Reg- enor

lilifeee
20. feb 2017

Ahojte ženy🙂 čítam tu vaše príspevky, ale zatiaľ som nič nenašla na tému reg-enor... prosím Vás, tie ktoré ste užívali poradte mi, ako ste dopadli? pomohlo vám to? ja to chcem kvôli zdravotným problémom, ale aj kvôli nadváhe, ktorej sa neviem zbaviť a úprimne už som veľmi nešťastná...

ďakujem za každú radu a koment🙂

anjelikdianka
22. feb 2017

Ja som ju zacala pit od soboty a snazim sa dodrzat aj dietu treba my dat dole 10-15kg .Poznam ludi ktore s Reg enorom krasne zchudli.

lilifeee
autor
22. feb 2017

@anjelikdianka to vážne? no ja hľadám práve takýchto ľudí, lebo úprimne povedané už mám za sebou všeličo a kilá nechcú ísť dolu... tak som sa rozhodla pre reg enor... veľmi by ma zaujímalo, že pri dodržaní diéty ako rýchlo začali prvé výsledky... koľko schudli a za aký čas a tak🙂

zoeka
23. feb 2017

Ahojte, ja poznám tento výrobok už 2 roky dozadu. prvý krát som ho užívala až 9 mesiacov, nakoľko som mala zápal pečene, žlčníka a obličiek. Mala som aj iné zdravotné problémy, ale postupne po 1-2 mesiacov sa môj zdravotný stav začal zlepšiť. Schudla som 12 kg. Teraz to robím druhýkrát - v každom roku mienim 2x spraviť kúru, a to na jar a na jeseň kvôli odľahčeniu a detoxikácii organizmu. Pri kúre sa môžu užívať aj iné výrobky, ktoré napomáhajú pri očisťovaní. Mám skúsenosti aj s ostatnými výrobkami, ktoré firma ponúka, sprostredkujem ich...kto má záujem, môže mi kľudne napísať aj osobne. Ponúkam aj možnosť privyrobenia si. Môj mail: zoeka@centrum.sk.

gmx
3. mar 2017

Ahojte. Z vlastnej skúsenosti viem, že kúra s Reg-Enorom napomáha pri zdravotných problémoch /ako napr. vysoký krvný tlak, alergie, psoriáza, krónová choroba, cukrovka typu B, atď./ a popri tom je jeho vedľajším účinkom chudnutie. Táto kúra funguje spolahlivo len ak je nastavená pre každého individuálne. Väčšinou Reg-Enor nestačí a preto treba užívať aj iné výživové doplnky, preto je nevyhnutný, keď už nie osobný, tak aspoň telefonický kontakt. V prípade záujmu pošlite správu. V Košiciach a okolí možnosť osobného kontaktu.

maj2011
17. apr 2017

ahoj no co nasla si nieco k tomu, ci dokonca aj zacala uzivat?? aj ja chcem si to objednat tak hladam nejake info

sisko78
18. júl 2017

Ja som ho zacala uzivat 2 tyzdne dozadu-2 kg

andy1985
19. júl 2017

Ja som tu užívala začiatkom januára robila som to 2 megiave. Išli dole kg ale pomaly 7 kg som schudla.ale odvtedy si dávam pozor čo jem a cvičím keď začnete jesť tak ako pred tým tak kg idú pomaličky hore.

jamocka
25. sep 2017

baby a odkiaľ si to objednávate?

ivuska027
25. sep 2017

U nás to pilo pol mesta, všetkým sa to vrátilo a aj kus navyše. Čo sa dá čakať od radikálnej jednostrannej diéty.

jamocka
25. sep 2017

fuha to fákt tak to nie dakujem

elektra1
27. sep 2017

@gmx ahoj, aké výživové doplnky je dobré ešte užívať k Regenoru?

elektra1
27. sep 2017

@andy1985 ahoj, chcela by som sa spýtať, môže sa jesť aj viackrát denne, môžu sa jesť ryžové chlebíčky, čínske rezance, sladiť stéviou? A čím nahradiť chuť na sladké? Vdaka

lilifeee
autor
27. sep 2017

@elektra1 ahoj, ked uzivas- resp. pijes regenor tak tam je viac veci co nemozes... inak vobec nemusis jedst ryzove chlebicky, ale kludne mozes si dat ku kazdemu jedlu 1 chleba- ale musi byt upecene. Existuje uz aj kucharska kniha kde si ludia, ktory uzivali regenor nazbierali jedla ale aj zakusky, ktore mozes pocas kury🙂

elektra1
27. sep 2017

Vdaka za radu, tie ryžové som chcela ako náhradu za chlieb, skúsim tú knihu vyhľadať

andy1985
28. sep 2017

@elektra1 ja som zvykla jesť ryžové chlebíky ako náhradu aj kolegyňa a aj sesternica jedla ryžové chlebíky. Nepíše sa tam že nemôžeš, veď ryžu môžeš jesť. Stéviou môžeš sladiť. Môžeš viackrát denne. Ja som jedla biele grepy keď som mala chuť na sladké. Alebo kukuričnú kašu zvykli ešte robiť napr mletou škoricou. Ryžové rezance môžeš jesť

andy1985
28. sep 2017

@elektra1 https://www.reg-enor.sk tam je skoro všetko. Ja som čítala viac z maďarskej stránky. Nahradiť mlieko sa dá keď uvaríš strúhaný kokos vo vode neviem v akom pomere, to som čítala.

elektra1
28. sep 2017

ďakujem zatiaľ, ked niečo spýtam sa ešte

elektra1
29. sep 2017

@andy1985 Dakujem zatiaľ,

jankabra
7. okt 2017

Pre všetky ženy čo chcú schudnúť... ja už som vyskúšala naozaj všetko, všetky bludy a podfuky ako je regenor. Verte prosím, všetko Vám to len pekne vyčistí peňaženky! Je doslova úbohé ako si ľudia dokazu spraviť biznis z ľudskej bezradnosti! Hanba Vám všetkým!!! Namiesto regenoru si kúpte jablcny ocot ten je zaručene lepší a účinnejší. Ráno na lacno polievkova lyžica. Obmedzte sacharidy a vyhodte zo života sladkosti a všetky sladené vody a džúsy kupované v obchode. Pravidelná strava aspoň 4 krát za deň. 70% príjmu stravy sa snažte zjesť do 4-5 poobede. Treba sa hýbať čo to ide, ale ak niekto nemá čas tak aspoň tieto zásady... Všetky ostatne bludy a podfuky sú len chyták pre bezradnych a hlúpych ako som bola ja. Všetko to mame len a len v hlave a keď vyhrate boj nad svojim mozgom tak že sa dokážete obmedziť a dokážte sa stravovať zásadovo výsledky sa určite dostavia.

natika42
6. nov 2017

Ahojte, Reg-enor je užasna vec, vynalezca Sabo Szigfrid dostal za to geniovú cenu v Madarsku. Kamarátka schudla 70 kg, povodne mala 155 kg. Ona ma presvedčila. Ja pomáham v mojom okolí s používaním a s návodom zadarmo. Kludne ma kontaktujte pošlem vám k tomu jedálníček. Funguje to, telo sa detoxikuje vedľajší účinok je chudnutie a najlepšie je na tom že človek nehladuje. Treba jesť chutné maďarské a slovenské jedlá ktoré sú pripravené na masti. Olej je zakázaný počas kúry aj mliečné výrobky. V našej dedine máme veľmi dobré skúsenosti. Kilá sa nevrátia, len treba dodržať aby sme sa nevrátili k pôvodným stravovacím zvykom. A to znamená varíme na masti nie na oleji, jeme málo mliečných výrobkov, obmedziť sladkosti. Počas kúry človek nemá chuť na sladké, lebo sa kvasinky vyhubia. Bez pomoci ale nezačnite robiť kúru, lebo keď porušíte pravidlá pri strave nedostaví sa efekt. Potom píšu že to nefunguje. Je tam nulová tolerancia pri zakázaných surovinách. Funguje to som čoraz viac presvedčená.

