Produkty na chudnutie - sktorými máte dobré skúsenosti?

domi77
12. mar 2020

Zdravím žienky, potrebujem Vaše skúsenosti. Moja známa potrebuje schudnúť a veľmi chce vyskúšať tie produkty z mlm.(Herbalife, LR a neviem čo ešte je...) Samozrejme je ich veľa a rada by som vedela, či mi viete odporučiť, po ktroých budú vidieť aj výsledky. Ďakujem veľmi pekne.

oli18
12. mar 2020

@domi77 výsledok bude vidieť hneď, ľahšiu peňaženku😀

domi77
autor
12. mar 2020

@oli18 už som jej to povedala viac krát,nedá sa odradiť, proste to chce vyskúšať.

kahanikova
12. mar 2020

Keď tak hrozne chce tak z herbalife formula .. je to niečo ako proteín i keď je tam viac cukru ale keď už nič aspon to dobre chutí 😂

lenocka12345
12. mar 2020

@domi77 ja si pamätám ako dieťa , to boli začiatky 90. Rokov , moja babka na hektolitre chlastala také drinky z lekárne. Dodnes si pamätám jahoda a čoko , stáli 550sk , čo boli neskutočné peniaze . Na obale mini písmenami bol pokyn nahradiť tým hlavné jedlo a delená strava.
Schudla veľa .
ono to je vlastne jednoduché , diéta a ku tomu vynechanie jedného jedla , ktoré nahradíš drinkom , schudnúť schudneš , ale naberieš späť

modrykoniicek
12. mar 2020

Žeby ste začali cvičiť to ani bohovi.Ale investovať majlant do somarín to už hej.

Všetko sú to klamstvá.Tomuto uverí len človek s menším IQ.

Sama som chudá a športujem a jem čo chcem tak viem o čom píšem.A môj muž zo 103kg chlapa sa vypracoval cvičením na poriadneho chlapa.

Takže sa vykašlite na kadejaké Herbalife, LR...MLM sprostosti.

Ako keby toho nebolo dosť na nete o tomto.

lenuliatko84
13. mar 2020

Ja som mala herbalive,celh balicek na chudnutie.za 2 mesiace asi 10 kg alenvela som sa hybala

kitycat
14. mar 2020

ja som zacala s ceskym produktom MyKeto este 1.11...potom som zacala chodit cvicit, teraz sa uz len snazim zdravo stravovat a podla poslednych merani mam o 11 kil tuku menej. Ukazalo mi to ako vela zbytocnych cukrov som jedla

nikol873
15. mar 2020

@lenuliatko84 takze skor by som povedala, ze to je vysledok pohybu nie herbalife 🙂

lenuliatko84
15. mar 2020

@nikol873 to prave neviem na 100% potvrdit,ale tym ze niekto nieco vypije nikdy neschudne,treba pohyb a zdravu stravu samozrejme

nikol873
3. apr 2020

@lenuliatko84 pohyb dokaze velmi vela, mam kamosku, co velke peniaze davala za taketo srandy ako herbalife a podobne a pritom uplne zbytocne, stacilo jej napokon zajst za vyzivovym poradcom a prejst si s nim jej bezny den, co sa tyka stravovania aby nasli medzery 🙂

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenuliatko84
3. apr 2020

@nikol873 aj ja som vlani nejedla pečivo a jedla vela zeleniny+ pohyb a za 4 mesiace -10 kg plus pevnejsie telo.teraz mam v plane opat 10 kg dat este dole a budem spokojna

nikol873
3. apr 2020

@lenuliatko84 napodobne ja tiez chcem ist dolu s vahou, zacala som chodit behat, cvicim doma, ale akurat pred tyzdnom som nejako zle dopadla pri skakani a bedrovy klb mi ide vyskocit, take bolesti, takze teraz mam nutenu pauzu ☹ drzim palce aby ti to vyslo 🙂

lenuliatko84
3. apr 2020

@nikol873 ďakujem aj ja tebe prajem skore uzdravenie

domi77
autor
4. apr 2020

Ďakujem Vám žienky, tak tá moja známa to chce skúsiť s tými nápojmi, tak ide skúsiť tie z Faberlic....ak bude nejaký výsledok, dám Vám vedieť. Vďaka ešte raz za vaše rady....

laskonka21
5. apr 2020

No moja mama pre nich kedysi robila cca 10 rokov dozadu kúpili sme si ten čaj a pomohol aj jej aj mne ako nemôžem povedať nič ale pred rokom sme si zas kúpili, trochu dosť sme pribrali a nie sme športové založené ale už to vôbec nepomohlo jedine na tu energiu. Tam ide aj o človeka, psychiku a podobne. Pred mesiacom sme si objednali prodietix nie ze by som chcela robiť reklamu ani nič ale to nám pomohlo. Za mesiac ona 7 kg ale v centimetroch to u nej veľmi vidieť a ja 8 kg zatiaľ a ešte 2 mesiace nás čakajú. Veľmi veľa sebazaprenia človek potrebuje.

emmicka11
2. máj 2020

@domi77 odporúčam ľahké jedlá a zaradiť do pietneho režimu tento čaj. Odvodňuje organizmus a zabraňuje nafukovanie. 🙂

limetka69
16. nov 2021

@domi77 ahoj ako ta tvoja znama dopadla s tym faberlicom?

domi77
autor
16. nov 2021

@limetka69 no chutilo jej to ( ja som chutnala tiez ale mne to teda nechutiii 😝) ci realne a kolko schudla neviem, lebo to nepije pravidelne.