Schudnúť s Dave

katarina789
26. dec 2021

Je niekto z Vás prihlásený na schudnutie s dave od 3.1. ???

liva92
28. dec 2021

ja som prihlásená 🙂

katarina789
autor
29. dec 2021

@liva92 vážne ? 🤩aj ja tak som plna očakávania . Poznáš niekoho kto schudol ?

liva92
29. dec 2021

@katarina789 už som s nimi skúsila dve premeny 🙂 ale z tej druhej premeny som tie posledné 2 týždne tak slabšie držala. Bola som veľmi spokojná, podarilo sa mi schudnúť 6kg 🙂

katarina789
autor
29. dec 2021

@liva92 tak to sa teším 🙂aspoň niekto konečne kto to s nimi skúšal a podarilo sa 🙏 aká je ta strava dá sa v pohode zvládať ?

liva92
30. dec 2021

@katarina789 ako zo začiatku mi trvalo kím som si našla systém vo varení, varila som si vždy na 2 dni, mne to chutilo veľmi aj priateľ všetko vždy spapal 🙂

katarina789
autor
30. dec 2021

@liva92 tak som plna očakávania ako to zvládnem

liva92
30. dec 2021

@katarina789 ja sa na to veľmi teším 🙂 určite to zvládneš 🙂 mne išli kilá dolu a to som necvičila a mám sedavú robotu v kancelárií 🙂 teraz by som chcela aj cvičiť

katarina789
autor
30. dec 2021

@liva92 kedy oni pridajú jedalnicek aby som si stihla kúpiť veci ? Ako aj ja sa veľmi teším a musím niečo preto spraviť lebo necítim sa vo svojom tele dobre a chcem byt plna energie pre mojich drobcoch a celkovo sa naučiť zdravšie žiť 🙂 ale sa teším že poznám niekoho kto ide do toho 💪💪

liva92
30. dec 2021

@katarina789 vieš čo jedálničky zvyknú pridať až v nedeľu ráno okolo 8.00, úplne prvý nákup bol pre mňa veľmi komplikovaný ale postupne už som iba dokupovala veci 🙂 takže v pohode a veľa vecí aj poradia v tej skupine na FB 🙂

liva92
22. jan 2022

@katarina789 ahoj tak ako sa ti páčilo Schudni s Dave? mne sa zo začiatku nedarilo správne papať ale už som sa dostala do režimu tak sa teším 🙂

janci27
6. nov 2022

@liva92 Ahoj, ak jedalnicky pridavaju az v nedelu rano, tak do pondelka si si stihla urobit cely nakup? Bolo tam nieco take, co si nezohnala v priebehu nedele? Kolko sa ti podarilo schudnut za prvy mesiac? Citila si to na obleceni?

liva92
6. nov 2022

@janci27 jedálničky pridávajú v sobotu ráno 😊 prvý nákup je taký dlhší, všetko som nakupovala v Kauflande, prvý mesiac sa mi podarilo schudnúť myslím že 4kg, cítila som to hlavne na nohaviciach 😊

janci27
6. nov 2022

@liva92 Dakujem, tak to je super, ze si citila ubytok na obleceni uz po mesiaci, to je este viac, nez samotne kila 😉 Do Kauflandu sice nechodim vobec, mame ho na druhom konci mesta, cize chodim skor Lidl a Billa, ale tak pokial by to boli potraviny, co tam nenajdem, behnem aj do Kauflandu. Mam sedavu robotu, ziadne cvicenie, tak snad si zvyknem a budem stihat popri praci a domacnosti 😉

liva92
7. nov 2022

@janci27 veľa poradia aj v FB skupinke, potraviny sa dajú aj zamieňať keby si nenašla čo potrebuješ 🙂 áno sedavú robotu mám aj ja, necvičila som vôbec a aj tak sa mi podarilo schudnúť 🙂 ja som si varievala na dva dni rovnaké jedlo, každý deň variť by som nedala