Pri ktorej diéte nie je zakázané ovocie?

biologic
17. feb 2014

Ahojte.poradi my niekto dietu ktora nema zakazane ovocie?lebo toho sa neviem vzdat.a v dietach sa skoro vobec nevyznam,dakujem 🙂

mirka135
17. feb 2014

Tiez by ma zaujimala nejaka

dagmarr10
17. feb 2014

Dietou nikdy neschudneš natrvaalo. Pohyb + vyvažná strava. Doležié je jesť a nie žrať-toto pravidlo sa vyplatilo aj u mňa 🙂 Vynechaj sladké, nahrad ho musli ( na raňajky) alebo 80 % čokoladou, vela bielkovín, tvarohu, zeleniny, olivový olej, ryby, kura, jogurty, vody, kavu-nesladenú ale super je najpr aj Caro. + kardio trening a večer sa neprejedať .. Do leta je z teba kosť. Dietou NIKDY nič nedosiahneš.........

anuskaaprazko
17. feb 2014

suhlasim s @dagmarr10 ale ak fakt vyslovene chces dietu tak 90 dnovka nezakazuje vlastne nic

biologic
autor
17. feb 2014

moj hlavny problem je ze ked som v praci tak zjem fakt minimum,ale akonahle som doma tak ma pochyti take obzerstvo ze si zato nadavam :( :D a jedine kde priberam je brusko :/ a viem ze dieta nieje na furt,len sa akosi neviem nastartovat,vsade same diety a zdravy zivotny styl.musim si to nejako vygooglit a zistit cim zacat 🙂

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
seemani
18. feb 2014

ja som vyradila pecivo a sladke..nejem asi 2 hodiny pred spanim..a schudla som za dva tyzdne 2 kg a z obvodu 4 cm.... ale!! porusujem a semtam si dam na ranajky vianocku, nikedy aj sladkost a cvicig som este nezacala,takze keby to striktne dodrziavam,mysljm si ze by som mala dole aj 4 kg..ovocie jem skor doobeda ale jem ho kazdy den.

kevinka84
18. feb 2014

kedy už všetky chudnúce kočky pochopia, že žiadna diéta ti nezaručí, že schudneš, ak náhodou schudneš, tak určite s jojo efektom.... Základom je trvalý zdravý životný štýl, t. z. pravidelne, opakujem pravidelne sa stravovať, najlepšie 5x denne, môžeš si skúsiť urobiť intervaly trojhodinové, nikdy nevynechávať raňajky (napr. celozrný chlebík, šunka, zelenina, tvaroh, ovsená, pohánková kaša, banánové lievance, lučina, graham. rohlík, hamandex...), potom na desiatu ovocie, obed už v rámci možností a toho kde sa stravuješ, ja v školskej jedálni, takže sa tam snažím vyberať vždy tú zdravšiu alternatívu, olovrant napr. biely jogurt a večera (zeleninový šalát, tvaroh, cottage, vajíčka, ryba), prosto existuje kopec fitnes receptov, ani by si neverila, že aj zemiakové placky sa dajú urobiť bez múky a vyprážania!!!! proste učiť sa variť inak.... ale ja si doprajem v podstate všetko, len s mierou, nikdy som nehladovala a schudla som za takmer rok 11kg, ešte tak 4 kg a som v cieli. Nešlo to rýchlo, ale viem, že je to navždy. Takže u mňa nenájdeš cukor, bielu múku, vyprážané jedlá, sladké nápoje a sladkosti, nehovorím, že si sem tam nedám koláčik alebo čokoládu, ale len minimálne, vlastne na sladkosti nemám vôbec chuť, to spôsobuje dostatok fruktózy v tele (ovocie). Pijem len čistú vodu a čaje, pravidelne jem, kvalitný spánok a pohoda v hlave sú tiež veľmi dôležité, behám a keď to počasie nedovolí, cvičím doma rôzne cvičenia, na youtube je toho kopec + plávanie. Keby som na niečo zabudla, píš..

stanislavao
18. feb 2014

@biologic ovocie obsahuje velmi vela cukru. minule v tv dokonca hovorili, ze ovocie by sme vobec nemali jest. ze iba zeleninu. tak asi pri dietach ovocie nemoze byt dovolene kvoli tomu cukru.

actimela
18. feb 2014

milion ludi-milion nazorov....jeden odbornik povie,ze toto je zarucene dobre a druhy odbornik to vzapati vyvrati...Sleduj svoje telo,co ti robi "dobre" a co naopak "skodi"-zarucena "dieta" nefunguje u kazdeho.
Na zaciatok by som Ti doporucila,co mam na sebe vyskusane ja....sacharidy a ovocie najneskôr do 15hod.a potom uz len zeleninu a bielkoviny....posledna vecera najneskôr do 19h.

actimela
18. feb 2014

jaj a este som zabudla pohyb aerobny a ak mas moznost posilnovanie....u nas v praci schudla jedna pani len upravou stravy bez POHYBU cca-30kg za pol roka-takze da sa ROZUMOM vsetko

brumka
18. feb 2014

ja jenm vseeetko s mierou, pravidelne, jem len biele pecivo. treba cvicit mensie porsie a za mesiac som dala 4kg dolu do pol roka 12kg 🙂 teraz necvicim. vzdy mam dake ovocie denne v jedalnicku

elvira12
18. feb 2014

@biologic pri 90 dnovej rozlisovacej, ale ani pri zdravej strave nie, ale ovocie len do 12:00