Potrebujem zhodiť 3 - 4 kg do konca júna

3marhulka3
8. máj 2016

Ahojte🙂 kocky poradte ako zhodit do 25.6. 3 az 4kg? Nejaka dieta, uprava stravy a podobne + zarucene rady ake mate overene🙂 dakujem krasbe

adrianita1
8. máj 2016

Zarucene zhodis ked sa budes racionalne stravovat a po 14:00 nebudes jest ziadne sacharidy. Plus chod si zabehat 3x do tyzdna... 😊

tyelde
8. máj 2016

3-4 kilá za 2 mesiace sú totálna pohodička...trošku obmedziť/ozdraviť jedálniček a trochu pohybu a máš to v pohode 🙂 nemusí byť zrovna behanie, kľudne rob čo ťa baví, a keď ťa to prestane baviť, tak si ešte pár minút/km/sérií (...) pridaj a budeš v pohode 🙂

3marhulka3
autor
8. máj 2016

Baby a viete mi napisat co take papate? 🙂 ak sa vam chce

tyelde
8. máj 2016

@3marhulka3 ja som diéru naposledy držala v 12tich, takže neviem :D ale ako vegetarián jem zeleninu so zeleninou a zeleninou a ako dezert zeleninu :D z toho nemáš veľmi kde priberať :D ale podľa mňa kľudne jedz to čo doteraz, akurát vylúč sladené vody, čipsy a také somariny a ku každému jedlu si daj väčšiu porciu zeleniny/ovocia ako zvyšných častí jedla a bude to ok 🙂

vulka
8. máj 2016

@3marhulka3 A prečo chceš silou mocou diétu? Veď len trochu obmedz mukú a výrobky z nej a tuky(maslo, Rama).

zibi
8. máj 2016

@3marhulka3 najdi si skupinu cesta k mojej premene - tam je vela inspiracii a baby co aj zdravo jedia a cvicia
mozno by ti stacilo nejaky pohyb - neskusala si shauna Fokus T25 alebo JIllian MIchael? ona ma take programy aj 30 dnove kde sa da pekne schudnut aj za 30 dni... 🙂
urcite ale prec sladkosti, sladke vody, pi len cistu vodu a bylinkve caje, ked uz chces sladkost, tak v podobe kolaca (babovka, zdravsia varianta kolacika )alebo kase vlocky na ranajky, obed klasika plus zelenina k tomu, a poobede uz len bielkoviny a zelenina a dobre je jest kazde 3 hodiny ..aby telo nemalo pocit, ze musi zasoby skladovat...

elenita
8. máj 2016

Ahoj,a čo máš toho 25.6.? 😉

edn
8. máj 2016

ja som momentalne schudla 4 kg za tyzden.. na obed jem normalne primeranu porciu, pijem vela cistej vody a na veceru si dam 2 suchare so syrom alebo tekvicove jadierka.. podotykam, ze aj cokoladu si doprajem okolo obeda 🙂

3marhulka3
autor
8. máj 2016

@edn a cvicis? Ci?

@elenita idem na svadbu🙂
@zibi dakujem pozriem to🙂
@vulka nepotrebuj zrivna dietu len niake rady ako schudnut tie 4kg cca🙂
Dakujrm Vam koceny

alex49
8. máj 2016

ved to je mesiac času, trochu zmeniť jedálniček, začať cvičiť a budeš krajšia 😉

3marhulka3
autor
8. máj 2016

@alex49 no dakujeeem:D snad anoo

edn
8. máj 2016

@3marhulka3 nie, necvicim.. len beham za dvoma detmi 🙂 sme v podstate cely den vonku a ked mi ta jedna hodinu a pol spi, tak vacsinou upratujem 🙂 rano a poobede idem pesi do skolky - cca 10 minut a inak iba po ulici a po dvore beham za malou, lebo ta mladsia ma 14 mesiacov, takze musim utekat stale, lebo len zlobu robi 🙂

alex49
8. máj 2016

a zameraj sa skôr na tie centimetre ako na kilá, kilo tuku je väčšie ako kilo svalu, takže teoreticky nemusíš zhodiť, len sa to transformuje 😵

bubu37
8. máj 2016

napísala som Ti IP

3marhulka3
autor
9. máj 2016

@alex49 no to by bolo este lepsie :P

gabona1
9. máj 2016

Ahoj, na raňajky ovsená kaša, desiata ovocie - jeden kúsok, obed šalát s kuracím mäskom, prípadne rybou, cotage...a poobede už len zeleninka, ak je veľký hlad, tak čistý vývar. Po 14.00 už nesmieš žiadne sacharidy, ak chceš schudnúť. A veľa vody čistej treba piť, 2-3 litre. Držím palce. Ja som schudla s cambridge, teraz takto prechádzam na normál a stále chudnem. Ale ja som musela viacej kíl dať dole🙂

lubila
9. máj 2016

@3marhulka3 len ziadna dieta prosim ta. To k nicomu nevedie, iba k tomu ze mozno na urcity cas zhodis tie vysnivane 3-4 kg ale potom ked zacnes normalne jest ich naberies a k nim este dalsie. Len pekne viacej pohybu a obmedzit pecivo a sladke a uvidis ze to pojde dole 🙂 Drzim palce 😉

3marhulka3
autor
9. máj 2016

@lubila ano to diety nemaju zmysel🙂 u mna je problem asi aj pitny rezim za den som vypika normalne tak kavu a pohar vody...takze aj tam bude asi problen