Podporme jedna druhú pri chudnutí

manzelka123
25. sep 2013

Ahojte mamičky aj nemamičky co by chceli schudnut 🙂 Mam taky problem,ze uz som sa xy krat snazila schudnut a vzdy som zlyhala a po par dnoch som bola tam kde predtym..Je tu viacero diskusii o chudnuti,kde sa mozme vselico dozvediet,ale ja som dostala taky napad,ze by sme sa navzajom kontrolovali,myslim ze urcite sa najde este niekto taky co ma tak slabu volu ako ja 🙂 Predstavujem si to takto..kazdy kto sa prida nam napise kolko vazi,mera,kolko chce schudnut a plus prida foto svojho tela (kludne bez tvare) nemusi byt ani v plavkach,kto ma problem moze dat kratasky a tricko..ale aby bolo dobre vidiet ked sa dostavia vysledky a vsetky pokroky...
a boli by sme navzajom na seba prisne,dotierave,kontrolovali by sme sa navzajom...napriklad by sme si pisali (kazdy kto ma ako cas) co sme jedli pocas dna,kolko sme odcvicili a pod...dalej by sme si pisali vsetky napady na chudnutie,co komu zabera..ale podstatou by bolo,ze pravidelne,napriklad kazde dva tyzdne,by kazda opat pridala svoju fotku,hmotnost,miery...ked niekto neprida,alebo dlhsie sa neohlasi ako sa mu dari,budeme mu vypisovat az kym sa neozve a podporime aby pokracoval dalej v spolocnom chudnuti..budeme sa sledovat navzajom,ktora ake pokroky urobila,a to nam bude motivaciou..ja mam momentalne cca 69kg a 174cm,chcem schudnut 10kg 🙂
tak co? dal by sa niekto na nieco take? 🙂 mozem pridat svoje foto a miery? 🙂

jinxixi23
25. sep 2013

neviem ci si v skupine FIT MAMA, ale momentalne tam mame taku malu sutaz... vola sa to sutaz brusko a mame 2 mesiace na to, aby sme troska schudli, spevnili...tak tam sa navzajom podporujeme... ked tak pridaj sa

janielikk
25. sep 2013

😀 mat tvoju vahu pri tej vyske, prdim na diety. 🙂
ale to je o pocite.
ak chces, pridaj sa k nam 🙂 radi ta uvitame
drzim palce 😉

manzelka123
autor
25. sep 2013

tak pridam prva svoju foto aby bolo jasne ze nejde len o moj blby pocit 🙂 samozrejme nechcem chudnut nejakou tvrdou dietou,len upravou stravy a pohybom...urcite nie za 2mesiace 🙂
takze skusim mozno sa niekto pripoji 🙂
25.9.2013 vyska 174cm hmotnost 69kg miery ochvilu,musim pomerat a moje foto 🙂

barcelona94901
25. sep 2013

@manzelka123 tak si pozri skupiny,je ich tu veľa,podobných tém ,už rozbehnutých ,kde baby aj fotky pridávaju ,pred/po
a napríklad aj Chudneme s Jillian Michaels ,mrkni,možno by ti stačilo vyformovať sa

manzelka123
autor
25. sep 2013

@barcelona94901 ano viem o tej teme kde pridavaju fotky pred a po..ale to je o niecom inom...tam uz baby schudli a nie chudnu..prosto schudli a ukazu ako vyzeraju teraz a ako predtym...chudnutie s Jillian Michaels je tiey o niecom inom...tam sa mozem znova pripojit,a ked sa na to vykaslem nikto nic..mne ide o to,ze vela zien ma slabu volu..a ja som si to predstavovala tak,ze ked sa niekto pripoji,budeme sa navzajom kontrolovat a podporovat aby to nevzdal..a ked budeme vidiet neskor aj vysledky,bola by to dobra motivacia.. :P taku temu som tu este nevidela.. :P

manzelka123
autor
25. sep 2013

no a miery 🙂
hrudnik: 93cm
pas: 86cm
boky: 101cm
no som zvedava ci sa niekto prida,hoc by sme boli len dve :D ja som uz asi zufala zo seba,uz neviem co mam vymysliet aby som poctivo chudla a vydrzala.. 🙂

danuska24
25. sep 2013

ahoj. pridavam sa 😀 . aktualna vaha 70 kg,vyska 180 cm. pracujem na sebe 4 mesiace a za ten cas som zhodila 11 kg. planujem to dotiahnut minimalne na 65 kg,ale idealne by bolo 62. no uvidim. hlavne sa neplasit,radsej pomaly,postupne a hlavne navzdy 😀 . foto pridam cez vikend. zenie ma dopredu ked vidim ubytok na vahe, urcite sa nevzdam. na stranke www.stobklub.cz si raz za tyzden zapisem vahu a raz za mesiac miery..drzim vsetkym ktore sa odhodlali prsteky.

danuska24
25. sep 2013

este by mozno bolo dobre nejaku tabulku a album aby sme boli vsetky pokope 🙂

sipkova22
25. sep 2013

Ahojte..aj ja sa veľmi rada pridám..Momentálne som 5 mesiacov po pôrode, malú už nekojím takže sa už môžem aj v jedle obmedzovať. Moja výška je 172 cm a váha 82 kg. Nikdy som nebola modelka, odmalička som bacuľka, ale pred dvomi rokmi sa mi podarilo schudnúť z 85 na 70 kg, no po pôrode som zas tam kde som bola. Rada by som sa vrátila na tých 70 kg.-Tak kedy začíname?

danuska24
25. sep 2013

foto z leta, 73 kg

manzelka123
autor
25. sep 2013

@sipkova22 @danuska24 ahojtee 🙂 tak som rada ze ste sa pripojili 🙂 no ja bz som chcela zacat uz od zajtra,dnes som este jedla vsetko ale tak od zajtra sa budem snazit pit vela cistej vody,pecivo len ak na ranajky aj to len tmave..a hlavne pravidelne radsej castejsie a male porcie..no a ziadne sladkosti a ine pochutiny 🙂 no a chcela by som zacat cvicit...najlepsie je chodit do fitka,no len samej sa mi nejak nece a nema kto somnou chodit,a sama doma cvicit sa len tazko prinutim no budem musiet :P tu danuska 24 si krasne schudla ked za 4mesiace 11kg 🙂 aku mas taktiku? 🙂 ta tabulka je dobry napad,aj album ked nas bude viac alebo budeme uz dlhsie chudnut a budu pokroky 🙂
a ty sipkova22 nepridas aj foto? 🙂

erika10
25. sep 2013

@manzelka123 Ahojte, úplne rozumiem, čo myslí tým, že takáto téma tu chýbala. Ja už tiež niekoľko dní pátram po presne takomto fóre... Lebo každé, ktoré je otvorené sa špecializuje na rôzne spôsoby chudnutia - delená strava, Jillian, atď...
A práve takúto tému som potrebovala.
Ja som schudla pred viac ako rokom z 81 kg na 66 kg - za 11 týždňov. Keď som sa vydávala, mala som 56 kg a po 2 rodičovských dovolenkách, nie pôrodoch ! (lebo po každom pôrode mi ostalo max. 3 kg oproti váhe spred otehotnenia) som sa nepravidelnou stravou typu - cez deň takmer nič a večer nájazd na chladničku a sladkosti...
No a teraz som sa akosi zasa začala vracať k večerným vyžieračkám a váha mi 23.9. ukázala hrozných 76 kg!!! 😖
Tak hneď som sa v to ráno do toho pustila a dnes, 25.9. váha ukázala ráno 75,5 kg🙂, takže som na dobrej ceste.
Vtedy, čo som schudla na 66 kg som to chcela dotiahnúť na 63 kg, no akosi som sa uspokojila aj so 66 kg...Teraz si búcham hlavu, že som už bola tak blízko k cieľu...
Meriam 167 cm, mojim snom je dostať sa na 58-60 kg, no dávam si radšej na začiatok nižšie ciele. Aby ma to v prípade, že sa to spomalí neodradilo.
Baby, viete aký je to super pocit? Keď zrazu každý, či baby v práci, či manžel doma na mňa s obdivom pozerali, že ako som schudla a vyzerám dobre? 😝
Spolu to dáme, dobre? 😵

manzelka123
autor
25. sep 2013

@erika10 oki tak ta zapisujem do tabulky :P len este by si mohla zajtra pripojit miery a fotoo 🙂

erika10
25. sep 2013

Oki, zajtra pomeriam... No a foto? ☹ To neviem, či sa vmestím do objektívu 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manzelka123
autor
25. sep 2013

@fidka79 jasnee,oto mi ide aby sme sa jedna druhu nakopli a kopali ked niekto polavy 🙂 tak uz len ocakavam zajtra miery a foto no a ranajky uz lahkee !! 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manzelka123
autor
25. sep 2013

@fidka79 ale ja nemyslim ze teraz budeme len na jogurtoch a inych hovadinach..kludne pecivko nejake tmave k tomu zeleninka,alebo vajicko ci syr :P len nie 2 velke krajce bieleho chleba s centimetrovou vrstvou masla a mastna salama ci pasteta to tiez nie najlepsia volba :P no a jest o 11tej prve jedlo je uz neskoro..to jedine ze by si vstala o 10tej 🙂

erika10
25. sep 2013

@fidka79 No dôležité je naučiť sa raňajkovať, lebo by si mala jesť 5 x denne v pravidelných intervaloch... No a keď začneš o 10-11tej, tak to si už vlastne pomaly pri obede, takže telu chýbajú 2 jedlá.
Na toto si treba dávať pozor. Ja sa tiež niekedy nútim jesť ráno o 7mej, no ale keď chcem stihnúť aj desiatu, kým príde obed 🙂 , nič iné mi neostáva.
Pri tom chudnutí v r. 2012, kedy som schudla za 11 týždňov 15 kg, som pochopila, ako funguje naše telo.
Ak mu budeš dávať pravidelne rozumnú stravu, prestane ukladať tuky a pošle ich preč, keď mu vlastne tou pravidelnosťou akoby povieš, že? "Neboj, nemeň potravu na tuky a neukladaj si ich na horšie časy, však o 2-3 hodky Ti príde ďalšia dávka!" 😀
Keď som predtým jedla podobne ako ty, veľmi nepravidelne, telo bolo zblbnuté. Lebo raz si mu dopriala až až, potom dlllho nič, potom zasa čosi... Jednoducho si radšej ukladalo potravu premenenú do tukov, lebo si povedalo: "Ktovie, kedy mi zas príde nejaké jedlo, treba myslieť na horšie časy."
Takže kočky, dôležitá je pravidelnosť. 😉

sipkova22
25. sep 2013

@fidka79 a odkiaľ presne si?

sipkova22
25. sep 2013

@manzelka123 zajtra pridám miery aj foto, dnes sa mi už nechce vyliezť z postele 🙂 🙂

sipkova22
25. sep 2013

a čo by ste povedali na mliečnu diétu? je to len 13 dní, ja by som to chcela skúsiť, nepôjde niektorá z vás na to so mnou? ja by som totižto potrebovala nejak viac schudnúť na začiatok aby ma to motivovalo...

danuska24
25. sep 2013

tak tak. dolezite je pravidelne jest, ja si davam okolo 6:00 vlakninu ,je to hnusne ale da sa to vypit,ranajky cca 8:00,poslednykrat sa snazim do 17:00 ale ked sa nepodari tak si dam aj neskor. posledne jedlo by malo byt 3 hod.pred spanim.

mirka_aa
25. sep 2013

@sipkova22 no ja niesom na ziadne niekolko dnove diety...ja skor upravena a pravidelna strava... 🙂 no ale kludne nech kazdy chudne sposobom akym vie,akym chce :P len aby po tych 13tich dnoch neprisiel jojo efekt 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manzelka123
autor
25. sep 2013

@danuska24 @erika10 @sipkova22 @fidka79
tak som rada ze ste sa pripojili,najprv to vyzeralo ze v tom ostanem sama...taze od zajtra zaciname,budeme sa kontrolovat (hlavne aj vy mna lebo ja som na tom fakt zle s pevnou volou 😅 ) moznoze sa este niekto prida,tak dobru noc 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucijja
26. sep 2013

@erika10 tiez som schudla z 86 na 63-64 aj 62 tam sem tam bolo... 😀 Perfektný pocit, a krava potom som sa zase vyzierkavala pomaly...sice skoro dva roky ale aj tak a zase som na 73 😠 Stratila som motiváciu, lebo som išla zdravým stravovaním, rátala som si Kj správne rozdelenie stravy a aj tak som pomaličky začala priberať späť, tak som sa na to posledný pol rok vykvajzla... Tak mi treba, idem od polovice teraz a keby sa mi podarí na 65 kg aspon tak síce žiadne terno, stále by som bola guľka (163cm) ale lepšie ako toto...

Takže baby, držím palce, ja si idem dať raňajky - raňajkujem sójový proteín s mliekom, na desiatu mrkvu, na obed mám zeleninovo-šampiónovú polievku, olovrant asi kaleráb a na večeru dám asi rybu s varenými strukmi, nech dobehnem bielkoviny a k tomu zumbu. 😀

kuwait
26. sep 2013

@lucijja najsytejsie jedlo dna maju byt ranajky a nie vecera,ak cely den skoro nic nejes a na veceru si das viac,priberies.Pri pocitani kalorii sa nema delit strava ma sa jest vsetko len ovela mensie porcie a striedat to co jes a veceru vzdy len nejaky malicky snack a najmenej 3 hodiny pred spanim.

lucijja
26. sep 2013

@kuwait ďakujem za rady....tak myslíš, že bude rozumnejšie dávať si ten proteínový nápoj do mlieka radšej miesto večere? A na raňajky teda radšej nejaký knackebrot?