Rasberry keton Dr.oz

zaba912
16. okt 2012

ahojte babenky viete mi niekto poradit o tomto lieku? zevraj je to super novinka ktoru odporuca aj Dr.Oz? 😲

ada9999
28. okt 2012

no ubrala soom na sladkostiach a zvyšila som pitny režim na ten týžden.takže neviem či s tym mala ta tabletka niečo spoločne .teraz si idem upravit stravu ako na dietu,chcela som to vyskúšat bez upravy čo to spravi tak dam vediet dva týždene s upravou. Slovenska adresa bola na obalke ale ako som písala že som ju vyhodila tak ju nemám.dajte mi v ediet ostatné ako sa darí vám

ada9999
28. okt 2012

ozaj ma sa tabletka zapijat alebo nie?

ludkaol
29. okt 2012

@ada9999 Ja ked vezmem tu tabletu tak len cikám a cikám 😅 ..mam pocit že to su akoby tablety na odvodnenie keby šiel aj tuk nenahnevám sa 😵

ada9999
29. okt 2012

presne tak to aj na mna fungovalo, 🙂 uvidime ake to bude mat vysledky po dobrati balenia 🙂 snad padne nejake to kilečko a možno si nakoniec objednám aj druhe balenie 😀

nemcinany
31. okt 2012

Ciao ciao všetky chudnúťchtivé! včera mi prišli tieto zázračné tabletky, dnes začínam. Potrebovala by som schudnúť určite aspoň 30 kg. Dajte mi vedieť ako ste upravili svoju stravu pri používaní týchto tabliet. Držme si navzájom palce, nech sme do vianoc krajšie!

verca6
31. okt 2012

Babeny,nechcem vam brat iluzie /za 38e/,ale rozmyslajte,keby podobne preparaty naozaj fungovali,nebolo by na svete obezneho cloveka,nebojte sa,ficala som aj ja na roznych podobnych zazracnych pilulkach a tych penazi....mohla by som o tom pisat romany,ale mne pomohla uprava stravy a dve decka.Jednoducho viac pohybu,jem vsetko v malych davkach a 4hod./sem-tam zhresim/ 🙂 a od leta mam 12kg dole bez trapenia.... 😉

ludkaol
31. okt 2012

@verca6 ale ved jasné že zázračne tablety neexistuju to by som nemala 20 kíl navyše 😀 ..ale človek ked si chce pomocť a veľa je v psychike a práveže mne to pomôže sa zaťať že ked to už beriem ako doplnok stravy len nebudem sa prežierať ked som vyhodila 38 ečiek 😀 😉

verca6
31. okt 2012

@ludkaoljasne vsetko je o psychike,nie len chudnutie,aj mne chvilu trvalo si to vtlct do hlavy. tak drzim palce,potom sa pochval,kolko si dala dolu 😎

ada9999
3. nov 2012

tak kočky ako to ide?mne už konečne docvaklo ,že som sa na tych užasnych tabletach oplachla.len postupne zhadzujem 30 kg 10 som dala dole ešte davno ked som kojila.teraz som držala delenu stravu tam som dala 10.a ešte by som aj takych 15 kg potrebovala dole poradite ako?teraz cvičim 4 x tyždenne 20 min.zumby viac pijem a jem malo sladkeho a 2 kg som dala dole.aj knihu od šipeky všetko začina v hlave mam prečitanu 🙂 aj motivačne tričko visi v skrini.viete mi niekto poradit niečo na urýchlenie chudnutia?len nie tablety dr oz 😀

zuzanocka1984
3. nov 2012

aj ja som si objednala z českeho eshopu za 250kč 30 kapslí a dnes som začala tak som zvedavá.

lucetta
3. nov 2012

ahojte kocky, myslite ze je to len dobry " oblb" ? 🙂 ked ma clovek nadvahu, chyta sa vsetkeho... 😀

ejka151
4. nov 2012

ada9999,takze si s tymi tabletami prestala? Nedozvieme sa vysledok? ;/ Ja si aj tak myslim, ze je to oblb- na tej stranke su same chvaly a pritom mne tam nedovolilo dat prispevok. A stale ten datum predlzuju na aktualny den, aj ked sa tvaria, ze zasoby su obmedzene...

ada9999
4. nov 2012

vysledok vam napíšem neskor ale podla mna je to OBLB 🙂 ja si poradim aj bez nich,ale ved som Slovač ked už som dala za to 38 e tak to"dožerem 😝 😀

ada9999
5. nov 2012

babenky napíšte niekto kto beriete tie tabletky ako vam to ide?

betu_lienka
6. nov 2012

Ja som si to tiež objednala, tak keď to príde a začnem to brať, podám hlásenie 🙂

monita662
6. nov 2012

no dievcence mne to dneska prislo....vola som to raspberry ketone maxi plus ....dneska zacinam je tam 30 kapsul tak som velmi zvedava ...stalo to len 8 euro takze od toho vela necakam ...ale vyskusala som aj acai with green tea ..a ztoho som schudla sice len 3 kila ale na cm ovela viac ...takze ked mi toto nepomoze vratim sa spet k acai ...o par dni napisem 🙂

indriela
6. nov 2012

@monita662 Ahoj, od jake fy jsi brala acai with green tea, o kterych pises, prosim?

monita662
7. nov 2012

@indriela myslis od jakej firmy som brala ?

dominika8
7. nov 2012

Babeny,ja to mam tiež doma ale je to iba doplnok stravy,čize nadstaviť si jedalniček a pohyb pohyb pohyb.Nečakam že schudnem tolko kolko uvadzaju,podla mna to je nezdrave za taku kratku dobu ako tvrdia,ale tak za skušku to stoji 🙂 Dúfajme,ze aspon trošku schudnem 🙂 Držte palce

ada9999
8. nov 2012

tak babeny zatial z tych tabliet nejak vyrazne nechudnem skor na cm a to je myslím , že som začala poctivo cvičit aj ked len 20 minut,ale 4x v týždni.potom potom myslim že 22 bude presne mesiac čo to uživam tak dam vediet ako som dopadla aj v cm aj v kg.ja mam tie rap.ketone forte ale som zvedava aj na tie ketone maxi plus a ine čo mate že ktore su najlepšie 🙂

miriam17
8. nov 2012

monita662
kde si objednala tie tablety alebo co to je?

monita662
9. nov 2012

@miriam17 ja zijem v UK takze tie raspberry ketone mam z ebayu kupene za 8 libier a Acai with green tea mam z lekarne a stalo tusim 25 libier ....som snimi spokojna ..aj ked kila nejdu tak dole ako by som si predstavovala ...na cm je to viac vidiet ...aj ma uz znamy pochvalili 🙂

evka3231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
indriela
9. nov 2012

@monita662 Ano, presne tak. Kdyztak mi to, prosim, pisni do IP, aby to admini nesmazali jako neplacenou reklamu, ju? Moc dekuju...

monita662
12. nov 2012

NO dievcata ako pokracujete ?bola by som velmi zvedava ..ja som to Zacala brat 6.novembra...dneska je 12.nov. vazila som sa a mam minus 3 kila dole ....podla mna je to dost dobre 🙂 keby o tyzden by som mala znovu 3 kila dole to by bola bomba 😅 no uvidime .......ozvite sa niektora ..hlavne som zvedava ako sa dari @ada9999 😀

matka198827
12. nov 2012

ahoj monita662 ja som si ich objednala vcera tak uz len cakam kedy pridu 🙂 aj si si upravila jedalnicek a cvicila ked si schudla tie 3kila za tyzden????a ako to uzivas jednu ci dve tabletky za den ............cakam na odpoved papa

monita662
12. nov 2012

@matka198827 ahoj ,,jedalnicek som neupravila bohvieako 😀 nejem len biele pecivo ale to uz velmi davno ..no a nepijem vobec ziadne malinovky ...ale aj to len preto lebo mi to nechuti 😀 cvicit vobec necvicim lebo som leniva ako vos 😀 ale keby som aj cvicila popritom verim tomu zeby islo viac kg dolu ....teda aspon si myslim 🙂 jednu tabletu si dam rano ked vstanem a druhu pred obedom ... 🙂 ale inak mne este pomaha ze pijem vela cajov ...zeleny caj, puher caj , a caje ktore su jednosucho urcene na spalovanie a chudnutie ...si myslim ze aj to my dost pomohlo ...ale stymi cajmi to neprehanam ..kazdy den pijem iny 🙂 drzim palce ..potom daj vedet ako sa ti dari 🙂

ada9999
12. nov 2012

no mne teda tie kila idu odost pomalšie dole a to ešte makam cvičima pijem tiež aj puher,zeleny čaj,bylinkove ovocne monita662 štveš ma ani si necvičiš a ide ti to lepšie zavidím ,ale v dobrom prajem nech sa aspon tebe lepšie dari u mna to ide pomaly ,ale zakazala som si odvažit sa do toho 22.novembra, lebo sa potom iba zbytočne rozčulujem 😀 takže vyzera že tie rap.ketone maxi plus budu lepšie a ešte aj lacnejšie aj učinnejšie no nezabit ta ? 😀 😀 😀

monita662
12. nov 2012

@ada9999 ... 😀 😀 😀 zacnem cvicit aj jaaaaaaaaaaaa od zajtra prisaham ..mam doma elipticky trenazer....ci jak sa to vola ....zatail mi sluzi ako vesiak 😀 ..strasne chcem mat svojich 58 kil naspettttttt ...ale to este budem mat co robit aby som ich ziskala ...dufam ze sa mi to podari ...som nastartovana este ako nikdy 🙂 drzim aj tebe palce ..potom toho 22 daj vedet kolko si dala dole ...ja sa zas odvazim o tyzden 🙂

domidomi
13. nov 2012

@monita662 ahoj prosím ťa kde si kúpila ti tablety za 8 euro?