Pili ste zelenú kávu od Erik Witmann?

micinka20676
15. jún 2016

dnes mi prisla postou zelena kava ,ze ju vyskusam no ale prepadol ma neaky strach stoho neviem preco .a preto sa chcem opytat vas skusenych ci ste to uz mali .Je to od Erik Witmann Grean Cafe pochadza to z Brazilie a je tam pipsane ze tera podporuje redukciu vahy a pod.Preto chcem ci sa tu nenajde niekto kto to pouzil tuto znacku co mam ja dakuejm.KAWA ZIELONA MIELONA SANTOS

acer11
15. jún 2016

kawa zielona-to znie tak brazílsky-mňam 😀

adrianaada
15. jún 2016

Neznie ten názov nejako vábne. Poľské názvy ma vždy odstrašovali. Ale celkovo zelenej káve osobne neverím. Vyskúšala som ju raz, kamarátka mi nejakú kúpila, ale vôbec mi to nič nedalo. Káva je káva. Zelená káva podľa mňa okolo poriadnej kávy ani nešla.

misel0806
15. jún 2016

Neskusala som... A ani by som takouto formou chudnut veru nechcela,bohvie co je to za smejd a kolko bordelu v tom je reklamy slubuju hory doly ,len aby im kaplo do vacku biznis je biznis..a ked vtacka lapaju pekne mu spievaju...ja proste velky odstup od tychto veci.. Redukovat vahu sa da aj inak,,zmenou stravy ,pravidelnym pohybom ,sportom ,dostatocnim prijmom tekutin😉