elektra1
6. nov 2017

@natika42 ahoj, prosila by som jedálniček ak je to možné? Ďakujem, Cl

elektra1
6. nov 2017

@natika42 , začala som s Reg-enorom, len by som potrebovala nejaký jedálniček, aké jedlá jesť, môžem poslať email? Vdaka C

jamocka
6. nov 2017

No som zvedavá na spätnú väzbu či sa darí schudnúť

natika42
7. nov 2017

Mám fb stránku chudnemebezhladovania tam je veľa informácii o tejto kúre. A aj výsledky, fotky pred a po. Spravila som aj instagramovú stránku chudnemebezhladovania tam sú aj recepty a fotky jedál. Pravidlo číslo jeden musíte prijímať 20 g živočíšneho /bravčová, kačacia a husacia masť/ tuku pri každom jedle. Vegetariáni to robia s maslom ghí ale odporúčam skor masť je to účinnejšie. Treba brať do úvahy že aj maso, slanina, oškvarky, vajcia obsahujú tuk takže 1 vajce obsahuje 5g tuku. Na raňajky si dáte 3 vajcia plus plátok slaniny a už máte dostatok tuku. Chlieb treba upiecť ako hrianku. Tu sú príklady na raňajky

jamocka
7. nov 2017

A koľko je tých pravidiel? a teda ten prípravok ti napomáha schudnúť?

natika42
7. nov 2017

Ano prípravok funguje takto: Ako funguje REG-ENOR?
Podstata Regenor-u spočíva v tom, že obsahuje poly- a oligopeptidy, čiže mastné kyseliny s dlhým reťazcom a s veľmi dlhým reťazscom, ktoré podporujú prácu žliaz s vnútornou sekréciou a preukázateľne prispievajú k odstráneniu škodlivých látok tak z medzibunkovej hmoty ako aj z cievnej a miazgovej sústavy. Červené krvinky vo forme usadenín ich odtiaľ transportujú do pečene. Pečeň vylučuje nečistoty a spolu so žlčou ich posiela ďalej do žlčníka. Pokiaľ sa žlčník nevyprázdni, zastavuje sa vylučovanie toxických látok, ktoré sa prenášajú s krvou z pečene a usadzujú sa na inom mieste /kíby, nadbytočný tuk/. K vyprázdňovaniu žlčníka je nutná konzumácia zvieracieho tuku pri každom jedle. To zabezpečí, že žlč a enzýmy podžalúdkovej žľazy vo veľkom množstve sa môžu plynule vyprázdňovať počas 3-4 hodín. Žlč a enzýmy podžalúdkovej žľazy sa dostávajú cez Vaterovu papilu do dvanástnika, pomáhajú pri trávení. Veľké množstvo žlče sa dostáva do čreva, dráždi črevnú stenu, tým sa zrýchľuje peristaltika, črevná stena sa očistí od húb a baktérii. Žlč sa dostáva do hrubého čreva a vyrába z vlákien hodnotné krátkoreťazcové mastné kyseliny a stopové prvky, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho organizmu a pre zdravý imunitný systém. Odstránenie toxických látok sa dá dokázať tým, že u starších alebo vážne chorých ľudí sa za dva dni mení farba a zápach moču, moč bude zakalený a obsahuje odpadové látky, takisto zapácha aj stolica. Žlč je prvotriedny prostriedok proti hubovým a vírusovým chorobám črevného systému ale aj celého organizmu. Ak je dostatok žlče, huby sa nemôžu rozmnožovať.
Zánikom húb zanikajú aj obtiaže.

Jednoduchšie napísané: tie poly a oligopeptidy na seba naviažu toxíny, tie sa dostanú do pečene, pečeň začne vyrábať nadmerné množstvo žlče. Žlčník treba vyprázdniť, na to slúži mať. Masť pomôže otvoriť žlčníkový kanál, žlčník sa vyprázdni cez žlčníkový kanál. Telo sa detoxikuje, trávenie sa upraví, vedľajší účinok je chudnutie.

moni2828
7. nov 2017

@natika42 ahoj som citala ze bez pomoci to ide tazko..mohla by som poprosit teda o ten jedalnicek co som citaka ze by si vedela poradit..dakujem 🙂

natika42
8. nov 2017

@moni2828 Ano samozrejme

kaja73
8. nov 2017

@natika42 peptidy-poly aj oligo.. nie su mastne kyseliny/tuky/ ..su to aminokyseliny-teda bielkoviny.. https://sk.wikipedia.org/wiki/Peptid

natika42
8. nov 2017

Máte pravdu lebo obsahuje dlhoreťazcové bielkoviny. To je preklep tlmočníka z madarciny do slovenčiny.