Skúsenosti s cvičením xbody

mogaa
31. júl 2018

Má niekto skúsenosť s cvičením xbody? Je to 20min.cvičenie počas ktorého sa do svalov púšťajú elektrické impulzy - niečo ako počas elektroliečby len sa pri tom aj cvičí a cvičenie je účinnejšie....Máte niekto skúsenosti, prípadne aké ste mali výsledky?

majcika
31. júl 2018

Cvicila som, podla ich reklamy som uz davno mala vysledky vidiet, holt realita bola ina. Uz nikdy cvicenie na zaklade elektrickych impulzov

mogaa
autor
31. júl 2018

@majcika nevidela si ani spevnenie? vôbec nič? ani si nemala svalovicu? ja som zatiaľ nebola, ale pochopila som to tak že sa aj cvičí s trénerom, takže možno záleží aj od trénera aké ti dá cviky....aj sa ťa pýtal aký chceš tréning, či kardio alebo spalovací? ja som realista, viem že 1x týždenne neurobí nič ani super intenzívny tréning aj keby trval hodinu a nielen 20min., preto to chcem dať len 1x týždenne a 2x pridať Ewu Chodakowsku....Aj si niečo po cvičení cítila?(svalovicu únavu?)

mogaa
autor
31. júl 2018

@majcika a koško si mala prosím ťa tých cvičení?

peta2202
31. júl 2018

@mogaa to radsej na tvojom mieste by som si pridala nejaky beh aspon dvakrat do tyzdna a nemusis chodit na nejake xbody a nemusis vyhadzovat peniaze len tak

mogaa
autor
31. júl 2018

Práveže som to chcela vyskúšať, že 20min. v tomto horku ráno zvládnem a toto cvičenie by malo byť max.1-2x do týždna....ale chcela som to aj pre toho trénera,lebo pri Jilian cítim kolená takže asi niektoré z cvikov cvičím zle, dávam si na to síce pozor ale nevidím sa. Možno to ešte prehodnotím a zaplatím si vo fitku trénera alebo dám len 2-3x týždenne Ewku Chodakowsku

majcika
31. júl 2018

@mogaa spevnenie minimalne. Svalovica nie je smerodatna. Cvici sa s trenerom, tam chyba nie nebola. Prave naopak. Mala som aj kardio aj spalovac. Cvicila som 2x tyzdenne via ako pol roka. Ja tvrdim, ze mne to cvicenie nesadlo. Zbytocne vyhodene prachy. Cvicim nieco uplne ine, iny princip a trn mi sedi. Za mna xbody, dskujem uz nie

virginia
7. aug 2018

Ja to cvicim a mna cvicenie bavi, ziadne vynimocne vysledky, ale citim, ze sa telo spevnuje (ale pred tym som take narocne cvicenie necvicila, takze asi kazde tazke cvicenie by spevnovalo 🙂). Za mna fajn, ze je to len 20 minut, setrim cas a do fitka sa mi chodit nechce, doma nikdy takuto intenzitu nemam.

alexi2211
7. aug 2018

@virginia Čo ťa to stojí? 🙂

mogaa
autor
8. aug 2018

@virginia ak chceš intenzívne cvičenie na doma tak si stiahni Jilian Michaels. Ja som xbody bola vyskúšať 1x, nehovorím že je to zlé, ale podľa mňa vyhodené prachy. Cvičenie 20min.je ok, uplne to stačí pri intenzívnom cvičení, ale aby bol výsledok tak treba aspom 4 x do týždna. Stiahni si z ulozto Jilian, má rovnako intezívne cvičenia(niektoré aj viac náročné) a cvičenia trvajú cca25min, včetne rozcvičky aj záverečného strečingu. Efekt bude určite väčší len treba cvičiť aspom 4x týždenne a máš to zadara.

mogaa
autor
8. aug 2018

@alexi2211 u nás stojí 1cvičenie 20Eur

bodkacz
17. aug 2018

Ja chodím na Xbody už dlouho. Chodila jsem pred otehotnenim a začala jsem znova 3 měsíce po porodu (sekce). Mám dole od porodu už 17 kilo. Samozřejmě, nemůžu po cviceni jít do mekace, jde to ruka v ruce se zdravou stravou. Chodím 2x týdne a beru si s sebou vždy i mimco. Trenéři jsou vyborny, i malou mi pochovaji když už ji to nebavi 🙂 jelikož nemám moc čas, toto je efektivne pro mě. Těchto studii je například po Bratislavě strašná spousta a ne každé je dobre! Takže za mě doporucuji🙂

brigib
28. feb 2019

x body je fan,šetrí čas a a je efektívny,ale veľa závisí aj od tela,možno že nesadne každému. Aj s trenermi fo fitnesse to je odlišnéAj treneri majú odlišné cvičebné plány, napr. ja som mala 2 trénerov. Pri jednom,som neuveriteľne vyformavala aj schudla popritom som papala chlieb,nemala žiadnu extra diétu, pri druhom som sa iba spevnila a k druhemu som chodila rok. Potom som prestala a začala sama,keďže ani efekt nebol taky aký som chcela a popritom pri druhom trenerovi som mala aj dietu :D takze po vlastnej skusenosti zavasi aj od tela sportovkyne. A ked uz stroje tak xbody namiesto infrashapem,podla vlastnej skusenosti

zuzanka1103
30. aug 2019

Mne sa cvičenie XBODY tak zapáčilo, že som si ho kúpila domov 🙂)). Každý si pochvaľuje, že ho z toho prestane bolieť chrbát, to bol aj môj dôvod číslo 1, že wau, ,,ráno sa zobudiť a vstať z postele, že som vyspinkaná"...🙂. A jasné, že som tam išla s pocitom, nemusím dlho cvičiť a makať v posilke a schudnem... Po prvé...kedy? Keď stále je málo času pri deťoch a pri všetkých tých prácach a po druhé...Koľko-krát som začala a prvé 3 týždne vždy dala, a potom ochorela od únavy, alebo to vzdala od vyčerpania. Dokonca aj pri FITSHAKERy(inak super vec, milujem tie ich PILATESy a YOGU s Fredym), ktorý je na doma, a každý deň pred telkou a malá medzitým 3x zaplakala... . Waááá, poznáte to aj Vy? 🙂)) Jasné, keď chceme schudnúť, dôležitá je strava, ja som asi neschopná matka, pretože ani to 5x denne nestíham a objednala som si donášku pre dojčiace matky až domov🙂)). (Takto si aspoň vkľude požehlím a stíham sa aj klientom aj malej v pohode venovať 🙂))). A ako KARDIO riešim prechádzky s kočíkom, trošku zrýchlim chôdzu, nech dychčím a mám pocit 🙂)). A konečne som sa dostala doma aj k XBODY LIFESTYLE, cvičím 2x do týždňa. A čo je najdôležitejšie, konečne idú kilá dole🙂)) a ešte stihnem prichystať aj manželovi aešte tým mojim 2 puberťákom niečo pod zub. A som šťastná a milovaná, a to je asi to najdôležitejšie a prajem to moc Vám Všetkým. Krásny dník :***

zuzanka1103
30. aug 2019

Takže pre mňa jednoznačne 👍👍👍 www.xbodylifestyle.sk 😉😉😉

tomi16
4. nov 2019

@zuzanka1103 ahoj, nepochopila som .. ako si si ho kúpila domov ?

sunshine85
22. nov 2019

@zuzanka1103 mas ho doma? Kolko ta to vyslo?

licka66
27. jan 2020

@zuzanka1103 Prosím vás kde ste zohnali prístroj a koľko vás to vyšlo ďakujem