Sacharidové vlny - skúsenosti

janulla123
10. apr 2021

Ahojte
Nájdu sa tu baby ktoré skúšali sacharidové vlny a úspešne? Viem že je to účinná metóda ale či nenastava jojo efekt atď? Váš názor na ne? Chcela by som to skúsiť len niesom o tom až tak úplne presvedčená.

klip0
10. apr 2021

Je to vhodne ked po dlhych tyzdnkch diety telo stagnuje, na nakopnutie, ako novy podnet, urcite nie len tak

janulla123
autor
10. apr 2021

@klip0 môžem sa opýtať prečo?

klip0
10. apr 2021

Pretoze beznemu cloveku staci obycajna zdrava strava a nie taketo niečo. Ludia budu donekonečna hladat tu pravu zazracnu dietu, pritom staci zdravo jest a neprejedat sa, nic viac. Sacharidove vlny sa davaju v pripade, ze telo potrebuje spalit posledne percenta tuku (napr kulturisti, fitnesky..) a to uz beznou dietou a zdravou stravou ide tazsie, su vhodne pri velmi intenzivnch treningoch (bezny clovek si nevie predstavit co je to intenzívny trening v takomto pripade a tym nechcem nikoho urazit, proste to tak je, niesme vsetci vrcholov sportovci).
Takze ak nejdes na fitnes sutaz nic take neodporucam, lebo predpokladám, ze chces schudnut ako bezne zeny a nie na sutaz. A ano samozrejme budes mat jojo efekt, pretoze o tomtreba vediet velmi veľa alebo sa zverit do ruk odborníkovi

wiw8
11. apr 2021

@klip0 Presne, mne pomohlo obmedzit niektore veci, najst proste rozum v stravovani, jest mensie porcie a jem aj to na co mam chut, ze nemusim sa trapit 🙂

janulla123
autor
11. apr 2021

@wiw8 občas to nejde ja sa neprejdam večer som len na šalátoch nejem sladké vyprážané dávam si pozor co jem hybem sa a nejde to tak ako by som chcela 😉😉 a to nie ze teraz som začala takto fungujem pár rokov..... Tak preto hľadám niekoho kto skúšal sacharidové vlny a nie rady co obmedziť 😉 vďaka

klip0
12. apr 2021

@janulla123 ja som na sacharidovyvh vlnach isla viac krat, vzdy bud tesne pred fitnes sutazou alebo ked som sa potrebkvala narychlo vtesnať do vahovej kategorie v sporte. A aj ako trenerka som ich nastavovala ludom ale velmi individualne a podla potreby. Naozaj je to nepotrebne pre teba. Tebe staci jednoducha rovnica: byt v deficite. Menej priat ako spalis, tam ziadna ina veda nieje. Ak mas peniaze nazvys skus kontsktovat nejakeho trenera ale tiez nie hockoho. Ak nemas, tak si stiahni aspon kaloricke tabulky

janulla123
autor
12. apr 2021

@klip0 kalorické tabuľky mám dik 😉