Poraďme si ohľadom kalorických tabuliek

knatinka
22. feb 2016

Ahojte 😉
Začala som si robiť kalorické tabuľky, zatiaľ len druhý týždeň, bola by som rada keby sme sa tu našli viaceré a poradili si čo sa týka správnych potravín a podobne. Veľakrát neviem čo vložiť do tabuľky aby som neprekročila hranicu najmä pri tukoch a sacharidoch, ale zase rada by som sa aj najedla 😀 a ak tu je niekto kto s tým už má skúsenosti a pomohli tak nech nám napíše tiež. Mne zišli už 3 kilá, ale teraz sa to nejak spomalilo a neviem na koľko percent môžem zapĺňať bielkoviny, sacharidy.....a pod.tak aby som chudla 🙂

hefta
24. apr 2017

@silvicka247 vlákninu si nastav na 28g(tolko by mal prijať dospelý človek vlákniny za deň) doobeda si daj ovocie a nejaké plnohodnotné sacharidy,(ovsené vločky,celozrnné výrobky..atd) a inak fajn..a príjem máš dobre nastavený..

hefta
24. apr 2017

@lorela má tam nastavený 6329kj.,zrejme si to prehliadla..)

lorela
25. apr 2017

@silvicka247
@hefta
Ospravedlňujem sa, áno prehliadla som tých 6329 kJ 🙂. Potom je to OK.

silvicka247
25. apr 2017

@lorela ďakujem 🙂

silvicka247
25. apr 2017

@hefta ďakujem ☺️

silvicka247
26. apr 2017

@hefta a este jedna otazka stava sa mi tym ze cvicim ze napr prijimem denne 6000 kj ale z toho spalim tych 2500 kj cize vlastne stale mozem prijat neakych 2500 ale to uz neprijmem pretoze nie som hladna a proste nemam chut ale nemam naplnene bielkoviny tie mam napr dnes len na 72 percent sacharidy na nejakych 30 ale za to tuky mam na neuveritelnych 168 co si myslim ze je zle ci? 😂 pointa v prispevku vlastne mala byt ci chudnem aj ked mam prekroceny tuk ale nemam prekrocene kj?

kylienka1312
19. jún 2022

@mamickazuzanka ahoj, viem že to je už veľmi stará konverzácia. Chcem sa spýtať ta tvoja stránka Rátame si kalórie už nefunguje? Ďakujem 🙂