia obtiažnosti..Meria mi tep,kilometre,atď...

Asi by som si už na tvojom mieste kúpila niečo na celkové precvičenie, keď už to má doma zavadzať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja by som najradšej ten môj eliptical predala a kúpila si už taký lepší veslovací trenažér.. :confused: :confused: :confused:Ale to je iba taká prízemná moja myšlienka-ako sa hovorí-výhovorka stojí groš..Ak sa neprinútim cvičiť na tom mojom zázraku, tak nebudem cvičiť ani na trenažére.. :grinning: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. mar 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak ja som dostala na vianoce na moje vlastne zelanie eliptical Pro-form stal okolo 16 tisic, ale je tiez na ruky, meria tep daju sa nastavit stupne obtiaznosti, cvicila som na nom asi mesiac, najprv po 20 min. viac som nedala a potom 30 min. a uz v pohode, pustila som si telku alebo hudbu aby som nevnimala iba cvicenie a cez moj oblubeny serial som cvicila a pol hodka ubehla ani neviem ako, kedze je to prirodzeny pohyb nie ako napr. brusaky tak ma ani nic nebolelo, ale s cvicenim som musela prestat lebo som otehotnela a mam rizikove, tak teraz ma stroj caka na zhadzovanie kil po porode :wink:
31. mar 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v poslednej dobe moj kamarat :grinning:
cvicim denne 2x 35 minut
mam Kettler bol drahsi a nevrzga,zato bicykel kettler uz
sluzi ako vesiak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám okrem iných mašiniek aj eliptikal,a milujem ho!!!!!! pustím si tv, alebo dvd a hodku makám :grinning:
31. mar 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som , ale mám ho v spálni a tam telku nemáme, tak sa mi nechce čumieť do blba a cvičiť :frowning2:
31. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten, čo mám ja je Insportline Eliptical, tiež nevŕzga...ale....nemám k nemu telku..Takto ma tiež nebaví na to šľapať pol hodinu a pozerať sa von z okna..Musím niečo vymyslieť, ako to vyriešiť..Ja by som si aj dala do obyvačky, ale neviem, či ho nie je počuť, v byte pod nami...Ale zasa na druhú stranu doobeda sú všetci v robote, takže už to je vyriešené...

Zajtra ho prekladám :wink: :wink: :wink:
31. mar 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Dobry den!Mam zaujem o kupi ORBITREKU a zaujimalo by ma, ako mi ho dodaju.Dodaju mi ho po suciastkach alebo v celku, lebo osobne si neviem predstavit, ze by som ho mala sama skladat.Dajte mi vediet.
8. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, ja ked som kupila orbitrek tak bol v krabici rozlozeny a drahy ho doma skladal .....neviem si predstavit ako by sme ho cely narvali do auta :grinning:
8. feb 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne ho mm doviezol rozložený v obrovskej krabici..Veď váži hádam 30 kg ak nie viac, je fakt obrovský, takže mi ho celý doma zmontoval dokopy. :wink: :wink: :wink: :wink:
8. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zvladne to kazdy zlozit?
8. feb 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby cvicite od noveho roka?
3. jan 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
prosim vedeli by ste mi poradit, co je lepsie mat v byte orbitrek alebo stacionarny bicykel. na orbitreku som nebola nikdy, no vraj je to lepsie ako bicykel..... neviem pocula som :slight_smile:
prosim co by ste mi odporucili? a ked tak ktory tip orbitreku mam kupit? vobec sa nevyznam, mozte mi napisat nejake tipy? dakujem velmi pekne
1. jún 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina.banska ja som na orbaci schudla uz 10 kg a nemozem si stazovat bavi ma to viac ako na bivaku :slight_smile: kupovala som cez insportline, kludne napis ak ta nieco zaujima
6. jún 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina.banska no na orbitreku sa viac narobis,teda je lespi ako bicykel kde len sedis a pedalujes.
6. jún 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina.banska ahoj, ja mám doma orbitrek už 3 rok a som max. spokojná. Cvičila som celý rok pred tým než som zostala tehu a teraz 5 m po pôrode som začala zasa. Keď je vonku pekne radšej však idem von behať a užiť si čerstvý vzduch. Tiež som kupovala cez Insportline. Mám tento http://www.insportline.sk/687/eliptical-insportline-seg-1658 Pre mňa je bicykel moc statický :grinning:
6. jún 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emogeon mozem sa spytat ci este stale mate ten kettler orbitrek a je este stale dobry a ktory presne dakujem
9. okt 2013 o 19:26  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby kto predá orbitrek :astonished:
3. jan 2014 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry.Skusism sa spytat tu :slight_smile: Zhanam tie stupadla na orbitrek..Nikde sa to neda zohnat,alebo som to este nenasla..Neviete o niecom?
22. feb 2014 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok