Podporme sa pri chudnutí

munu
30. jún 2018

Caute 🙂 urcite vela z vas sa snazi dostat do formy ako aj ja 🙂 uz som aj dost schudla, neviem sice kolko kil, ale 2 konfekcne velkosti 🙂 potrebujem podporit trochu, popisat s niekym, kto sa tiez snazi zhodit kila.. preto sem pisem s nadejou, ze sa najde niekto, kto tiez potrebuje trochu podporit ;) tak piste zeny aj muzi..

m_s7
30. jún 2018

Ja potrebujem poriadne nakopať do zadku, aby som ho konečne zdvihla a začala makať 😁

m_s7
30. jún 2018

@munu Nepotrebuješ vedieť koľko kíl si zhodila, dôležitejšie je že sa lepšie cítiš a že to na tebe vidno 🙂 ja váhu nemám už niekoľko rokov, tá vec zbytočne stresuje 🙂

pininka
1. júl 2018

Aj ja od dnes zacinam, mne toho treba zhodit pozehnane. Tak som zvedava ci to tentoraz dam. Som po operacii clenka, ale uz v pohode chodim, tak mozem aj plavat aj bicyklovat.

dopepalacinka
1. júl 2018

Aj ja chudnem a schudla som od posledneho porodu dcerky dost ale vaha sa my drzi na 80kg a nejde dole samozrejme necvicim pravidelne mam dost hyperaktivne deti treba sa im venovat a aj dbat o domacnost ved rodina znamena byt zamestnana 24hodin v kuse haha niekedy lahnem o 22.00 do postele a som uplne vycerpana nieto aby som este vysadla na stacionar.....heheh

79viktoria79
1. júl 2018

a ako si schudla nenapises? dieta alebo cvičenie?

munu
autor
1. júl 2018

Na mne vidiet teda, ze som schudla 🙂 uz mi to hovoria aj v praci, kde ani nevedeli, ze cvicim a som na diete ;) tesim sa! O 3 tyzdne ideme na svk na par dni, lebo zijeme v uk.. tak snad este nejake to kilo zhodim, bolo by dobre 😁

m_s7
1. júl 2018

@munu A ja sa teším s tebou a držím palce v ďalšom zhadzovaní 😉

munu
autor
1. júl 2018

@m_s7 dakujem ti 🙂 dufam, ze mi to este vydrzi 🙂

iwkaa_97
19. júl 2018

@munu ja chudnem 🙂 stravujem sa zdravo a chodím behať 🙂

munu
autor
21. júl 2018

@iwkaa_97 aj ja este cvicim a tiez sa stravujem zdravo

babatkoo
21. júl 2018

Ja som zacala chudnut od 1.3.2018 to som mala 71.8cm. Najkor som cvicila 3x do tyzdna po 20 min. Dusu som isla vyplut, plakala som od toho ako sa mi nechce ale musim 🙂 Zacala som zdravo jest ale 1 den v tyzdni (nedela) zjem uuuuplne vsetko co mi napadne. Od rana do vecera. Šokujem metabolizmus aby si nezvykol na dietny rezim 😋. U som dala dolu 10kg, ale najviac ma tesi ubytok cm v obvode 13cm v pase, 7cm v stehnach a 12cm v zadku 😉. Drzim vam palce zeny. Vsetko ide ak je odhodlanie

sara287
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babatkoo
24. júl 2018

@sara287 ahoj. Hned od zaciatku som tak fungovala. Urcila som si 1 den v tyzdni a to od rana do vecera jem co sa mi zachce 🙂 mastne, sladke, slane. Nasledujuci den mam vyse 0.5 az 1 kg viac ale ob den uz zas naspat vaha. U mna to funguje. Poznam vela ludi co takto funguju. Moj brat cvici fitnes a ten si da 1 den taky ze si dopraje viac sacharidy - chleba, cestoviny, pecivo...

Oficialne sa tento den vola cheat day. Najdes zopar clankov na webe. Jeden posielam www.ceztrenera.sk/cheat-day-den-ktory-zachrani-...

donnam
12. aug 2018

Ahoj, aj ja bojujem s kilami a momentalne je to stav moja vaha vs. ja 1000 : 0
Hladam si niekoho na pokec, na rady, na nakopnutie, na podporu 🙂 pripadne aj spolocne cvicenie. Budem rada, ak sa niekto ozve (ja som hambos). 23rokov/Kosice

zuzuozuzu
18. aug 2018

Ma niekto skusenosti z mliecnou dietou?

12345678999999999
6. okt 2018

@babatkoo naozaj si schudla aj ked jeden ako píšeš si jedla uplne všetko ? :O

daakotaa
6. okt 2018

@12345678999999999 ja som mavala tiez taku nedelu...a v pohode

babatkoo
6. okt 2018

@12345678999999999 jasnee. A chudnem dalej. mojmu telu sa dari spalovat aj ked uz nerobim niektore veci tak pedantne ako pred par mesiacmi. Nestiham uz cvicit 5x do tyzdna napriklad. Jablcko si dam aj po 17stej.... z takych veci som uz upustila.

Zajtra je moj den, zavinam hned z rana tlacenkou 😂