Schudli ste pomocou rýchlej chôdze?

kikavicek
2. aug 2013

Ahojte baby...mate niektora skusenosti s rychlou chodzou...? schudli ste pomocou nej..?

crystal333
2. aug 2013

Ahoj, ano ja som niekedy chodila pravidelne ,momentalne uz len z nudy niekedy 🙂 Urcite sa tym da schudnut,pokial sa urobia aj nejake zmeny v strave,mne osobne to viac vyhovovalo ako beh alebo akakolvek ina aerobna cinnost, nakolko je chodza prirodzena...Boli casy ked som chodila aj kazdy den 🙂

tanja7613
2. aug 2013

Ahoj,myslim ze mas lepsii beh-ak chces schudnut. Pretoze tou rychlou chodzou sice poriadne nastartujes metabolizmus,no chudnutie bude zdlhavejsie. 😒 ale je to na tebe. A urcite upravit jedalnicek 🙂 to je hlavne...

evica01
2. aug 2013

Beh je super. Stiahni si do mobilu Runtastic a kludne aj platenú PRO verziu. Naštuduj si chôdzu napr. na youtube. Neobanuješ. Oddych so sluchátkami. Treba chodiť tak rýchlo, ako keby si sa ponáhľala na dôležité stretnutie. Naštuduj, bude ťa baviť. Najlepšie nalačno ráno. Ja si vždy privstanem a dám si cca 20 min. chôdze. V zime vo fitku na páse. Začni prechádzkami ak nie si zvyknutá.

anos18
3. aug 2013

@kikavicek Ahoj ja som schudla 10 kg asi za 3 mesiace, ale robila som nordic walking kazdy den, okrem nedele. Ak mas moznost, najlepsie je rano hodinku. Stravovala som sa normalne a predsa som schudla

maminalenka
3. aug 2013

Ja som sice chuda bola, ale do prace aj z prace som denne chodila 4km tam a 4km naspat, ale nie pomaly, rychlo, ako ked sa ponahlas...to uz bola normalne droga pre mna.

daka122
20. aug 2013

Ja som sa odhodlala vyskúšať tiež nordic walking 😀 , fičim 3 deň ráno aj večer 😅 , tak som sama zvedavá 😉

scheba
4. sep 2013

Ano, po porode s kocikom som chodila celu jar a leto skoro kazdy den 1,5 h - ale velmi rychlo (ako ked sa velmi ponahlas, ale cely cas som tak isla)...a teda po 3 mesiacoch som mala o 11-12 kg menej a to som ziadne diety neriesila lebo som kojila - ale je pravda ze som sa snazila nejest po 19....ale zato som si davala aj sladkosti, nevedela som odolat 🙂
Pred tehu som cele roky behavala, takze viem posudit aj jedno aj druhe. Pokial ta beh nebavi alebo nevladzes skus rychlu chodzu - naberes vybornu kondicku a casom mozno prejdes na beh 🙂

andrea147
19. aug 2023

@anos18 z akej váhy si isla,ak sa mozem opytat?