Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ivankatal
8. jún 2019

@prhsnf čo je to za "dietu"? Veď mlieko ma zloženie také,aby z neho narástla z teliatka niekoľko sto kilova krava. Tak podľa mňa veľmi vhodné do diéty nie je a už vôbec nie samotné mliečne výrobky. Žiadne vitamíny, nič. Ideálna dieta a dlhodobo udržateľná a zdravá pre organizmus je pestrá a vyvazena strava,kľudne aj bez mliečnych výrobkov 🙂

prhsnf
autor
8. jún 2019

@ivankatal viem ale súrne potrebujem schudnúť a za oskúšanie predsa nič nedám možno len kilá😂
táto dieta by sa mala držať 13 dní ale ja sa zatiaľ chystám len na 7 dňovú a táto dieta nieje len na základe mlieka je tam a j mäso zelenina a ovocie

martinaba29
8. jún 2019

ja ked som ju drzala, som prvykrat schudla cca 6 kg, dalsie pokusy uz neboli take uspesne

prhsnf
autor
8. jún 2019

@martinaba29 aj to poslúžilo ďakujem

c_est_la_vie
8. jún 2019

@prhsnf ja som ju drzala ale pred 10 rokmi ked som bola mlada a sprosta. Jojo efekt do tyzdna po prestani, nehovoriac o tom ze jednostranna strava je zataz na travenie i fungovanie organizmu.
Ked chces schudnut dlhodobo, staci obmedzit vsetky umelo spracovane sacharidy ( cokolady, sladene napoje, pecivo, cestoviny...) a jedz kvalitne zakladne potraviny - maso, syry, orechy, ryby, zemiaky, natural ryzu, prilohy co najcastejsie nahradzuj pecenou tekvicou, fazulkami alebo salatom.
Ja som tak schudla ale 6 kg ( viac som nepotrebovala) a “ preprogramovali” sa mi chute. A uz aj ked jem sladke, staci mi trosicku. Uz je to 5 rokov odkedy som to dodrziavala a pribrala som max 2 kg spat.

martinaba29
8. jún 2019

ja som to drzala tak pred 5 rokmi, ziaden jojo efekt, praveze som pokracovala v tom, ze jest pravidelne a vaha sa mi udrzala, len potom prisli vianoce a zacala som sa prejedat...ked som to drzala dalsikrat schudla som mozno 0,5 kg.

tumira
8. jún 2019

hmm podla mna to je jeln strata casu a hlavne dost velky hazard s vlastnym telom, co sa ti v konecnom dosledku isto nevyplati. zaujimalo by ma vsak este to, co v tvojom ponimani znamena urychlene schudnut? to kvoli comu?

prhsnf
autor
8. jún 2019

@tumira nie urychlene len rýchlo schudnúť o 2 dýždne ideme na dovolenku a nenávidím sa za to že som na chudnutie srala celé 2 mesiace a prežierala som sa a nenávidim sa za to že na to idem teraz ale čo už som sprostá no...😂

jajajajka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli