Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sacharidová diéta. Ide niekto do toho so mnou?

zabka1611
10. feb 2013

Takže opäť sa vraciam k svojej starej znamej dietke - sacharidka, tie čo poznate možte sa kludne pridat, rada Vas privitam. Začala som dnes.....a hadam to nejaky ten tyzden vydrzim 😉

rosa197
10. feb 2013

Ahoj 🙂 rada by som sa pridala, keby mi presnejšie napíšeš o čo sa jedná a tak 🙂 nikdy som o nej nepočula ... čo sa papá, najlepšie by bolo presný jedálniček čo papáš ty, či treba cvičiť, kolko ju možno držať .... a tak 🙂

zabka1611
autor
10. feb 2013

@rosa197 http://zaciatocnici.sk/diety/sacharidove-vlny-p... čitaj, je toho na nete dost, ja som s nou minuly rok pekne schudla z noh, no prisla choroba a sviatky tak preto zacinam znova......

jaruska8
10. feb 2013

@zabka1611 No ja neviem... Takt sa týrať. 😒 Nie je veľmi drastické?? To bude iný jojo efekt. 😒 Som si to pozerela, lebo ma to zaujalo, som si myslela, že to bude niečo podobné ako sacharidová diéta v tehu cukrovke, ale toto je masaker. 😝 Akože, klobúk dole a to koľko chceš vydržať??

emily76
10. feb 2013

@zabka1611 no neviem, mne to skor pride ako strava kulturistov pred sutazou... 😝 😝 Nie je tam ziadna zelenina, cize telo nema vlakninu, nedostanes do tela ziadne vitaminy... no, je jasne, ze ak ju budes drzat a cvicit, ze kila pojdu dolu ako blesk, len by som sa bala, ze ako rychlo odidu, tak rychlo naskocia.. a ver, ze co sa jojo efektu tyka, som expert.. 😅

alka221
10. feb 2013

@jaruska8 suhlasim, nechcem vidiet tvoju vahu,ked zacnes jest normalne..toto nie je strava ktoru mozes drzat dlhodobo.. 😖 radsej sa zacni hybat, cvicit a pravidelne jest..

simca06022011
10. feb 2013

Kazdou dietou kde sa vynechava niektora sucast stravy (ci uz tuky, sacharidy, bielkoviny) ohrozuje zdravie.. je jedno ci na chvilu sa podari schudnut... ono to pekne pride vsetko spat, lebo dlhodobo je to neudrzatelne... treba znizit celkovu energiu ale ziadnu cast nevynechat. Ale vsak skusajte 🙂))

jaruska8
10. feb 2013

Mne osobne sa fakt páčila tá diéta, čo som musela držať v tehotenstve (no, bol to masker, ale hrozba inzulínu a zdravie dieťaťa vyhrali). Teda mimo tehu by som si vedela predstaviť sa tak stravovať. Nič som nevynechávala, len ,, hnusné" sladkosti. 😉 A jedla som 5-6 krát denne. A cítila som sa fajn. 😉

zabka1611
autor
10. feb 2013

@jaruska8
@emily76
@alka221 keby som to nemala odskušane tak to tiež takto hodnotim, ale ja som s nou schudla a udržovat vahu nebol problem 🙂 😉

jaruska8
10. feb 2013

@zabka1611 Tak veľa šťastia a keď si prestala, tak nešlo všetko späť??

zabka1611
autor
10. feb 2013

@jaruska8 nie nešlo lebo k starym navykom som sa nevratila 😉

lejja
11. feb 2013

@zabka1611 ja od dnes zacinam 🙂

zabka1611
autor
11. feb 2013

@lejja super, potom daj vediet ako sa dari, kludne sa ozvi 🙂

lejja
11. feb 2013

@zabka1611 tak,zatial celkom ok.A ty?Akurat nestiham jest,kazde 3hodiny.Prvy den si mala aj sacharidy?Ja dnes bez nich 😉

zabka1611
autor
12. feb 2013

@lejja prvy den som bola bez sacharidov a bolo super, vcera uz aj chut na sladke dosla ale pohodka a dnesok uvidime. nestihas jest? ja ked niekam idem / do prace napr./ varim a beriem vsetko so sebou tak problem zatial nemam.

lejja
12. feb 2013

@zabka1611 ved aj ja si nosim do prace,ale napr.vcera som fakt nestihala 😉 Cez den je to uplne super,tazsie je to vecer,hlavne vydrzat nedat si sladke 😒

zabka1611
autor
12. feb 2013

@lejja ked mas chut na sladke radsej si urob caj a daj si kusok ovocia... 🙂

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka1611
autor
12. feb 2013

@kinna pokial kojis tak asi nie, držat jedalnička sa ale kludne možeš len pridaj kopec zeleninky a ovocia, aby mliečku nič nechybalo..... 😉

lejja
13. feb 2013

@zabka1611 Caj pijem skoro cely den, doma uz menej,ale v robote jeden za druhym.Da sa to vydrzat,len keby mna to sladke tak netahalo 😒

zabka1611
autor
13. feb 2013

@lejja zvladnes neboj, ja mam 4 den a chystam sa na dalsiu nocnu smenu, vcerajsiu som zvladla s prehladom tak uz sladke ani neriesim 🙂 zacalo ma to bavit a navyse padol prvy cm zo stehna tak som stastna ako blcha 😀 😀

lejja
13. feb 2013

@zabka1611 tak super,ze cm ubudaju 🙂 U mna zatial nic,ale to je tak,ked kazdy den porusim 😉

zabka1611
autor
14. feb 2013

@lejja z toho si nič nerob, ja som mala niekolko takych pokusov o schudnutie a vždy som to nejak vzdala tym že mi stale niečo šlo na chuť a neodolala som tomu, ale teraz som sa konečne zatla a musim povedať že je to super, najviac potrebujem zhodit zo stehien a bokov a ked vidim ze to ide tak ma to posuva vpred......tak ja držim palce a nevzdavaj, 😉

lejja
16. feb 2013

@zabka1611 tak ja uz som skoncila ☹ od vcera mam horucky,tak uz neriesim stravovanie.Mozno neskor to skusim opät 🙂

zazvorka87
18. mar 2013

@zabka1611 AHOJ.ja prave koncim 3 den tejto diety.ty si uz urcite skoncila 😉 mozes napisat ake boli vysledky,a ako dlho si vydrzala...dakujem 🙂

katulkaaaaaa
15. apr 2013

@zabka1611 aj mna by zaujimalo ako si na tom 😵 ja dnes prvy den 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli